İçeriğe geç
Anasayfa » Haber » Mucur Belediyesi 1 Sözleşmeli İlaçlamacı Alacak

Mucur Belediyesi 1 Sözleşmeli İlaçlamacı Alacak

Kamu Personeli İş ilanı

Mucur Belediyesi 1 Sözleşmeli İlaçlamacı Alacak

Mucur Belediyesi 1 Sözleşmeli İlaçlamacı Alım İlanı

MUCUR BELEDİYE BAŞKANLIĞI TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.
-Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
-Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
-Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.
-Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. -İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.
-Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.
-Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir.
-Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.
NOT: Talebe başvuracak kişilerin Bahçecilik alanı “İlaçlama” mesleğinde MEB onaylı kurs bitirme sertifikasının olması gerekmektedir.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim
İlaçlamacı (Bitki Zararlıları ile Mücadele)
Öğrenim ve Kişisel Bilgiler
Öğrenim
En Az Öğrenim Seviyesi : İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi : İlköğretim
Cinsiyet
Kadın
Erkek
Kura Bilgileri
Kura Yeri :Mucur Belediyesi Toplantı Salonu
Kura Tarihi :25.10.2018
Kura Saat Dilimi :14:00 – 15:00
Çalışma Adresi Bilgisi
Çalışma Adresi : SOLAKLI MAHALLESİ MİLLİ EGEMENLİK CAD.
040 MUCUR
KIRŞEHİR / TÜRKİYE
İrtibat Bilgileri : İsim : Yazı İşleri Müd.
Ünvan :
Telefon : 03868124007 E-posta :

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir