İçeriğe geç
Anasayfa » Yaşam » Nescafe Melaminli Zehir

Nescafe Melaminli Zehir

Nescafe Melaminli

Nescafe Melaminli Zehir yazımızda hazır kahvelerin kanser riskini artırdığını, fazla yanmış olan kahvenin vücudumuza zararlarını ve Türk kahvesinin sağlığımıza yararını yazdık.

Nescafe Melaminli

Nescafe Melaminli Zehir Yayıyor

Nescafe Melaminli Zehir içeriğini insanı yudum yudum kansere götüren geçici mutluluk aracı olarak tanımlayabiliriz. 3’ü 1 arada içerek sağlığınıza büyük bir kötülük yapıyorsunuz. Bu kahveye “Melaminli zehir” de diyebiliriz. Hazır Kahveler ölüm saçıyor ve içmeyi sağlığınız için bırakın, geleneksel kahvemiz olan Türk kahvesine yönelin. Bu kahvemiz sizin için daha iyidir. Tabi şekersiz içerseniz, tam anlamıyla sağlığınızı korursunuz.

Nescafe Melaminli

3’ü 1 Arada Nescafe’nin Zararları

3’ü 1 Arada Nescafe’nin içeriği 3 zehirden oluşmaktadır. Yakılmış kakao ve yakılmış fındık kabuğu öğütülerek kahve görüntüsü ve tadı verilmiş, koklandığında yanığı hemen fark edilir. İnsan vücudundaki görevi hormon değişikliği yapmak, yanına bir de süt tozu ilave edilmiş. Süt tozu bildiğimiz sütün kimyasal maddelerle yakılarak süt özünün dibe çökmesidir. Sonra içine melamin katılır, melamin katılmasa olmaz. Melamin petrol maddesidir, süt tozunda ki proteini açığa çıkartır, melamin bildiğimiz tabaklarda kullanılan petrol maddesidir. Süt tozunda mutlaka kullanılır. Süt renk olarak beyazdır, fakat kimyasal maddeler kullanılarak sütü yakıp özütünü ortaya çıkartırlar sonra o yakılan özütü beyaza döndürmek için melamin ve erkaster kullanılır. Tam beyaza döndürmeseler de kemik rengini anımsatan sarımsı bir renk alır. İnsan vücuduna girdiğinde karaciğerin baş belasıdır, karaciğere yağ toplatır. Karaciğer yağlanması olur daha sonra vücut yağlanır ve damarlara kadar yağ tutar.

Süt tozu hazır mamalarda, hazır çorbalarda, bebe bisküvilerinde ve marketten aldığınız her yoğurtta vardır. 3’ü 1 aradaki tatlandırıcı, kavrulmuş kakao ve nescafe’de bulunan fındık kabuğu unu ile birleşince kanser oluşur. Unutmayın alışkanlık yapan her gıda zehirdir, alışkanlık yapsın diye üretilmiştir. Bir günde iki paket sigara içmek ile 3 fincan nescafe içmek aynıdır, tek fark biri dumanlı zehir, diğeri melaminli zehir. İkisi de aynı yere götürür, kansere!!!
[Gıda Mühendisleri Tebliği]

Nescafe Melaminli

Lokum ve Kahve

Türk Kahvesinin Faydaları

Türk kahvesini her gün içmek kanser oluşumunu engeller. Türk kahvesi içmek tansiyonu düşürür ve tip 2 diyabet şeker hastalığı oluşum riskini azaltır. Türk kahvesi tüketimi erkeklerde parkinson hastalığı riskini ortadan kaldırır. Göğüs kanseri riskini azaltır. Siros hastalığı riskini yarıya düşürür. Kemiklerin güçlenmesini sağlar. Selüliti engellemeye yardımcı olur. Bağırsakların düzgün çalışmasını sağlar. Kolesterolü düşürür. Nefesinizi açar. Astımı engellemeye yardımcı olur. Türk kahvesinde bulunan kafein ayrıca uyanıklığı da artırır. Günlük bir fincan Türk kahvesi sağlıklı bir yeme planında yer alması gerekir. Yanında ufak da olsa Türk lokumu yiyerek mutluluk da kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir