İçeriğe geç
Anasayfa » Bilim ve Teknoloji » Netflix Nedir, Netflix Üyelik Ücreti Ne kadar?

Netflix Nedir, Netflix Üyelik Ücreti Ne kadar?

Facebook Tv-Netflix

Netflix Nedir, Netflix Üyelik Ücreti Ne kadar?

Netflix Nedir?

Netflix; internet bağlantılı binlerce cihazda ödüllü diziler, filmler, animeler, belgeseller ve daha fazlasını içeren geniş bir arşiv sunan bir yayın hizmetidir. Tek bir reklam olmadan, istediğiniz kadar, istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Hepsi aylık düşük bir ücret karşılığında sunulmaktadır. Her zaman keşfedilecek yeni bir şeyler var, üstelik her hafta yeni diziler ve filmler ekleniyor.

Netflix Üyelik Ücreti Ne kadar?

Netflix’i akıllı telefonunuz, tabletiniz, Akıllı TV’niz, dizüstü bilgisayarınız veya yayın cihazınızda sabit bir aylık ücretle izleyin. Aylık plan ücretleri 2021 yılında 26,99 TL ile 54,99 TL arasında değişmektedir. Ekstra maliyet yok, sözleşme yok.

Netflix Nerede İzlenir?

İstediğiniz yerde, istediğiniz zaman, sınırsız sayıda cihazda izleyin. Bilgisayarınızda netflix.com adresinden veya akıllı TV’ler, akıllı telefonlar, tabletler, medya oynatıcılar ve oyun konsolları dahil Netflix uygulamasını sunan, internet bağlantılı herhangi bir cihazda anında izlemek için Netflix hesabınızla oturum açın. Favori içeriklerinizi iOS, Android veya Windows 10 uygulamasıyla da indirebilirsiniz. Seyahatteyken ve internet bağlantısı olmadan izlemek için indirilenleri kullanın. Netflix’i her yere beraberinizde götürün.

Netflix İptal Etme

Netflix esnektir. Sinir bozucu hiçbir sözleşme ve taahhüt yoktur. Hesabınızı çevrimiçi olarak iki tıklamayla kolayca iptal edebilirsiniz. İptal ücreti yoktur. Hesabınızı istediğiniz zaman başlatın veya durdurun.

Netflix’te Ne İzlenir?

Netflix, uzun metrajlı filmler, belgeseller, diziler ve programlar, anime, ödüllü Netflix orijinal içerikleri ve daha fazlasından oluşan kapsamlı bir kütüphaneye sahiptir. İstediğiniz her zaman, istediğiniz kadar çok şey izleyin.

Netflix Çocuklar İçin Uygun Mudur?

Üyeliğinize dahil olan Netflix Çocuk deneyimi, çocukların ailece izlenebilecek dizi ve filmleri kendilerine özel bir alanda izlemelerini sağlarken kontrolü ebeveynlere verir. Çocuk profillerinde bulunan PIN korumalı ebeveyn kontrolleri sayesinde, çocukların izleyebileceği içeriklerin yetişkinlik düzeylerini kısıtlayabilir ve onların görmesini istemediğiniz belirli içerikleri engelleyebilirsiniz.

Netflix, Inc., merkezi Kaliforniya’da bulunan Amerikan teknoloji ve medya hizmetleri sağlayıcısı ve yapım şirketi. 1997 yılında Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından Kaliforniya’da kuruldu. Şirketin ana faaliyeti, ücretli aboneliğe dayalı video akış hizmetidir. (Vikipedi)

Netflix Nedir, Netflix Üyelik Ücreti Ne kadar?-Kaynak: netflix.com/tr/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir