Parfüm Nasıl Sıkılır ve Nasıl Daha Kalıcı Olur?

Parfüm Nasıl Sıkılır ve Nasıl Daha Kalıcı Olur?

Parfüm Nasıl Sıkılır?

Parfüm ortalama olarak yirmi ile yirmi beş santim uzaklıktan sıkılarak kıyafete veyahut tene fıslatmak gerekir. Kokunun daha kalıcı ve daha iyi yayılması için belirli vücuttaki yerlere sıkılır. Bu belirli yerler ve bölgelere ise bilek içi, kolumuzdaki eklem yeri, boyun yanları, ense, göğüs kafesi, diz arkası, son alarak da isteğe bağlı olarak ayakkabıya sıkılabilir.

Parfüm Nasıl Daha Kalıcı Olur?

Parfümün daha kalıcı olması için yapılması gerekenler; öncelikle kişiliğinize ve teninize göre bir parfüm seçmeniz gerekir ve mevsime göre parfüm seçmelisiniz.
Yukarıda da bahsettiğim belirli yerlere parfümü sıktığınız taktirde belirli bir kalma süresinde artış olduğunu görebilirsiniz.

Genel olarak kışlık parfümler daha kalıcıdır, bunun akabinde daha kalıcı yapmak isterseniz parfümlerinizi, parfümü sıktıktan sonra aynı parfümün esansından yani yağından alıp parfümünüze ek bir destek yapabiliriz.
Bir diğer yöntem ise parfüm sıcak ve biraz daha nemli ciltlerde daha kalıcılık gösterir bu yüzden parfümü sıkmadan önce teninizi nemlendirebilirsiniz.

Diğer bir kalıcılığa etki eden faktör ise temiz kıyafette parfümün çok daha fazla kalıcılık göstermesidir. Kirli ve kokan kıyafetlere nazaran temiz bir kıyafetken çok daha sağlıklı bir verim alabilirsiniz. Nemlendirdiğiniz için o nem parfümün kokusunu içine hapsederek kalıcılığa iyi bir destek olabilir.

Parfüm bilgi ve sipariş için web site: celalyavuz.com

Leave a Reply