Mcv Yapı Ltd Şirketi

Mcv Yapı Ltd Şirketi yazımızda Mcv yapının hangi sektörde çalıştığı, ne gibi projelerde yer aldığı, istihdam durumu, referansları ve iletişim bilgilerini yazdık.

Mcv Yapı

Mcv yapı yönetim kurulu başkanı Muhammed Çavuşoğlu‘dur. İş kolu olarak kaba yapı ve kalıp sistemleri ile ilgilidir. Bir diğer iş alanı da mobilya ve kapı üretimi gerçekleştirmektedirler. 1980 yılından beri kereste ve ahşap kalıp sistemleri işleri yapmaktadırlar. Çoğu inşaatta mobilya ve kapı sistemleri kullanılmaktadır. Mobilya kısımında dairelerin kapısı, mutfağı, banyo dolapları, gardolap, vestiyer gibi bir çok bölümü yapmaktadırlar. Kapı çeşitleri ise Çift Renkli Kapılar, Ekonomik Kapılar, Kademeli Kapılar, PVC kaplamalı Kapılar, Bantlı Kapılar Serisi, CNC Desenli Kapılar ve Çelik Kapılar üretilmektedir. Ürünlerini proje olarak uygulamaktadır.

Mcv yapının ürettiği ürünler, inşaatların %20-25’inde zaruri olarak kullanılmaktadır. Yıllık 1000-1200 daire arasında daire işi yaparak müşterilerine güven vermektedir. Mobilya kısmının yıllık kazancı 15 milyonun üstünde olmaktadır. Ahşap işlerinde malzemeyi yurt dışında kurmuş olduğu fabrikasında üretip ülkede kullanmaktadır. Ormanların korunması böylece sağlanmış olmaktadır.

Mcv Yapı-Muhammed Çavuşoğlu
Muhammed Çavuşoğlu

İstihdam

İnşaatın proje dayalı mobilya kısmında toplamda ülkemizde 200 bin kişi çalışmaktadır. Mcv yapının 3 farklı kolunda 60 kişi çalışmaktadır. Mcv şirketi yapı sektöründe daha da ilerleyerek istihdam durumunu arttırmayı hedeflemektedir. Projelerin büyüklüğüne göre ücret olarak, daire almaktadır. Bu durum müteahhittin nakit para yükünü azaltmakta ve eldeki dairelerini satmasını sağlamaktadır.

Mcv Yapı Ltd

Referanslar

ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ, ESAS HOLDİNG, ZORLU CENTER, TRABZON AĞIZ VE DİŞ SAĞLIK, TORUNLAR GYO, TEKFEN SABANCI İŞBANK, RÖNESANS OTEL KÜÇÜKYALI, OFSİM İSTANBUL – MALTEPE OFİS PROJELERİ, LAPİSHAN KARTAL PROJESİ, KARTAL KULE OFİS PROJESİ, GREENLİFE RESİDENCE, DAP YAPI PENDİK PROJESİ, ÇAMLICA CAMİİ ve SKYLAND İSTANBUL yapılarında Mcv ürünleri tercih edilmiştir.

Mcv Yapı-SKYLAND İSTANBUL

İletişim

Adres: Cevizli Mah. Fatih Cad. No :66/B MALTEPE-İSTANBUL

Telefon: 0 216 399 52 53

Mail: [email protected]

Web site: www.mcvyapi.com.tr

Yorum yapın