Mezarlara Bakım ve Süsleme Mehmet Çetin

Mezarlara Bakım ve Süsleme Yapan Şirket Oldukça Popüler

Haber Yaşam

Mezarlara Bakım ve Süsleme Yapan Şirket Oldukça Popüler yazımızda Antalya‘da Mehmet Çetin tarafından kurulan mezar bakım şirketinin hizmetlerini yazdık.

Mezarlara Bakım ve Süsleme Hizmeti Veren Şirket

Antalya’da pazarlamacılık yapan Mehmet Çetin, ticari zekasını girişimcilikle birleştirerek mezar bakımı için şirket kurdu. Mehmet bey, Antalya’da bakımsız mezarları gördükten sonra aklına şirket kurmak geldi. Yakınlarının kabrini sık sık ziyaret edemeyenler şirketten bakım hizmeti ve süsleme hizmeti alabiliyor. Mezar bakım hizmeti almak isteyenler Mehmet beyi internet sitesi üzerinden bulmaktadır. Hizmetler arasında çiçeklendirme, düzenli sulama, düzenli bakım, mezar taşı temizleme bulunmaktadır. Müşterilere hizmeti sunduktan sonra fotoğrafını çekip mail atarak bilgilendirme yapıyorlar. Şirketin müşteri profilinde her yerden insan bulunmaktadır. Yurt içinin yanı sıra yurt dışından da oldukça fazla müşterileri bulunmaktadır. Mezar ziyaretlerini ve bakımını seven fakat yoğunluktan dolayı gelemeyenler, daha çok mezar bakım hizmetinden faydalanıyor.

Mezarlara Bakım ve Süsleme
Mezar Süsleme

Kabir Bakım ve Mezar Yapım Şirketinin Başarısı

Mehmet beyin 11 yıl önce kurduğu kabir bakım ve mezar yapım şirketi kısa süre içerisinde çok fazla müşteriye ulaşma başarısı gösterdi. İnsanlar mezarlarına özel günlerde temizlik ve çiçeklendirme hizmeti alıyor. Şirketin şuanda 10 çalışanı bulunuyor. Şirketin müşterilerine özel paketleri bulunmaktadır. İster özel günlerde tek hizmet alınabiliyor istenirse de aylık sürekli bakım hizmeti alınabiliyor. Müşteriler aylık hizmet karşılığı olarak 50-250 TL arasında fiyat ödemektedir.

Yardımcı Kaynak: NTV

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir