Men Of The Year 2016 Kıvanç Tatlıtuğ

Men Of The Year 2016 Kıvanç Tatlıtuğ Yılın Adamı Seçildi

Haber

Men Of The Year 2016 Kıvanç Tatlıtuğ Yılın Adamı Seçildi yazımızda medya, sanat ve spor dünyasının ünlü isimlerine ödüllerin dağıtıldığı geceyi yazdık.

Cem yılmaz Men Of The Year 2016 Gecesinde Yine Esprilerini Konuşturdu

Ödül gecesinde 11 erkek ve 1 kadın ünlü ödüle layık görüldü. Gecenin sunumunu Simge Fıstıkoğlu yaptı. Kırmızı halıda gelenlerle sohbet eden kişi ise Tanem Sivardı. Gece bazı ünlülerinde yer aldığı Athena müzik grubunun seslendirdiği video klip eşliğinde başladı. Cem yılmaz, gecenin başlangıcında esprileriyle tüm konukları gülmekten kırdı geçirdi. Gecelik verilen maaşla iki kere Nus-ret’de et yediğiyle alakalı esprisi de yine herkesi kahkahalara boğdu.

Men Of The Year 2016
Cem Yılmaz-Simge Fıstıkoğlu

Men Of The Year 2016-Ödül Alanların Listesi

Yılın en iyi aktörü ödülüne cesur ve güzelin başrol oyuncusu olan Kıvanç Tatlıtuğ layık görüldü. Kıvanç ödülünü Yılmaz Erdoğan‘ın elinden aldı. En sevilen tv karakteri ödülünü Athena Grubunun solisti Gökhan Özoğuz aldı. Ödülünü Cem Yılmaz’ın elinden aldı. Yılın konuşulan adamı ödülünü Kiralık Aşk dizisinin baş rol oyuncusu Barış Arduç aldı. Yılın sporcusu ödülü Galatasaray oyuncusu Wesley sneijder’e gitti. Ödülünü Aclan acar verdi. Uluslararası yıldız ödülü dünyaca ünlü kişilerin fotoğraflarını çeken Mert alaş‘ın oldu. Mert Alaş New york’da olduğu için ödülü Çağatay Ulusoy‘a verildi. Kendisine teslim etmesi için verildi. Yılın sıra dışı başarısı ödülüne Oyunda Kal projesi ile İbrahim Kutluay layık görüldü. Ödülü Fuat Akdağ verdi. Yılın yönetmeni Ozan Açıktan kazandı. Ödülünü Beren Saat‘in elinden aldı. Yılın sanat ödülünü Taner Ceylan kazandı. Ödülü Cem Yılmaz takdim etti. Yılın kadını ödülünü anne dizisindeki baş rolüyle Cansu Dere aldı. Ödülü Erman yerdelen verdi.

Men Of The Year 2016 Kıvanç Tatlıtuğ
Men Of The Year

Oyunda Kal Projesi

İbrahim Kutluay’ın açıklamasıyla oyunda kal projesi 3 yıl önce gençlere basketbolu sevdirmek, sporu sevdirmek ve kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için başlatılmış bir proje olduğunu belirtiyor. Yaklaşık olarak 80 bin çocuğa basketbolla ilgili tavsiyeler verilmiştir. Bu projenin arkasında Doğuş grubu vardır.

Kıvanç Tatlıtuğ’a Ödülünü Veren Yılmaz Erdoğan Onun Hakkında Konuştu:

Kelebek filminde birlikte oynadıklarını bahseden Yılmaz Erdoğan, Kıvanç’ın oyunculuğu kendi gözleriyle gördüğünü ve bu ödüle layık olduğunu belirtti. Çok yetenekli ve çok sevdiği bir kişi olduğundan bahsetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir