Anasayfa » Burçlar » Oğlak Burcundaki Dolunay Neden Yılın En Önemli Ay Olayı?

Oğlak Burcundaki Dolunay Neden Yılın En Önemli Ay Olayı?

Oğlak Burcundaki Dolunay

Oğlak Burcundaki Dolunay Neden Yılın En Önemli Ay Olayı?

Oğlak Burcundaki Dolunay

İşte Oğlak Burcundaki Dolunay Neden Yılın En Önemli Ay Olayı?

Oğlak dolunayı, resmen göklerimizi aydınlatmak ve ruhlarımızı aydınlatmak için burada. Bu ay tutulması altındaki 10. burç, bizi daha önce hiç olmadığı kadar kendimize görünmeye davet ediyor. Bilgeliğin, girişimciliğin, bolluğun, geleneğin ve hedeflerimize bağlılığın işareti olarak Oğlak, istediklerimizi gerçeğe dönüştürmek söz konusu olduğunda oynamaz.

Deniz Keçisi tarafından temsil edilen bu güçlü toprak burcu, odaklanabilmemiz ve ödüle odaklanabilmemiz için bizi destekleyerek güçlü ve istikrarlı adımlar atarak kendimizi güvende hissetmemize yardımcı olacak. Bu dolunayın altında, bir an için durup kendimiz için inşa ettiklerimize bir göz atmaya çağrıldık, bizi buraya getiren sıkı çalışmayla ve zirveye ulaşmak için aşmamız gereken engellerle gurur duyduk.

Yavaş ve sakin olan yarışı kazanır

Bir toprak burcu olarak Oğlak, sabrın ve tohumların çiçek açmasını beklemenin gücünü anlar. Satürn veya kozmosun “babası” tarafından yönetilen bu ay tutulması, adanmışlık, yapı, sorumluluk ve bilgelik enerjisi getirir.

Oğlak burç çarkında Yengeç burcuna karşı olduğundan, bu ay için büyük bir duygusal denge ve istikrar vardır. Yengeç, ay tarafından yönetildiği için duyguları temsil eder ve aile, iç çocuklar ve duyarlılık yönlerinde gezinir. Ancak Oğlak burcunun kararlılığından dolayı güvende olduğunuzdan ve inşa ettiğiniz yapıların sizi koruyacağından emin olabilirsiniz.

Yeniden doğuş olacak

Bu Oğlak dolunayının yılın en büyük ayı olduğu tahmin ediliyor. Çiftçi Almanağı’na göre, yaz için bir geyik boynuzunun büyüyeceği zaman olduğu için “Buck Moon” olarak da adlandırılır. Ay, ölüm ve yeniden doğuş gezegeni Plüton ile birlikte gerçekleşir. Plüton’un varlığı, duygu akışının gerçekleşmesini memnuniyetle karşılar; Duygularımızı hissetmenin ve onları kontrol etmeye çalışmadan onları serbest bırakmanın zamanı geldi.

Kendimizi Gösterme Zamanı

Oğlak, hepimizden en derin arzularımızı ortaya koymamızı ve artık bize hizmet etmeyen yapıları yıkmamızı istiyor.

“Seni duydum, ama bu konuda ne yapacaksın?” Diyor. Ne de olsa, sadece hayatımızın artık çalışmayan yönlerini iyileştirerek kendi geleceğimizi şekillendirme gücüne sahibiz.

Oğlak Burcundaki Dolunay Neden Yılın En Önemli Ay Olayı?-Kaynak: peopleenespanol.com

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir