Signal White Now Diş Macunu Ağız İçinde ve Dışında Yara Yapıyor

Signal White Now Diş Macunu Ağız İçinde ve Dışında Yara Yapıyor

Ürün Bilgisi: Signal White Now Diş Macunu 75 Ml

Yorum: 1 aylık kullanımdan sonra ağızda yaralar, dudakta tahriş yapmıştır. Dişleri fırçaladıktan sonra acı bir tat bırakıyor. Dişteki lekeleri biraz çıkardığını fark ettim.

Signal Site Açıklamaları:

Aktif Madde: Sodyum Florür (1450 ppm F) İÇİNDEKİLER: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Aqua, Hydrated Silica, PEG-32, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Cellulose Gum, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, PVM/MA Copolymer, Trisodium Phosphate, Mica, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Lecithin, Caprylyl Glycol, Limonene, CI 74160, CI 77891.

İlk fırçalamadan itibaren dişlerinize anında beyazlık* sağladığı klinik olarak kanıtlanmıştır. Diş lekelerini gidermeye yardımcı beyazlık sağlayan formülü sayesinde düzenli kullanımda daha beyaz dişlere sahip olmanızı sağlar. Mavi safir pigment teknolojisi sayesinde diş minesini aşındırmaz. Günlük kullanım için uygundur. Beyazlık etkisi dişlerinizin başlangıçtaki doğal rengine göre değişiklik gösterebilir. Bu ürün kumaşta leke bırakabilir. *Yüzey lekeleri için geçerlidir. 76 denekte yapılan klinik test ile anında beyazlık optik etki ölçümü. Anında beyazlık etkisi geçicidir. Dişlerinizi fırçalamadan önceki haline göre.

Leave a Reply