İçeriğe geç
Anasayfa » Araçlar » Mercedes Maybach S600 Özellikleri

Mercedes Maybach S600 Özellikleri

Mercedes Maybach S600 Özellikleri 2018

Mercedes Maybach S600 Özellikleri yazımızda lüks otomobillerin zirvesi olan, makam aracı olarak kullanılan Mercedes Maybach S600 aracının özelliklerini ve fiyatını yazdık.

Mercedes Maybach S600

Mercedes’in 2.200.000 TL’lik aracı olan Maybach S600 Sedan, görünüşü ve donanımı ile dünya üzerindeki en lüks araçlar arasındadır. Yıllık vergisi 30 bin TL’dir. Mercedes Maybach S600 modelinde V12 motor bulunmaktadır. 530 beygir gücünde olan motorun 12 silindiri bulunmaktadır. Araçta toplamda 12 kamera bulunmaktadır. Kameralar güvenlik ve park için koyulmuştur. Araçta 80 litrelik yakıt tankı bulunmaktadır. Güçlü hava girişleri, geniş bir tampon, gurur verici bir ismin yazdığı ızgara araca çarpıcı bir görüntü sağlamıştır. Mercedes Maybach S600 yakıt tüketimi 80 kuruş -1 lira arasında değişmektedir.

Mercedes Maybach S600 Görünüm

İç Konforu

Aracın arka kısmında oturduğunuzda istediğiniz gibi arkaya doğru koltuk açılmakta ısıtma ve soğutma sistemi koltuklar üzerinden verilmektedir. Özel deri donanımdan ahşap süslemelere kadar aracın içerisi lüksü size yaşatacaktır. Koltuklar arasında bulunan bölmelerden açılır sehpalar çıkarak bilgisayarınızı koyabilir ve yemeğinizi burada rahatlıkla yiyebilirsiniz. Koltukların baş ve ayak kısımları istenildiği gibi hareket ettirilmektedir. Yolcuların konforları adına her şey bulunmaktadır. USB ve AUX girişleri bu bölümde de yer almaktadır. Ön koltukların arka kısımlarında ekranlar bulunmaktadır. Bu ekranlardan araç ayarları yapılmakta ve multimedya işlemleri yapılabilmektedir. Arka koltuklarda masaj ayarı da bulunmaktadır. Araçta bulunan multimedya ekranının yanında 360 derecelik bir kamera açısıyla arabayı ve çevresini izleyebilmektesiniz. Sürüş sırasında bu özellik devre dışı kalmaktadır.

Mercedes Maybach S600 İçi

Teknolojik Ürünler

Aracın direksiyonu standart mercedes direksiyonudur. Direksiyonun solunda bulunan kısımda birçok ayar tuşu bulunmaktadır. Aracı şeritte tutma tuşu burada yer almaktadır. Aracın şanzıman kısmında sürüş modları yer almaktadır. Aracı sürürken bir makam aracı konforunda olduğunu hissedeceksiniz. Mercedes-Benz Intelligent Drive son derece gelişmiş yardımcı sistemleri bir araya getirmektedir ve akıllı harita verileri sayesinde yolda ileriye bakarak aracı ayarlayarak sürüş kolaylığı sağlar. Aktif fren yardımcısı ile tehlikeli durumlarda hızlı bir şekilde doğru kararı verir. Aracın ön camında sanal gösterge paneli bulunmaktadır. PRE-SAFE® impuls araç çarpmalarında ve acil durumlarda sizi tehlike bölgesinden çıkarır. KEYLESS-GO paketi ile aracın kilidini kolayca açmak, kilitlemek ve aracı çalıştırabilirsiniz. Hırsızlık koruması paketi ile aracınız korunmaktadır. Akıllı telefon entegrasyon paketi ile akıllı telefonların güvenli ve sezgisel bir şekilde kullanılmasını mümkün kılmaktadır.

Resmi web site: www.mercedes-benz.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir