Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları
Burçlar

Nisan 2023 Aylık Burç Yorumları

Nisan 2023 Aylık Burç Yorumları yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun yorumunu yazdık.

Nisan 2023 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Ruh Arama

Koç, 19 Nisan’a kadar burcunuzdaki güneş, kendinizi ifade etmeye, beceri ve yeteneklerinizi dünyayla paylaşmaya teşvik ediyor. Başarmayı umduğunuz hedeflerin bir listesine sahip olmak ve her gün onlara yönelik bir şeyler yapmak iyi bir fikir olacaktır. Bu ayın belirsiz yönleri ve etkileriyle, kolayca izini kaybedebilirsin. Niyetlerinizi yazmak, onları gerçekleştirmenizi çok daha kolaylaştırabilir.

Önümüzdeki haftalarda, diz çöküp işleri halletmek yerine sürüklenmek ve hayal kurmak kolay olacaktı. Beşincide Venüs Balık burcuna giriyor, ardından önümüzdeki hafta ateşli Mars geliyor, bu da sendelemenize ve momentumunuzu kaybetmenize neden olabilir. Yaratıcı ve başkalarının duygularıyla çok uyumlu olsanız da, dikkatiniz dağılabilir ve enerji seviyenizin düştüğünü görebilirsiniz. Her şeyin üstünde kalmak istiyorsanız, hızınızı ayarlamanız gerekecek.

16 Nisan’daki Terazi dolunayı, bir ilişkiyi keskin bir şekilde odak noktasına getirebilir. Bu ister bir arkadaşlık, ister aşk veya iş ortaklığı olsun, işleri daha ileriye götürmek için duygusal bir baskı hissedebilirsiniz.

19’unda güneşin Boğa burcuna geçmesi, finansa, değerlere ve kaynaklara vurgu yapıyor. Önümüzdeki dört hafta, bir büyüme ve konsolidasyon zamanı gibi görünüyor. Bir bütçe oluşturun ve hesaplarınızı düzene sokun, paranızın kontrolünü yeniden kazanmanız gerekiyorsa bu iyi bir şeydir. Ayrıca kazançlı bir yan uğraş bularak daha fazla kazanmaya hevesli olabilirsiniz.

Son olarak 30 Nisan’da Boğa burcundaki güneş tutulması ve para bölgeniz yeni bir başlangıç ​​için mükemmel. Kendi işinizi kurmaya hazır olabilirsiniz veya ekstra para kazanmak için parlak bir fikriniz olabilir. Eğer öyleyse, devam etmek ve başarılı olup olamayacağınızı görmek için mükemmel bir zaman.

Boğa Burcu – Nisan 2023 Aylık Burç Yorumları

Yeni Bir Başlangıç

Güneş Koç burcunda ve ruhsal ve psikolojik sektörünüz Boğa’da hareket ediyor, bu nedenle Nisan ayı başlarken daha sakin bir aşamada olacaksınız. Bu, gevşemek, yeniden şarj olmak ve enerjinizi tüketen sorunları kapatmak için bir şans. Koç burcundaki güneş, yarım kalmış işleri halletmeye ve duygusal bagajınızı temizlemeye teşvik eder. Bu, 19 Nisan’da güneş burcunuza girdiğinde size yeni fırsatlarla meşgul olmanız için alan sağlayabilir.

Bu sizin için sosyal açıdan yoğun bir ay çünkü sevgili yöneticiniz Venüs 5 Nisan’da Balık burcuna, ardından 14 Nisan’da Mars’a geçiyor. Bu, romantizm ve yeni çevrelerde hareket etmek için harika fırsatlar getiriyor. Ayrıca, zeki Merkür onuncu gün burcunuza girerken, fikirlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşmanın daha kolay olduğunu göreceksiniz. Sosyal medyadan hoşlanıyorsanız, şu anda takipçilerinizi artırabilirsiniz.

16 Nisan’da programınızı basitleştirmek isteyebilirsiniz, çünkü Terazi’deki dolunay ve yaşam tarzı sektörünüz enerji seviyenizin düşmesine neden olabilir. Bu, biraz kişisel bakım ve şımartmanın size çok iyi gelebileceği bir zamandır. Ama iş yerinde bazı dramalara dikkat edin.

On dokuzunda, güneş burcunuza girdiğinde, kendinizi gerçekten elementinizde hissedeceksiniz. Bu, kendinizi dünyaya yansıtmak ve sizin için en anlamlı olan plan ve projelere odaklanmak için altın bir fırsat. Güveniniz ve canlılığınız olumlu bir destek alabilir.

29 Nisan’da güçlü Pluto, uzak ufuklar sektörünüzde geri sarma aşamasına giriyor, bu nedenle inançlarınızı yeniden yapılandırmaya hazır olabilirsiniz.

Son olarak, otuzuncu gündeki burcunuzda dinamik bir güneş tutulması yeni bir başlangıcın yolunu açıyor. Bu güçlü tutulma sizi evrimsel yolunuzda daha ileriye götürebilir ve büyümenizi önemli ölçüde artırabilir.

İkizler Burcu

Yüksek Uçan

Sosyal sektörünüzdeki güneş, en çok sevdiğiniz şeyi yapmanız için size ilham verebilir, İkizler, bu da dışarı çıkıp insanlarla tanışmaktır. Ve zeki Merkür’ün 10 Nisan’a kadar burada olmasıyla, yeni fırsatlara yol açan bazı ışıltılı ve moral verici konuşmaların tadını çıkarabilirsiniz.

Büyüleyici Venüs Balık burcuna ve beşincide kariyer bölgenize girerken, ardından on dördüncüde Mars gelirken, kariyeriniz, işiniz ve temel hırslarınız gelişebilir. Hayal gücüne ve yaratıcı yeteneğe sahip olan kişilere çekileceksiniz ve işiniz medya veya yaratıcı sektörle ilgiliyse, talep görebilirsiniz. Aynı şekilde, bu özellikleri herhangi bir işe uygulayabilir ve yaptığınız her şeyin büyük ölçüde geliştiğini görebilirsiniz. Siz de oldukça rekabetçi olabilirsiniz.

16 Nisan’da Terazi dolunayı sırasında romantizm gelişebilir. Bu güçlü ay aşaması, boş zaman bölgenizde gerçekleşir ve bir başkası için duygularınızı vurgular. Ve bu bağın daha samimi bir alana taşınması olasıdır. Aynı zamanda kendinizi şımartmanın ve sadece eğlenmenin zamanı.

Güneş on dokuzunda Boğa burcuna girerken, daha sessiz bir aşamaya geçersiniz. Bu, pillerinizi şarj etmek ve önceliklerinizi sıralamak için bir fırsattır. Önümüzdeki dört hafta, zorlukları çözmek ve çok uzun süredir devam eden meseleleri bitirmek için mükemmel. Bir sorunun profesyonel yardım gerektirdiğini düşünüyorsanız, bu, bir danışman, terapist veya yaşam koçu ile bağlantı kurmak için iyi bir zamandır, böylece ondan kurtulabilir ve potansiyelinizi daha fazla keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Güç komisyoncusu Pluto, 29 Nisan’da duygusal bir bölgede geri hareket ederek sizi derinlere inmeye ve herhangi bir ilişkinin veya finansal sorunun temel nedenini ortaya çıkarmaya teşvik ediyor.

Son olarak, otuzuncu gündeki manevi bölgenizdeki güneş tutulması, meditasyon, farkındalık veya başka bir manevi uygulamaya başlamanın hayatınızı derinden ve olumlu yönde etkileyebileceğini gösteriyor.

Yengeç Burcu – Nisan 2023 Aylık Burç Yorumları

Spot Işığında

Sevgili Yengeçler, güneş bu ay yüksek bir bölgede, bu nedenle becerilerinizi ve yeteneklerinizi sergileyecek ve başkalarının ne kadar yetenekli olduğunuzu görmesine izin verecek bir konumda olacaksınız. Bu aşama 19 Nisan’a kadar sürecek ve son zamanlarda Koç burcundaki yeni ayın ek bonusuyla, heyecan verici yeni fırsatlar sizi bekliyor.

Ayrıca seyahat sektörünüze ve uzak ufuklara çok heyecan verici bir gelişme odağı var. Güzel Venüs beşincide bu bölgeye giriyor, ardından on dördüncüde go-getter Mars geliyor. Hayatın her kesiminden ve diğer ülkelerden ve kültürlerden insanlarla bağlantı kurmak için ilham alacaksınız. Ve yeni fikirlerin ve fırsatların peşine düşmek için can atacaksınız.

16 Nisan’da Terazi’de, ev ve aile sektörünüzde bir dolunay var, bu da iş/yaşam dengenizin ve bu dengeyi geliştirip geliştiremeyeceğinizin daha fazla farkında olmanın zamanı olduğu anlamına geliyor. Kendinizi bunalmış hissediyorsanız, bir şeylerin değişmesi için iyi bir şans var.

Güneş, yaklaşık dört haftalık bir konaklama için on dokuzunda Boğa burcuna ve sosyal sektörünüze süzülüyor. Bu süre zarfında, daha fazla dışarı çıkma, gruplara katılma ve diğerleriyle aynı dalga boyunda bağlantı kurma havasında olabilirsiniz.

Potansiyel Plüton, 29 Nisan’da ilişki sektörünüzde geri hareket ederek sizi devam eden ilişki sorunlarının yanıtları için içinize dönmeye teşvik ediyor. Bu duygusal tıkanıklıkları ortadan kaldırmanın ve onlarla başa çıkmaya başlamanın zamanı geldi.

Boğa burcundaki güneş tutulması ve sosyal sektörünüz otuzuncuda yeni bir aşamayı başlatabilir. Biriyle karşılaşmak, yeni bir aktiviteye katılmanız için size ilham verebilir ve bu sizin için hayatınızı değiştirebilir. Uzun vadeli bir hedef veya plan üzerinde ilerlemeye hazır mısınız? Harekete geçmeye itilmiş olabilirsiniz, çünkü olaylar kaderin elini oynayabileceğini gösteriyor.

Aslan Burcu

İleriye Doğru Büyük Atılım

Bu senin için heyecan verici bir aya benziyor Aslan, başarı şansını artırabilecek bir ay. Seyahat sektörünüzdeki güneş ve uzak ufuklar sizi erişiminizi genişletmeye ve yeni zorluklarla ve fırsatlarla baş etmeye istekli olmaya teşvik ederek başlar. Yeni bir arazide seyahat etmek, ders çalışmak veya hayatınızın daha büyük bir parçası haline gelebilecek bir ilgi alanına dalmak için harekete geçmiş hissedebilirsiniz.

Aynı zamanda, odak Balık burcuna ve derin bir duygusal bölgeye kayar. Bu, 5 Nisan’da sevimli Venüs’ün bu burca girmesiyle başlar, ardından 14 Nisan’da ateşli Mars gelir. İyimser Jüpiter, on ikincide Balık burcundaki rüya gibi Neptün ile hizalanır. Bu olaylar, haritanızın dönüşüm, finans, iş ve derin duygusal bağlar gibi hayatın büyük meseleleriyle ilişkili bir bölümünde meydana gelir. Bu sorunları çözebilmek ve iyileştirebilmek için sizi engelleyen şeyin ne olduğunu keşfetmeye hazır olabilirsiniz.

16 Nisan’da Terazi burcundaki dolunay, özellikle bir şeyleri tamamlamayı umuyorsanız, bir anlaşmaya veya önemli tartışmaya ışık tutuyor. Her zamankinden daha duygusal hissedebilirsin, o yüzden sakin ol. İlerlemenizi engelleyen herhangi bir şey yapmak veya söylemek akıllıca olmaz. Ayrıca, kutlanacak bir şey olacak bir proje tamamlanabilir.

19’unda güneşin dünyevi Boğa burcuna geçmesi, hedeflerinize, kariyerinize ve hırslarınıza odaklanmanızı sağlar. Önümüzdeki dört hafta durumu değerlendirmek ve sonraki hamlelerinizi düşünmek için iyi bir zaman.

Son olarak, 30 Nisan’da Boğa burcunda büyük bir değişim zamanına denk gelebilecek güçlü bir güneş tutulması var. Yeni bir şey denemeye karar verebilirsiniz veya olaylar sizi uzun süredir gitmek istediğiniz yöne doğru itebilir. Biraz heyecana hazır olun!

Başak Burcu

Değişim İçin İstekli

Küçük değişiklikler, büyük bir vardiyaya kadar ekleyebilir, Başak. 19 Nisan’a kadar dönüşüm sektörünüzde güneş hareket ederken, daha fazla para, daha fazla iş ve daha gerçek mutluluk yaratmak için ne üzerinde çalışmanız gerektiğini hissedeceksiniz. Zor veya engellenmiş duygular üzerinde çalışmak, tüm bu alanlardaki enerji akışını artırabilir.

Aynı zamanda, ilişki sektörünüzde işler daha hareketli hale gelir. Büyüleyici Venüs beşincide hareket eder, ardından on dördüncüde kızgın Mars gelir, bu da duyguları harekete geçirebilir ve romantizm faktörünü artırabilir. Önümüzdeki haftalar, önümüzdeki aylar için hedefler oluşturmak üzere partnerinizle birlikte çalışmak için mükemmel.

Articulate Merkür’ün 10 Nisan’da Boğa burcuna geçmesi, sizi yeni seçenekleri keşfetmeye hazır bulabilir; bu ister çalışma, ister seyahat veya başka bir heyecan verici olasılık olsun. Bir ders almak, size seçtiğiniz alanda başarılı olma becerinizi geliştirme becerileri kazandırabilir.

On altıncı gündeki para bölgenizdeki Terazi dolunayının teşvik ettiği bir harcama çılgınlığına gitmek için ilham alabilirsiniz. Biraz duygusal hissediyorsanız, biraz alışveriş terapisi daha iyi hissetmenize yardımcı olacak şey olabilir.

19 Nisan’da güneşin yaklaşık bir ay süreyle Boğa burcuna geçmesi kendinizi daha hafif ve mutlu hissetmenizi sağlayabilir. Son birkaç hafta yoğun geçtiyse, bu hafiflemeye başlamalıdır. Yeni seçenekleri keşfetmeyi ve geleceğin neler getireceğini görmeyi sabırsızlıkla bekliyor olacaksınız.

Son olarak, otuzunda Boğa burcunda bir güneş tutulmasıyla, heyecan verici bir şeyler olacak gibi görünüyor. Hayatınızı yeni bir seviyeye taşıyan bir fırsatı keşfetmeye çekilebilirsiniz. Bu, konfor alanınızın dışına çıkmak anlamına gelebilir, ancak risk alırsanız buna değer olabilir.

Terazi Burcu – Nisan 2023 Aylık Burç Yorumları

Güçlü Vardiyalar

Sevgili Terazi, bu ay bazı büyük şeyleri başardığınızı görebilir. Rutinlerinizde olumlu değişiklikler yaptıkça hayatınız düzene girebilir ve daha tatmin edici hale gelebilir. Her şey, önceliklerinizi sıfırlamaya ve artık çıkarlarınıza en iyi şekilde hizmet etmeyen her şeyi bir kenara atmaya geliyor.

Ay yaklaşırken güneş ilişki durumunuzda, 19 Nisan’a kadar arkadaşlıklara ve önemli bağlara ışık tutuyor. Bu haftalarda, özellikle zorluklardan geçiyor gibi görünen ilişkileriniz üzerinde çalışma fırsatınız var. Ayrıca, dalga boyunuzdaki başkalarıyla bağlantı kurmak için motive olacaksınız.

On altıncı gündeki Terazi burcundaki dolunay, halının altına süpürülmüş olabilecek bir konuyu vurgulayabilir. Bu, onu açığa çıkarma ve sonsuza dek çözme şansın olabilir. Yine de sakin olun, çünkü duygular yükseliyor olabilir. Bunu çözecekseniz, sorundan biraz uzaklaşmanız gerekecek.

19 Nisan’da güneşin Boğa burcuna geçmesi, sizi daha derine inmeye ve başarılı olmanızı engelleyebilecek bu duygusal blokların kökünü kazımaya teşvik ediyor. Yoğun bir bölgeden geçerken, hayatınızın sizi geride tutan yönlerini çözmek için bir şans sağlar. Bir terapistin, danışmanın veya yaşam koçunun yardımına ihtiyacınız varsa, onu almaya çalışın.

Güç komisyoncusu Pluto, yirmi dokuzunda ev ve aile sektörünüzde geri hareket ediyor ve bu aynı zamanda ruhunuza ve benlik duygunuzla ilgili hislerinize ve bunun sizin için ne anlama geldiğine daha derinlemesine bakmanız için size ilham verebilir. Ailenle ne kadar iç içesin? Sizi bir birey yapan şeyin ne olduğunu bulmak çok özgürleştirici olabilir.

Son olarak, 30 Nisan’da Boğa burcundaki güneş tutulması dinamik yeni olasılıklarla çakışabilir. İster işle, ister bir ilişkiyle veya yeni bir fırsatı kucaklamakla ilgili olsun, bu yeni bir başlangıç ​​için bir şanstır.

Akrep Burcu

Yaratıcılıktan Yararlanma

Astroloji açısından yoğun bir ay, Akrep, evren seni organize olmaya ve bazı pozitif günlük alışkanlıklar yaratmaya teşvik ediyor. Yaşam tarzı sektörünüzdeki güneş, sizi rutinlerinizi değiştirmeye ve hiçbir yararlı amaca hizmet etmeyen faaliyetleri bir kenara bırakmaya teşvik ediyor. Alışkanlık izleyici kullanmak büyük kazançlar sağlayabilir ve tutarlı olmanızı ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayabilir.

Ayrıca romantizm, yaratıcılık ve boş zaman etkinliklerine artan bir vurgu vardır. Tatlı Venüs ve başarılı Mars, sırasıyla 5 Nisan ve 14 Nisan’da Balık burcuna geçerek karışıma daha da fazla cızırtı katıyor. Çıkma döngüsüne geri dönüyorsanız, harika zaman geçirebilirsiniz.

Terazi’deki dolunay ayın on altıncı gününde tenha bir bölgede gerçekleşir ve programınızı basitleştirirseniz bunu daha kolay bulabilirsiniz. Her zamankinden daha yorgun hissediyorsanız, vücudunuzu dinleyin ve kendinize bir mola verin. Biraz şımartmayı başarabilirseniz, bunun için gidin.

19 Nisan’da güneş yaklaşık bir ay süreyle Boğa burcuna geçerken ilişkiler ve etkileşimler daha önemli hale geliyor. Planlarınızla ilgili aldığınız geri bildirimlerden keyif alacaksınız ve bağlantı kurduğunuz kişilerin üzerinde düşünmediğiniz fikirleri olabilir. Odak noktası, tek başına çalışmak yerine bir takım olarak çalışmaktır.

Ayrıca bu sektörde otuzunda bazı değişikliklere neden olabilecek bir güneş tutulması var. Bu turboşarjlı yeni ay, bir ilişkiyi bir sonraki seviyeye taşıma veya bir iş veya romantik ortaklığı başlatma şansı getiriyor. Yeni bir sayfa açmaya karar verdiğiniz zaman da olabilir. Bir bağ umduğunuz gibi gitmiyorsa ve çatlaklar bir süredir kendini gösteriyorsa, onu bitirmeye ve yeni bir başlangıç ​​yapmaya hazır olabilirsiniz.

Yay Burcu

Eğlence ve Güzellik

Güneş, Koç burcunda ve eğlence bölgeniz Yay burcunda yolculuğuna devam ediyor, bu nedenle yeni maceralar ve gevşeme şansı arayacaksınız. Dışarı çıkıp farklı bir şey yapmak için bir fırsata ihtiyacınız var ve eğer biraz risk içeriyorsa, çok daha iyi.

Spordan hoşlanıyorsanız, kaya tırmanışı, dağ bisikleti veya sizi açıkta bırakan diğer aktiviteler gibi size hitap eden her şeyi deneme şansını yakalayacaksınız.

5 Nisan’da sevimli Venüs’ün Balık burcuna geçmesi ve ardından 14 Nisan’da iddialı Mars’ın gelmesiyle ev bölgenize olan vurgu artar. Kendinizi daha huzurlu, yaratıcı ve mutlu hissetmenizi sağlayacak şekilde yerinizi güzelleştirmek için güçlü bir arzunuz olabilir. Ayrıca, yararlanmak isteyebileceğiniz romantik bir hava da var.

Partiye hazır mısın? On altıncı gündeki Terazi dolunayı böyle bir durum için mükemmel olabilir ve oldukça gürültülü olabilir. Küçük bir tartışma potansiyeli var, bu yüzden dikkat edilmesi gereken bir şey bu.

19 Nisan’da güneş Boğa burcuna geçerken iş ve sorumluluk vurgulanır ve önümüzdeki dört hafta organize olmak ve hedeflerinize doğru ilerlemek için bir çağrı olabilir. Rutinleriniz karışıksa ve istediğiniz kadar başarılı olamıyorsanız, daha üretken olmanıza yardımcı olabilecek daha iyi zaman yönetimi ve diğer sistemleri araştırmak için iyi bir zaman.

Otuzunda aynı sektördeki bir güneş tutulması, yeni bir başlangıç ​​için zamanın olgunlaştığını gösteriyor. Hiçbir işe yaramayan hedefler ve TV izlemek veya cihazlarınızda gezinmek için çok fazla zaman harcamak dahil, işinize yaramayan etkinlikleri bir kenara atmanız gerekebilir. Önceliklerinizi sıralayın ve yakında ilerleme kaydedeceksiniz.

Oğlak Burcu – Nisan 2023 Aylık Burç Yorumları

Rüya Yapıcı

Oğlak burcu, ev sektörünüze yapılan vurgu, hayattan bir adım geri çekilmeniz ve olaylara bir perspektiften bakmanız için size ilham verebilir. 19 Nisan’a kadar Koç burcundaki güneş, bunu kendinizi beslemek, daha fazla uyumak ve yeniden şarj etmek için bir zaman yapar. Aileniz, eviniz, mülk endişeleriniz ve soyunuz şu anda önemli olabilir.

Aynı zamanda, iletişim sektörünüze yapılan vurgu artıyor. Uyumlu Venüs beşincide Balık burcuna giriyor, ardından on dördüncüde iddialı Mars geliyor. Bu, özellikle hassasiyet ve dikkatli bir şekilde ele alınması gerekenler olmak üzere, tartışmalar ve müzakereler yapmak için iyi bir zamandır.

Yine de 12 Nisan civarında özellikle dikkatli olun, çünkü ruhani bir Jüpiter-Neptün geçişi gerçekçi olmayan beklentilere yol açabilir. Ayaklarınızı yerde tutmaya çalışın yoksa kaybedebilirsiniz.

16’sında, kendinizi spot ışıklarının altında bulabilirsiniz. Terazi’deki dolunay, belki de sosyal medyada bir şeyi herkese açık hale getirmeniz için size ilham verebilir, çünkü diğer insanlar bunu yapmanızdan fayda sağlayacaktır. Bu, sizinkine benzer bir deneyim yaşayan herkes için çok yardımcı olabilir. Yaptıklarınızdan daha sonra pişman olmayacağınızdan emin olun.

19 Nisan’da güneşin Boğa burcuna geçmesi eğlence ve keyif alanınızı hareketlendiriyor. Bir ay gözden uzak durduktan sonra dışarı çıkıp kendinizi ifade etmeye hazır olacaksınız. Bu sizin için oldukça eğlenceli bir zaman olabilir ve çeşitli becerilerinizi ve yeteneklerinizi sergilemek için can atacaksınız.

Güç komisyoncusu Pluto, yirmi dokuzunda burcunuzda geri hareket ediyor ve birkaç ay bu şekilde kalarak sizi iç oyununuzu geliştirmeye teşvik ediyor.

Son olarak, 30 Nisan’da Boğa burcundaki güneş tutulması ve eğlence bölgeniz, sanat veya zanaat çalışmalarınızı başkaları için erişilebilir kılmak için bir çağrı olabilir. Bu, herhangi bir güvensizlik tarafından yönetilme zamanı değil, gurur duyabileceğiniz bir işi büyütme zamanı.

Kova Burcu

Verme Dürtüsü

Kova, Nisan, Koç burcundaki güneş ve konuşkan Merkür ve konuşma ve düşünce durumunuzla canlı bir notla başlar. Fikirlerle dolup taşacaksınız ve başkalarıyla onları paylaşmak, ağ kurmak ve akraba ruhlarla bağlantı kurmak için can atacaksınız. 19 Nisan’a kadar bu sektördeki güneş ile kendinizi ifade etmekten ve fikirlerinizi paylaşmaktan keyif alacaksınız. Ve bir şey satmanız gerekiyorsa, çok ikna edici olabilirsiniz.

Aynı zamanda, sevimli Venüs Balık burcuna giriyor ve beşinci haftadaki para bölgenize, ardından önümüzdeki hafta canlı Mars geliyor. Venüs sizi birkaç lükse savurmaya yöneltebilirken, Mars, özellikle yakın zamanda izinizi kaybettiyseniz, işleri düzene sokmanız için sizi teşvik edebilir.

12 Nisan civarında dikkatli olun, çünkü istediğiniz bir şey göründüğü gibi olmayabilir. İade etmeniz gerekebilir diye faturaları ve evrakları sakladığınızdan emin olun.

Terazi’de bir dolunay ve seyahat ve macera sektörünüz on altıncıdayken, her şeyden uzaklaşmak için can atabilirsiniz. Başka yerlere ve yüzlere duyulan arzu, hak ettiğiniz bir molanın tadını çıkarabilmeniz için sizi hızlı bir kaçamak yapmaya teşvik edebilir.

19 Nisan’da güneş Boğa burcuna ve ev bölgenize süzülüyor, bu da önümüzdeki ayın rahatlamak ve pillerinizi yeniden şarj etmek için mükemmel olduğu anlamına geliyor. Hâlâ meşgul olsanız da, daha sessiz bir sektöre odaklanmak sizi bir adım geri atmaya ve hayatınıza farklı bir perspektiften bakmaya teşvik ediyor. Bunu yaparsanız, bazı değerli içgörüler elde edebilirsiniz.

Sinirli Pluto, 29 Nisan’da ruhsal bölgenizde geri hareketine giriyor ve bu geri sarma aşaması birkaç ay sürecek. Derinlere dalmak ve bu zorlu sorunları çözmek için bu şansı kullanın.

Son olarak, otuzuncu gündeki Boğa burcundaki güneş tutulması ve ev bölgeniz, çok gecikmiş olabilecek bazı büyük değişiklikleri yapmak için sizi ateşleyebilir.

Balık Burcu – Nisan 2023 Aylık Burç Yorumları

Güçlendirilmiş

Balık, Koç burcundaki güneş ve 19 Nisan’a kadar para bölgeniz, mali durumunuzu düzene sokmak ve yol boyunca karmaşık sorunları çözmek için mükemmel. Hisse almak ve işlerin nasıl gittiğini görmek için bir şans. Sorunları iyileştirmek için ne gibi değişiklikler yapabilirsiniz? İster bir iş kurmaya, ister ek iş yapmaya, bir bütçe oluşturmaya veya artık ihtiyacınız olmayan ürünleri satmaya karar verin, ileride daha iyi zamanlara giden yolda olacaksınız.

Beşincide büyüleyici Venüs burcunuza girerken, ardından on dördüncüde iddialı Mars gelirken, kendinizi güçlü ve cesur hissedeceksiniz. Ruhsal ve yaratıcı niteliklerinizi geliştirmek ve içinizdeki en iyiyi ortaya çıkarmak için her iki gezegen de neşeli Jüpiter ve ruhani Neptün’e katılır. Ancak, sizi yolda tutmak için hedeflerinizi ve niyetlerinizi belirlemenize yardımcı olacaktır.

16 Nisan’da Terazi’deki dolunay ve finans ve iş sektörünüz savurganlık dürtüsü getirebilir. Zor bir gün geçirirseniz, yaşam hakkında daha iyi hissetmek için ihtiyacınız olan şey biraz alışveriş terapisi olabilir. Yine de sakin ol. Zor kazanılan paranızı anlamsız şeylere harcamak yerine değerli şeylere yatırım yapın.

Güneş, ondokuzunda yaklaşık dört haftalık bir kalış için Boğa burcunda dans ederken, iletişim daha önemli hale geliyor. Konuşma ve düşünce sektörünüze girdiğinde, yazma, öğretme, çevrimiçi veya medya projelerinde ilerlemeye hazır olacaksınız. Beceri setinizi geliştirmek istiyorsanız, size yardımcı olabilecek bir ders almanın tam zamanı.

29 Nisan’da, güçlü Pluto sosyal bölgenizde geri hareket ediyor ve birkaç ay öyle kalıyor, bu da birinin güdülerini daha iyi anlamanıza yardımcı olabilir.

Son olarak, otuzunda Boğa burcundaki güneş tutulması, yeni bir sözleşme, iş fırsatı veya oyunun kurallarını değiştirecek bir karşılaşma ile aynı zamana denk gelebilir.

Nisan 2023 Aylık Burç Yorumları-Kaynak: yahoo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir