Renault Captur Özellikleri
Araçlar

Renault Captur 2018

Renault Captur 2018 yazımızda şık ve kişiselleştirilebilir yeni Renault Captur’ın dış ve iş görünümünde yapılan yenikleri, teknik özelliklerini ve satış fiyatını yazdık.

Yeni Renault Captur

Renault Captur, en çok satan crossover modelidir. Şık ve kişiselleştirilebilir bir crossover olan Renault CAPTUR istek ve arzularınızı daha fazla karşılaması amacıyla yeniden tasarlanıp satışa sunuldu. Kişiselleştirilebilir kabin ile yolculuklarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Renault CAPTUR’un şehirli ve şık dünyasında yenilenen ön tasarımı, güçlendirilen ızgarası ve tasarımı yenilenen jantlarıyla sizin tarzınızı her zamankinden daha fazla yansıtıyor. Tamamen yeniden tasarlanan C şeklindeki LED ön ve arka far imzası ile herkesin dikkatini üzerinde topluyor. Kendinize uygun bir tarz seçin Adventure 16″ ve Emotion 17″ alüminyum jantları tercih edebilirsiniz.

İç tasarımda kullanılan malzemelerin kalitesi, kusursuz işçiliği, şık iç tasarımı ve kişiselleştirilebilir ambiyansıyla sizin zevkinizi yansıtıyor. Renault CAPTUR’un yaşama alanı sizi otomobilde yerinizi almaya davet ediyor. Kullanılan malzemelerin kalitesine ve işçiliğe gösterilen özen yüksek seviyededir. Toplam bagaj hacmi VDA 455 dm³’tür. Bagaj hacmi büyütmek, uzun ve geniş eşyaları taşımak artık sorun değil! 1/3 – 2/3 asimetrik olarak kolay bir şekilde katlanabilen arka koltuklar sayesinde toplam 1.235 dm³ yükleme hacmi sağlamaktadır.

Easy-Life çekmece, yeni ön ve orta konsol saklama alanı; orta konsol, kolçak içi saklama alanları ve ayarlanabilir bardaklıklar sayesinde tüm eşyalarınız için kullanışlı alanlar sağlar. Araçta sabit cam tavan bulunmaktadır. Aracın aynaları elektrikli olup aracı kapattığınızda otomatik bir şekilde kapanmaktadırlar. Araçta geri görüş kamerası, eller serbest kart sistemi bulunmaktadır. Araca yaklaştığınızda kapılar açılır, araçtan uzaklaştığınızda otomatik kapılar kilitlenir.

Multmedya sistemi Farklı multimedya sistemlerinde bulunan geniş dokunmatik ekranı kullanarak multimedya içeriklerinizi kolayca yönetebilir ve yolculuklarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. R&Go ile multimedya içeriklerinize R&Go uygulamasını kullanarak erişebilirsiniz. Yokuş kalkış destek sistemi, Acil fren destek sistemi, Elektronik denge programı araçta bulunmaktadır.

Renault Captur Fiyat

Captur Teknik Özellikleri

220 Nm’ye kadar tork değeri ENERGY dCi 90 bg motor ile ulaşılmaktadır. Ortalama yakıt tüketimi fabrika verilerine göre 3,6 L/100 km’dir. Yakıt performansı bakımından oldukça başarılıdır. Şehir içi trafikte 5.6 litreleri bulmaktadır. 95 g/km ortalama emisyon değeri bulunmaktadır. Maksimum 170 km hızlara çıkabilmektedir. 0-100 km hızlanması 13.5 saniyedir. 1.197 cm3’lük 4 turbo silindiriyle 120 beygir gücündeki motor zorlanmadan yüksek düzeyde enerji sağlar. 1.5 otomatik dizel şanzımana sahiptir. EDC otomatik vites kutusu ile sürüş keyfinizi en üst düzeye çıkarın. EDC çift kavramalı otomatik vites kutusu dinamizm ve sarsıntısız vites geçişlerinin yanı sıra, düz vites kutularına yakın düzeylerde yakıt tüketimi sağlar. Stop & Start teknolojisiyle, Renault CAPTUR‘un motoru otomatik olarak durur ve çalışmaya başlar. Böylelikle, yakıt tüketiminizi ve CO₂ salınımınızı düşürür. Araçta ek olarak aksesuarlar bulunmaktadır. Bunlar; Tavan Barı ve Bagajı, Krom Yan Barlar, Ön Park Sensörü, Kol dayama, Ceket askılığı, Kapı eşiği, Bagaj Eşiği ve Bagaj havuzudur.

Renault Captur Tasarım

Satış Fiyatı

  • Outdoor Başlangıç Fiyatı 162.350 TL
  • Touch Başlangıç Fiyatı 130.900 TL
  • Icon Başlangıç Fiyatı 158.350 TL

Ayrıntıları sitesinden öğrenebilirsiniz www.renault.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir