Anasayfa » Sağlık » Piezo Burun Estetiğinin Faydaları Nelerdir?

Piezo Burun Estetiğinin Faydaları Nelerdir?

Burun Ameliyatı Tecrübesi-Estetik

Piezo Burun Estetiğinin Faydaları Nelerdir? yazımızda şuan kullanılan Piezo Burun Estetiği ameliyatı teknolojisinin yararlarını yazdık. Burnunuzdan rahat nefes alamazsanız güne az uyumuş gibi başlarsınız. Bu uyuyamama ve oksijensiz kalan vücut size gün boyu rahatsızlık verir. Enerji düşüklüğüne yol açar. Burun tıkanıklığı ve rahat nefes alamama şikayetleriniz var ise uzman KBB doktoruna başvurun.

Piezo Burun Estetiği Nedir? Piezo Burun Estetiğinin Faydaları Nelerdir?

Burun estetiklerin de eski yöntem olan çekiçle düzeltme yerine ses dalgalarını kullanarak burun tedavisi yapma yöntemidir. Burun ameliyatlarında şuan kullanılan en son teknoloji Piezo tekniğidir. Ses dalgası titreşimleriyle kemiğe dokundurarak istediğimiz şekli burna vermemizi sağlamaktadır. Şişlik olsun kanama ve ağrılar neredeyse görülmemektedir. Morarmalar da aynı şekilde görülmemektedir. İyileşme süreci eskiye göre daha hızlıdır. Normal yaşamınıza daha çok dönebilirsiniz. Burnumuz tam işlevini yerine getirmediği taktirde vücut da ki organlar oksijensiz kalır. Kalp, akciğer,karaciğer v.s tüm organlarınız çabuk eskimeye başlar ve işlevlerini yerine getirememeye başlar. Bu da sizin zorlu bir yaşam geçirmenize neden olur. Sorunlu bir burunla yaşıyorsanız eğer, burun ameliyatı olduktan sonraki rahat nefes aldığınız yaşamınıza çok sevineceksiniz. Aradaki farkı sadece burun ameliyatı olduktan sonra anlayabilirsiniz. Çünkü hayatınız boyunca aynı burunla nefes alıp vermişsiniz. Doğru nefes alabilen bir burun ile çok rahat edebileceğinize ameliyatı olduktan sonra tanışırsınız.

Piezo Burun Estetiğinin Faydaları
Piezo Burun Estetiği

Karaktere Göre Burun Estetiği

Piezo burun estetiğinde kişilerin karakterine ve yaptığı işe göre burun estetiği yapılır. Kişi ciddi bir karaktere sahipse burnu komik bir kişinin tipiyle kullanılan burun şekliyle yapılmaz. Burun ameliyatı yüzünün hatlarına göre uygun bir formatta yapılır. Bu sistem kullanılmazsa yüzde çok yapmacık durur ve kişide burun sadece güzel nefes almaya yarar. Fakat estetik bir yanı olmaz. Bu da kişinin psikolojisini bozabilir.

Burna Yapılacak Şekli Belirleme

Burun estetiği olmaya karar verdiniz. Daha sonraki adım yeni burnunuz için en iyi şekli seçmeniz gerekir. Karakterinize uyan burun şeklini seçmelisiniz. Bu önemli kararda, ameliyatı yapacak olan plastik cerrahınızla yapacağınız görüşmelerle burnunuzun şeklini belirleyin. Bu görüşmelerde doktorunuz, burnunuzdaki sorunları tespit ederek ne yapılması gerektiğini belirler. Burun estetiğinde kriterleri belirleyen şeyler şunlardır. Şu anki burnunuzun boyutu, şekli ve yüzünüzün genel yapısıdır. Ameliyatı olurken o zamanki en iyi teknolojide ameliyatınızı olun. Burun yüzümüzün estetik olarak ve sağlık açısından en önemli parçalarından biridir. Bu yüzden kalite bir burun ameliyatını seçin.

Piezo Burun Estetiğinin Faydaları Nelerdir?

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir