Otel Odalarının Halılarını Çekerek Instagram’da Paylaşan Pilot

Otel Odalarının Halılarını Çekerek Instagram’da Paylaşan Pilot

Otel Odalarının Halılarını Çekerek Instagram’da Paylaşan Pilot yazımızda Teksaslı pilot Bill Young’ın uzak mesafeleri uçtuğunda konaklamış olduğu yerlerde bulunan halıların fotoğraflarını çekerek Instagra hesabında paylaşmasını yazdık.

Otel Halılarını Instagram Hesabında Sergiliyor

Teksaslı pilot Bill Young, uçuşları sırasında kaldığı otel odalarının halılarını kronolojik olarak sosyal medya hesabından yazmaktadır. Birbirinden farklı halıların desenlerini yakından çeken Bill, bu değişik hobisine göre Instagram takipçi sayısını 700 bin kişiye getirmeyi başardı. Çoğu insan gezmiş olduğu ve yediği yemekleri Instagram’da paylaşırken pilot Bill‘in bu çekimleri diğer insanların ilgisini çekmiştir.

bill-young-otel-halilari

Kızının Yardımıyla Takipçilerinin Artması

İlk olarak uçuşları sırasında konakladığı yerlerde bulunan tekstil işçiliklerini çizen, daha sonra 2015 yılında bu desenleri fotoğraflayarak çevrim içi olarak diğer insanların beğenisine sunmuştur. İlk başlarda normal olarak kimsenin ilgini çekmeyen halı fotoğrafları, Bill’in kızı olan Jill‘in kendi Twitter takipçilerini eğlenmek için babasının hesabına yönlendirmesiyle hızlı bir şekilde halı seveler artmıştır. Tüm çekmiş olduğu halıların hikayesini Instagram hesabından anlatan Bill, takipçi sayısını hikayeleri sayesinde arttırmıştır. Yarı profesyonel bir fotoğrafçı olan Bill Young, halıların fotoğraflarını en iyi şekilde çekmektedir. Bill’in kızı Jill ise babasının bu kadar takipçisinin olmasını şaşkınlıkla karşılamaktadır.

bill-young-otel-halilari-instagram

Takipçilerin Bolca Halılara Yorum Yapması

Halılara takipçileri birbirinden farklı yorumlar getirerek eğlenceli zamanlar geçirmektedir. Bill bu işi severek yaptığını ve takipçi sayısının ne kadar olduğuyla pek ilgilenmediğini belirtiyor. Bill’in takipçileri yorumlarda genellikle nazik ve güzel şeyler yazarak daha fazla fotoğraf paylaşmasını istiyorlar. Bill’in favori halısı ise Long Beach’deki Hotel Marriott halıları olduğunu belirtiyor. Halının Pink Floyd’un “Ayın Karanlık Yüzü‘ albüm kapağına benzediğini belirtiyor.

Bill Young’ın Instagram hesabı: https://www.instagram.com/myhotelcarpet/

Otel Odalarının Halılarını Çekerek Instagram’da Paylaşan Pilot.

Yorum yapın