Renault Talisman 2018

Admin tarafından tarihinde yayınlandı

Renault Talisman 2018

Renault Talisman 2018 yazımızda yeni Renault Talisman‘ın dış görselini, iç detaylarını, bagaj kapasitesini, multimedya ekran özelliklerini, mekanik özelliklerini ve satış fiyatını yazdık.

Renault Talisman 2018 İncelemesi

Renault Talisman‘ın ön tasarımına baktığımızda modern bir yapısı vardır. Talisman premium sedan bir araçtır. Son zamanlarda Renault araçlarda görmüş olduğumuz büyük logosu bu araçta da kullanılmıştır. Ön ızgaraları da krom detaylarla süslenmiştir. Farlarda üst çizgiden alt çizgiye kadar led çizginin döndüğü görülmektedir. Pure Vision FULL LED farların keskin bakışı ” C ” şeklindeki gündüz farlarının seçkin dizaynı ile birleşiyor. Aracın jantları 19 inç karartılmış biçimdedir. Aracın aynaları elektrikli katlanabilir yapıdadır. Araca giriş yaparken kapının tutacak kısmına dokunmanız yeterli olmaktadır. Aracın tavanı tamamen panoramiktir. Arka camlar karartılmıştır. Ayna kısımları dıştan krom çıta ile çevrelenmiştir. Renault Talisman’ın arka bagajın ortasında büyük yazılarla Talisman yazısını görebilmektesiniz. Bagaj hacmi 608 litredir.

Renault Talisman 2018

Renault TALISMAN’da Multimedya Sistemi

Renault TALISMAN’da bulunan multimedya sistemi oldukça iyi seviyelerdedir. R-LINK 2 multimedya sistemi en son inovasyonların sonucudur. Torpidoya kusursuz entegre olan R-LINK 2 dokunmatik ekranlı tabletler Renault TALISMAN’ın tüm fonksiyonlarını yönetmenizi sağlamaktadır. Diğer araçlardan farklı olarak ekran boyutu tablet büyüklüğündedir. R-LINK 2’nin basit ve akıcı arayüzü sayesinde, 8.7” ekranını kullanarak kabin deneyiminin her ayrıntısını ayarlayabilirsiniz. Kontrol ekranlarının rengini, gösterilen bilgileri ve ekran stilini seçin. Ana sayfa, radyo, seyir sistemi, klima, koltuklar ve MULTI-SENSE sistemi kendi kişisel ortamınızı oluşturmanız için yapılandırılabilir. Tek tıklamayla altı adede kadar profili kaydedebilirsiniz. Kendi multimedya içeriklerinize, seyir tercihlerinize ve sürücü yardım sistemi ayarlarınıza erişmek için dokunmatik ekranı veya kumandaları kullanabilirsiniz.

Yokuşta Kalkış Desteği, Kör nokta uyarı sistemi, Güvenli takip mesafesi ve aktif acil fren sistemi bu ekrandan rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. Ekranın alt kısmında dijital klima bulunmaktadır. Koltuk ısıtıcı ve soğutucuları da bu kısımda yer almaktadır. Koltukların deri olması sıcak ve soğun hissedilmesini arttırmaktadır. Vitesin yanında iki tane Usb ve 1 tane çakmak soketi ve 1 tane sd kart girişi vardır. Araçta toplamda 25 litrelik eşya koyma gözü bulunmaktadır.

Renault Talisman Park

Eller Serbest Park Sistemi

Eller Serbest Park Sistemi

Dar park yerleri için Eller Serbest Park Sistemi‘nin direksiyon kontrolünü almasına izin vermeniz yeterlidir. Mevcut alanı ölçer ve yaklaşma çizginizi hazırlar. Tek düşünmeniz gereken gaz, fren ve vites. Ön, arka ve yan sensörlerle birlikte geri görüş kamerası sayesinde, engellere ve diğer araçlara çarpmaya karşı dört bir yandan 360° koruma sağlar.

Renault Talisman Satış Fiyatı


0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.