Kamu Personeli İş ilanı
Haber

Necmettin Erbakan Üniversitesi 35 Sözleşmeli Personel Alacak

Necmettin Erbakan Üniversitesi 35 Sözleşmeli Personel Alacak

Necmettin Erbakan Üniversitesi 35 Sözleşmeli Personel Alım İlanı

NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ (4/B) PERSONEL ALIMI İLANI

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesine, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’da yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır. BaĢvuru için gerekli belgeler ve ayrıntılı bilgi Üniversitemizin www.erbakan.edu.tr duyurular adresinde mevcuttur. Başvuru süresi ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür.

NİTELİK KODU
ÜNVANI
ADEDİ
ARANAN NİTELİKLER

01
Hemşire
15
Yükseköğretim kurumlarının hemşirelik bölümü lisans mezunu olmak.

02
Sağlık Teknikeri
3
Diyaliz bölümü önlisans Programından mezun olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

03
Sağlık Teknikeri
2
Tıbbi laboratuvar teknikleri önlisans programından mezun olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

04
Psikolog
5
Yükseköğretim kurumlarının psikoloji bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

05
Diyetisyen
4
Yükseköğretim kurumlarının beslenme ve diyetetik bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

06
Biyolog
3
Yükseköğretim kurumlarının biyoloji bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

07
Fizyoterapist
3
Yükseköğretim kurumlarının fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü lisans mezunu olmak. Yataklı tedavi kurumlarında alanında en az iki yıl çalışmış olmak ve belgelendirmek.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir