Ekonomi ve ParaKişisel GelişimPsikoloji

Parayı Kendimize Çekmenin Zihinsel Yolları

Parayı Kendimize Çekmenin Zihinsel Yolları yazımızda inanarak ve dua ederek bolluğun ve bereketin bizi bulmasını sağlama, her biten şeyin bize daha iyi yolları açacağına inanmanın faydalarını yazdık.

Hazımsızlık-Zihinsel Güçlendiriciler-Akıl-Mental

Parayı Kendimize Çekmenin Zihinsel Yolları

Allah(c.c)’a her zaman dua etmeliyiz. İyi günümüzde de kötü günümüzde de irtibatımızı sürdürmeliyiz. İbadetler, insanlara iyilik yapmalar ve dua yaparak maneviyatımızı güçlendirmeliyiz. En son unutacağımız şey, yaratıcımız olmalıdır. Maneviyatı güçlü olan kişilerin hem bedenen, hem de ruhsal olarak ferah bir hayatı vardır. Ruhsal yönden güçlü olan kişileri kötü olaylar etkileyemez.

Parayı Kendimize Çekmenin Zihinsel Yolları-Paralar

İnanmanın Gücü

Bir şeyi çok istersek olacak diye bir şey yoktur. Fakat inanarak ve içten gelen bir istekle istersek o bizim için hayırlıysa mutlaka olacaktır. İnanmanın gücü bu kadar önemlidir. Bilinçaltında kendinizi tam anlamıyla inandırırsanız, olmasını istediğiniz şey olacaktır. Mesela; işten atıldınız. Bu atılma durumunu kendi açınızdan olumsuz olarak algılayabilirsiniz, fakat bu durumun sizin hayrınıza olduğuna inanın, ilerde daha iyi bir iş ve hayat şartları getireceğini bilmelisiniz. Kötü düşüncenin size bir faydası yok. Öte yandan inanma ve olumlu beklentiler içinde olma, sizin daha iyi bir durumda olmanızı sağlar. Bilinçaltında ise güzel bir hayat çağrışımı yapar.

Parayı Kendimize Çekmenin Zihinsel Yolları-Özgürlük
İnanmak

Parayı Kendimize Çekmenin Zihinsel Yolları-Parayı Çekmek

Bazende paramız olmasını istemeyiz. Bilinçaltımızda eğer bana para gelirse, şimdi başıma neler neler gelecek de para harcama korkusu oluşur. Hastalığa gidecek bir para veya borç ödeme durumları gibi para gidişi oluşacak korkusu insanda para akışını kesmektedir. Paranın çokluğuyla kendimizi örtüştürememek gibi durumlar da olabilir. Gelen paranın adamı değilim gibi bir his de parayı kendinizden uzaklaştırmaya neden olur. Kime sorsak parayı ister, fakat parayı elde tutma ve kaybetme korkusu taşırlar. Bu durum çoğu kişide vardır ve yoksul bir hayat sürdürmelerine neden olur. Zenginlerin hakkıymış gibi fakirlerin hakkı yokmuş algısı yaygın olarak benimsendiği için tüm para akışı zaten parası olanlara doğru kaymaktadır. İnsanoğlu doyumsuz olduğundan da ne kadar gelirse o kadar ister. Paylaşımcı olsalardı böyle bir halde olmazdık. Azla yetinmek de tehlikelidir. Kendini her şeyin en azına layık gören kişiye zaten para gelmez. Kendisinde olmasını zaten istemiyordur.

Parayı Kendimize Çekmenin Zihinsel Yolları-Bilinçaltı beyin
Bilinçaltı

Paranın ve İnsanın Frekansı Aynı Olmalı

Size gelmesini istediğiniz para miktarıyla ve bereketle aynı frekansta olmalısınız. Frekanslarınız tutmaz ise istediğiniz miktarlar size gelmez. İnanarak içten bir şekilde o frekansı yakalamalısınız. Yapmış olduğunuz işin ve emeğin sonucunu tam olarak alamıyorsanız bir de tam anlamıyla inanarak karşılığını isteyin. Dua ederek Allah‘dan yardım isteyin. Karşılığını mutlaka alacaksınız. Yapmış olduğunuz işin diğer insanlara ne gibi faydaları dokunuyor ve ne kadar insanın yararına olduğunu düşünüyorsunuz, bu konularda sizin bereketli bir kazanılım almanıza katkı sağlar.

Fakir bir insana bir yerden büyük bir miktar para geçti diyelim. Bu insan tüm yaşamı boyunca fakir hayatı sürmüş olsun. O insan bu kazandığı parayı büyük bir hızla bitirmez mi? Ne yapacağını bilemez ve parayı çarçur eder. Gelen para frekansıyla insandaki para bilincinin frekansı eşleşmiyor ve para o kişiyi terk ediyor. Piyangodan çok büyük paralar kazanıp birkaç yıl içinde eski halinden daha kötü duruma düşenleri hatırlayın. Bilinçaltınızı iyi analiz edin eğer para kazanma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız. Sevmediğiniz işi yapıyorsanız o işten istediğiniz paraları kazanamazsınız. Sevdiğiniz işi yapın ve huzuru yakalayın.

Parayı Kendimize Çekmenin Zihinsel Yolları.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir