Anasayfa » Burçlar » Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları

Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları

Burçların Enleri-Tüm Burçlar

Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun yorumunu yazdık.

Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Cesur Fırsatlar

Bu sizin için heyecan verici bir ay, Koç burcunuz için size belirgin bir avantaj sağlayan büyük bir destek. Sevimli Venüs, 2 Mayıs’ta Koç burcuna geçerek çekiciliğinizi artırıyor ve sizi yeni arkadaşlar edinmeye teşvik ediyor. İmajınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, bunun tam zamanı.

Zeki Merkür, İkizler burcunda başlayarak 10 Haziran’dan 3 Haziran’a kadar geri hareket edecek ve bu da planlarınızı geciktirebilir. Yine de, sizin lehinize çalışan bu kadar alıngan enerjiyle, bununla zekice başa çıkabileceksiniz.

10 Mayıs’ta neşeli Jüpiter Koç burcuna geçiyor ve 27 Ekim’e kadar burada kalarak size muazzam bir destek sağlıyor. Jüpiter, iyi şans ve genişleme gezegenidir, bu nedenle bu, sizi ileriye ve yukarı taşıyabilecek fırsatları kollara ayırma ve kucaklama fırsatınızdır.

Ayrıca sizi engelleyen her şeyi bırakma şansınız olacak. On beşinci gündeki Akrep burcundaki ay tutulması, sizi sınırlayıcı inançların bir kenara atılması gereken alanlara karşı uyarabilir. Yanlış kalabalığın içindeyseniz, toksik arkadaşlarınızı da bırakmak isteyebilirsiniz.

20 Mayıs’ta güneşin konuşkan İkizler burcundaki hareketi, önümüzdeki dört haftanın yoğun geçeceğini gösteriyor. Planlarınızda size yardımcı olabilecek yeni bilgiler için arayışta olacaksınız.

Dinamik yöneticiniz Mars yirmi dördüncüde burcunuza girdiğinde ve yaklaşık altı hafta burada kaldığında, kozmostan ikinci bir destek alırsınız. En enerjik ve inatçı halinizde olacaksınız. Yolunuzda engeller olsa bile, bu sizi gitmek istediğiniz yere varmaktan alıkoymaz.

29 Mayıs’ta ateşli Mars ile küstah Jüpiter arasında bir bağ, sizi konfor alanınızdan çıkaran geniş kapsamlı bir proje üzerinde çalışmak için mükemmeldir.

Son olarak, otuzuncu gündeki İkizler burcundaki yeni ay, bir blog veya çevrimiçi iş veya proje başlatmak için mükemmeldir.

Boğa Burcu – Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları

Potansiyelinizi Gösterin

Güneş, 20 Mayıs Boğa’ya kadar burcunuzda devam ediyor, bu da kendinizi dünyaya yansıtmak için mükemmel bir zaman olduğu anlamına geliyor. Planlarınız ve hedefleriniz neler? Şimdi onları harekete geçirme zamanı.

Bu ay aynı zamanda ruhsal bölgenizde dinamik bir enerji birikimi görüyor, bu da işlerin gidişatını etkileyecek. Kişisel planlarınızda ilerlemek isteseniz de bu, iç oyununuzu çok güçlü bir şekilde geliştirmek için bir fırsat.

Sınırlarınızın ötesine geçmenize yardımcı olabilecek bir öğretmen veya yaşam koçu ile bağlantı kurmak için harekete geçmiş hissedebilirsiniz. Sizi konfor alanınızın dışına çıkaran, başarmak istediğiniz bir şey olabilir. Eğer öyleyse, bu bir başlangıç ​​yapmadan önce hazırlanmak için bir zaman olabilir.

İşleri karmaşıklaştırabilecek tek konu, Merkür’ün 10 Haziran’dan 3 Haziran’a kadar olan gerileme aşamasıdır. Bu kısmen para bölgenizde meydana gelir ve bu da genel olarak ödemeleri ve mali işleri geciktirebilir. Büyük biletli bir ürün satın almayı düşünüyorsanız, evrakları ve makbuzları sakladığınızdan emin olun.

Bu ay sizin için de önemli çünkü 15 Mayıs’ta ilişki ekseninizde Akrep burcunda bir Ay tutulması var. Bu, gömülü kalmış duygularınızı su yüzüne çıkarabilir ve bir süredir üzerinde düşündüğünüz bir kararı vermenize yol açabilir.

Artı, iddialı Mars yirmi dördüncüde Koç burcuna geçiyor, bu da ruhunuzu harekete geçirebilir ve sezgilerinizi geliştirirken canlı rüyalara neden olabilir.

20 Mayıs’ta dört haftalık bir konaklama için güneş İkizler burcuna geçtiğinde mali konular daha fazla odak noktası haline geliyor. Bu, durumu değerlendirme ve para durumunuzda ne gibi iyileştirmeler yapabileceğinizi görme fırsatınız.

Ayrıca bir ek iş başlatma havasında olabilirsiniz ve otuzunda İkizler burcundaki yeni ay devam etmek için en iyi zaman olabilir.

İkizler Burcu

Altın Fırsatlar 

İkizler, bu ay başlarken manevi bir arayış içindesiniz. Özel bir bölgedeki güneş, sizi yarım kalmış işleri halletmeye ve kalıcı sorunları çözmeye teşvik eder. Ayrıca, önceliklerinizi sıralamak ve önümüzdeki yıl için hedeflerinizi düşünmek için bir şans. Bunu şimdi yapın, böylece üç hafta sonra güneş burcunuza girdiğinde yeni fırsatların yeşerebileceği bir alana sahip olacaksınız.

Sosyal hayatınızda da büyük bir artış olacak. Karıştırmaktan hoşlanıyorsanız, gruplara ve kulüplere dahil olmak, ağ kurmak ve tutkulu olduğunuz amaçlara katılmak için birçok fırsatınız olacak.

Güzel Venüs, 2 Mayıs’ta Koç burcuna geçiyor; bu, romantizm arıyorsanız ve flört döngüsüne girmeye hevesliyseniz harika. Ancak ağ oluşturmak ve eğlenmek için de harika.

Kişisel gezegeniniz Konuşkan Merkür, burcunuzda 10’unda geri hareket ediyor ve 3 Haziran’a kadar bu şekilde kalacak, bu nedenle en iyi planlarınızın kesintiye uğramasına hazırlıklı olun.

Girişken Jüpiter aynı gün Koç burcuna, ardından 24 Mayıs’ta Mars’a geçerek sosyal sahnenize yepyeni bir boyut katıyor. 27 Ekim’e kadar olan önümüzdeki aylar, üzerinizde olumlu ve moral verici bir etki yaratabilecek bazı olağanüstü toplantılar için fırsatlar getirebilir. Çok şey öğrenecek ve konfor alanınızın dışına çıkmaya teşvik edileceksiniz.

Onbeşinde Akrep burcundaki ay tutulması, yaşam tarzınızda ve programınızda köklü değişiklikler yapmak için bir şans olabilir. Kötü alışkanlıkları ortadan kaldırmanın ve onları olumlu olanlarla değiştirmenin zamanı geldi.

20 Mayıs’ta güneşin burcunuza girmesi size yüksek enerji ve güven getiriyor. Bu, kendinizi dünyaya yansıtmak ve fikirlerinizi, görüşlerinizi ve yeteneklerinizi paylaşmak için bir fırsat. Talepte olacaksın.

Son olarak, otuzundaki İkizler burcundaki yeni ay, yeni bir başlangıç ​​için mükemmel. Ne yapmak istiyorsan şimdi başla.

Yengeç Burcu – Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları

Seni Durdurmak Yok

Yengeç, Boğa burcundaki güneş ve 20 Mayıs’a kadar sosyal bölgeniz, sizi arkadaşlık, yeni iş bağlantıları ve destek için başkalarına ulaşmaya teşvik ediyor. Yeni seçenekleri keşfetmeye hazırsanız, o zaman size ihtiyacınız olan gücü vermek için ilgi alanlarınızı ve niyetlerinizi paylaşanlarla aynı hizaya gelin. Gerçekten akraba ruhlara sahip olanlarla kendinizi çok rahat hissedeceksiniz.

Önemli etkiler popülaritenizi olumlu yönde etkilediğinden, tam bir yıldız olabilirsiniz ve ilgi odağı olabilirsiniz. Keyifli Venüs’ün Koç burcuna ikinci, ardından iyimser Jüpiter’in onuncu ve alıngan Mars’ın yirmi dördüncü ile girmesiyle, yükseği hedeflemek ve sizi rahatınızdan çıkarabilecek bir plan yapmak için cazibeye ve güvene sahip olacaksınız. Bu, başka türlü gözden kaçırabileceğiniz fikirleri ve fırsatları keşfetmek için iyi bir zamandır. Sıkı çalışmaya istekliysen, çok iyi yapabilirsin.

Aynı zamanda, konuşkan Merkür, 10 Mayıs’ta İkizler burcunda ve ruhani bölgenizde geri hareket ediyor ve bu, planlarınızı etkileyen beklenmedik gecikmeler veya olaylarla çakışabilir. İlgilenmeniz gereken önemli konular veya son teslim tarihleriniz varsa, bunları tamamlamak için daha fazla zamanınız olması için erken başlayın.

On beşinci gündeki Akrep burcundaki ay tutulması ve boş zaman sektörünüz, sınırlamaları bırakmak ve doğal yeteneklerinizi kucaklamak için bir fırsatı vurgular. Onları saklıyorsanız, evren sizi onları dünyaya sergilemeye teşvik ediyor.

20 Mayıs’ta güneşin İkizler burcuna ve ruhsal sektörünüze hareketi, bunu bir düşünme zamanı ve duygusal bagajdan kurtulmak için bir fırsat haline getiriyor.

Son olarak, otuzunda İkizler burcundaki yeni ay, meditasyon, farkındalık veya iç huzurunuzu korumanıza yardımcı olabilecek başka bir teknik gibi manevi bir uygulamaya başlamak için mükemmel bir zaman olabilir.

Aslan Burcu

Taze Maceralar

Boğa burcundaki güneş Aslan, sizi spot ışıklarının altında durmaya ve becerilerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmaya teşvik ediyor. Bu işte doğuştan yeteneklisin, o yüzden 20 Mayıs’a kadar geçen haftaları en iyi şekilde değerlendirerek başkalarının ne kadar zeki olduğunu görmelerini sağla. Artı, üçüncü evdeki odaklanmış bir Jüpiter-Pluto açısı, sizin için önemli olan bir fırsata her şeyinizi verdiğinizi görebilir.

Ancak en büyük etki, seyahat ve macera sektörünüzde gerçekleşir. Bu, büyük bir eylemde bulunmaya hazır olacağınız bir alandır. Nefis Venüs 2 Mayıs’ta hareket ediyor ve onun buradaki varlığı, her şeyden daha fazlası için bir arzuyu teşvik edebilir. Her deneyimden her damla keyfi çıkarmak isteyeceksiniz. Ve bunu yaparken, yol boyunca bazı harika insanlarla tanışabilirsin.

İyimser Jüpiter, 10’unda Koç burcuna giriyor ve 27 Ekim’e kadar burada kalarak sizi vahşi tarafta yürüyüşe teşvik ediyor. Konfor alanınızdan çıkıp yeni zorluklar ve fırsatlarla karşılaşmak için istekli ve hazır olacaksınız. Ve alıngan Mars iki hafta sonra aynı bölgeye hareket ettiğinde, yaşama sevinciniz artacaktır.

Geveze Merkür, 10 Mayıs’ta İkizler’de geri hareket ediyor ve 3 Haziran’da ileri dönüyor ve bu dönem karışık mesajlar ve yanlış anlamalar görebilir. Ayrıca eski bir aşk veya eski bir arkadaşla yeniden bağlantı kurabilirsiniz ve bu birçok duyguyu harekete geçirebilir.

15’inde Akrep burcundaki ay tutulması, özellikle evde gömülü sorunların kabarmasına neden olabilir. Bir konu başa gelebilir ve bir karara ihtiyaç duyabilir. Daha sonra pişman olmayacağınızdan emin olmak için dikkatlice düşünün.

Son olarak, güneş önümüzdeki dört haftayı geçireceği 20 Mayıs’ta İkizler burcuna ve sosyal bölgenize giriyor. Ayrıca, otuzuncu gündeki İkizler burcundaki yeni ay, gruplara katılmak ve heyecan verici yeni çevrelerde hareket etmek için mükemmeldir.

Başak Burcu

Dönüşüm Zamanı

Güneşin Boğa burcundaki varlığı, 20 Mayıs Başak’a kadar seyahat ve macera sektörünüzü aydınlatarak sizi vahşi tarafta gezinmeye ve yeni seçenekler keşfetmeye teşvik ediyor. Konfor bölgenizden çıkmaya ve yeni deneyimlerin ve fırsatların tadını çıkarmaya hazır olduğunuzda bu çok heyecan verici bir zaman olabilir.

Finans, iş, değişim ve dönüşüm sektörünüzde de bu ay gelişen güçlü bir vurgu var. Güzel Venüs 2 Mayıs’ta harekete geçecek, ardından 10 Mayıs’ta iyimser Jüpiter ve 24 Mayıs’ta şımarık Mars geliyor. Planlarınızı daha ileriye götürmek ve erişiminizi genişletmek için inanç ve iyimserliğe sahip olacaksınız. Ve eskiyi bırakıp yeniyi kucaklayarak birçok yönden fayda sağlayabilirsiniz.

Hızlı hareket eden Merkür, kariyer ve hırs sektörünüzde 10’unda geri gidiyor ve 3 Haziran’a kadar öyle kalacak. Önemli bir şeye imza atmadan veya uzun vadeli bir taahhütte bulunmadan önce dikkatlice düşünün, çünkü koşullar hızla değişebilir. Bu konularda biraz esneklik çok yardımcı olacaktır.

15 Mayıs’ta, Akrep’te ve konuşma ve düşünce sektörünüzde ay tutulması meydana geliyor, bu da bazı güçlü duyguların yüzeye çıkmasına neden olabilir. Bir durum doruğa çıkabilir, ancak bazı samimi iletişim, sorunu çözmenize yardımcı olabilir.

Güneş Boğa burcundan ayrılır ve yirminci günde İkizler’e ve hedef ve hırs sektörünüze yönelir. Her zamankinden daha fazla ilgi odağı olabilirsiniz, bu da mal ve hizmetlerinizi tanıtmak veya özgeçmişinizi önemli şirketlere göndermek için harika bir zaman olabilir. Başarıya giden yeni yollar keşfetmeye hazır olacaksınız.

Geveze Merkür, 22 Mayıs’ta seyahat düzenlemelerini etkileyebilecek şekilde Boğa burcuna geri dönüyor. Yola çıkmadan önce ihtiyacınız olan her şeye sahip olup olmadığınızı bir kez daha kontrol edin.

Son olarak, otuzunda İkizler burcundaki yeni ay, farklı bir şeyi kucaklamaya hazırsanız, yeni bir başlangıç ​​yapmak için mükemmeldir.

Terazi Burcu – Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları

Ağ Oluşturma

Terazi, Boğa burcundaki güneş ve değişim ve dönüşüm sektörünüz, bir süredir canınızı sıkan konuları kapatmanız için bir fırsat sunuyor. Servetinizi artırmaya veya yeni iş fırsatları geliştirmeye hevesli olabilirsiniz. Değişimin mümkün olduğu alanların farkında olacaksınız ve bunlara göre hareket etmek hızınızı artırabilir.

2 Mayıs’ta güzel Venüs Koç’a girerken, ardından 10 Mayıs’ta küstah Jüpiter’in ve 24 Mayıs’ta alıngan Mars’ın girmesiyle ilişkiler umut vaat ediyor. Harika ve hızlı tempolu bir romantizmin tadını çıkarma şansı var.

Zeki Merkür 10’unda geri gidiyor ve 3 Haziran’a kadar öyle kalacak, bu da seyahat ve diğer önemli düzenlemeleri etkileyebilir. Önceden hazırlık yapın ve bu önemli belgeleri güvenli bir yerde saklayın.

Astroloji açısından oldukça hareketli bir ay çünkü 15 Mayıs’ta Akrep burcunda finansal kararları etkileyebilecek bir Ay tutulması da var. Para konularını olumlu bir şekilde dönüştürmenize yardımcı olabilecek bir hareket tarzı seçmeniz gerekebilir.

20’sinde güneşin İkizler burcuna geçmesi ve seyahat ve fırsat sektörünüz, yeni maceralar aramanız için size ilham verebilir. Dört haftalık bir konaklama için burada kalır ve kendinizi daha hafif, daha parlak ve keşfetmeye istekli hissetmenizi sağlayabilir.

Rehber gezegeniniz Tatlı Venüs, 28 Mayıs’ta Boğa burcuna ve güç ve gizem sektörünüze giriyor. Etkili durumlara ve insanlara çekileceksiniz, ancak aynı zamanda daha yakın ve derin samimi karşılaşmaların tadını çıkaracaksınız.

Son olarak, otuzundaki İkizler burcundaki yeni ay, yeni bir başlangıç ​​için mükemmeldir. Neye başlamak istersen, şimdi yap çünkü ay gelgiti ivme kazanmana yardımcı olabilir.

Akrep Burcu

Yaşam Tarzı Değişiklikleri

20 Mayıs’a kadar Boğa burcundaki güneş, ilişkilerinizi odak noktasına getirir, Akrep, sizi başkalarıyla takım olmaya ve en yakın olduğunuz kişilerle kaliteli zaman geçirmeye teşvik eder. Aynı zamanda durumu değerlendirmek ve önemli bağları nasıl geliştirebileceğinizi veya bir romantizmi bir sonraki seviyeye nasıl taşıyabileceğinizi görmek için bir fırsat.

Ayrıca yaşam tarzınızı yenilemek, yeni fırsatlar yakalamak ve sağlığınıza odaklanmak için heyecan verici fırsatlar da var. Pozitif Jüpiter, 10 Mayıs’tan 27 Ekim’e kadar Koç burcunda olacak ve büyük bir iyimserlik getirecek ve sizi ileriye ve yukarıya doğru cesaretlendirecek. İşinizden memnun değilseniz, bu daha zorlayıcı bir şey aradığınız zaman olabilir.

Bu bir aylık değişim olabilir. İlişki ekseninizde on beşincide burcunuzda meydana gelen, güçlü ve yoğun duygular uyandırabilecek bir ay tutulması var. Bir sorun inşa ediliyorsa, bu muhtemelen doruğa ulaşacağı zamandır. Aşırı tepki vermemeye çalışın, çünkü düşünmeden karar vermek size yardımcı olmaz.

20 Mayıs’ta güneşin İkizler burcuna geçişi yoğun bir bölgeyi vurgular ve olumlu değişimi kucaklamaya istekli olduğunuz bir zaman olabilir. Önümüzdeki dört hafta, bir sorundan, hatta sizi geride tutan bir ilişkiden vazgeçmenize neden olabilir.

Harekete geçmeye hazırsanız, dinamik Mars yirmi dördüncüde Koç burcuna geçerek hareket etme ve egzersiz yapma arzusuna dönüşebilecek ekstra canlılık getirir. Daha sık çalışmak istiyorsanız, kalıcı olumlu bir alışkanlık geliştirmenize yardımcı olabilir.

Tatlı Venüs, 28 Mayıs’ta Boğa burcuna geçerek ilişkilerinize uyumlu bir hava katıyor. Aşk hayatınıza eğlence ve zevk katabilecek şehvetli bir kalite de var.

Son olarak, otuzuncu gündeki İkizler yeni ayı, yeni girişimler başlatmak için en iyi zamanlardan biridir. Neye başlamak istiyorsan onu şimdi yap.

Yay Burcu

Aksiyona Hazır

Sevgili Yaylar, bu ay meşgul olacaksınız, ancak birkaç maceraya atılmaya da hazır olacaksınız. 20 Mayıs’a kadar Boğa burcundaki güneş, sizi rutinlerinizi değerlendirmeye ve gerekirse hayatı kolaylaştıracak şekilde yeniden düzenlemeye teşvik ediyor. Kendinizi daha mutlu ve sağlıklı hissetmek istiyorsanız, yeni alışkanlıklar edinmek sizi harekete geçirebilir ve gerçekten başarılı olduğunuzu görebilir.

Ancak ortaya çıkan çok heyecan verici başka bir odak var. Nefis Venüs, Koç burcuna ve boş zaman bölgenize hareket ederek vahşi romantizm potansiyelini harekete geçirir.

Ardından, neşeli Jüpiter 10 Mayıs’ta Koç burcuna geçiyor ve 27 Ekim’e kadar burada kalarak size yeni şeyler, özellikle de cesaret ve güven gerektiren şeyleri denemeniz için ilham veriyor.

Son olarak, alıngan Mars yirmi dördüncüde Koç burcuna girerek macera ve risk arzusuna katkıda bulunur. Dinamik enerjiniz için bir çıkışa ihtiyacınız olacak ve rekabete dayalı sporlar veya kaya tırmanışı ve trekking gibi diğer aktiviteler onu yönlendirmenize yardımcı olabilir.

Geveze Merkür, 10 Mayıs’tan 3 Haziran’a kadar geri hareket edecek. Bu zamanın bir kısmını, karışık mesajlar ve yanlış anlamalarla çakışabilecek ilişki sektörünüzde geçiriyor. Ayrıca, size uzun süredir devam eden bir sorun hakkında konuşma ve onu sonsuza dek çözme şansı verir.

Değişim, 15’inde Akrep’te bir ay tutulması şeklinde yolunuza çıkabilir. Bu turboşarjlı dolunay, bir konuyu kapatma veya duygusal yükü bırakma şansıyla aynı zamana denk gelebilir. Her iki durumda da, bunu yaptığınız için daha iyi hissedeceksiniz.

Güneş 20 Mayıs’ta İkizler burcuna geçerken ve burada dört hafta kalırken, her türden ilişki daha fazla odak noktasına geliyor. Başkalarıyla ekip oluşturma ve bu önemli bağlara biraz daha fazla dikkat gösterme zamanı.

Son olarak, otuzunda İkizler burcundaki yeni ay, tomurcuklanan bir romantizmi başlatmak, bir iş ortaklığına veya işbirliğine adamak veya partnerinizle bir projeye başlamak için mükemmel bir zamandır.

Oğlak Burcu – Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları

Taze Maceralar

Oğlak burcu, 20 Mayıs’a kadar ayakları yere basan Boğa burcundaki güneş, sizi hayattan zevk alma ve arkanıza yaslanıp rahatlamak için zaman ayırma moduna sokar. En sevdiğiniz hobilerinize ve diğer etkinliklere dalmanın, romantik bir mola vermenin veya her şeyden uzaklaşmanın zamanı geldi. Eğlenmek için bahaneye ihtiyacın yok. Bunun yerine, sadece eğlenmek için dışarı çıkın.

Bu ayın en büyük haberi, yeni projelere ve faaliyetlere ilham verebilecek şekilde ev bölgenize çok aktif bir şekilde odaklanmaktır. Yaratıcı Venüs, ev ortamınızda daha fazla uyum yaratma veya cesur, güzel renklerle yeniden dekore etme arzusuyla aynı zamana denk gelebilecek 2 Mayıs’ta Koç burcuna giriyor.

Ardından, küstah Jüpiter, onuncu ayda Koç burcuna geçerek genişleme düşüncelerini teşvik ediyor. Yaşamak için daha büyük bir yere ihtiyacınız olabilir mi? Ailenize başlamayı veya aileye eklemeyi düşünüyor musunuz? Büyük fikirler havada dönüyor ve sen onları kovalamakla meşgul olacaksın.

Anlaşmacı Merkür, 10 Mayıs’ta yaşam tarzı sektörünüzde geri hareket ediyor, bu nedenle bazı gecikmeler bekleyin. Bilgisayarınızdaki önemli dosyaları ve belgeleri yedekleyin ve virüsten koruma yazılımınızın güncel olup olmadığını kontrol edin.

Sosyal çevrelerinizde oldukça hesaplaşma olabilir çünkü 15’inde Akrep burcundaki ay tutulması sizi toksik bir ilişkiyi bitirmeye itebilir. Bunu yapmak sizi daha akıllı ve mutlu bırakabilir.

20 Mayıs’ta dört haftalık bir konaklama için güneş İkizler burcuna geçtiğinde işlerinizi düzene sokmak için can atacaksınız. Bu zamanı önceliklerinizi gözden geçirmek ve denge yaratmanın bir yolunu bulmak için kullanın. Mola vermeyi tartışılmaz hale getirin ve yakında gelişmeye başlayacaksınız.

Yeni girişimler başlatmaya hazır mısınız? Otuzuncu gündeki İkizler burcundaki yeni ay, ilerlemek için mükemmel bir zaman. İster bir alışkanlığa başlamak ister bir projeye başlamak isteyin, şimdi yapın.

Kova Burcu

Kendinden Emin ve İyimser

Kova, Boğa burcundaki güneş ve ev bölgeniz, sizi kendinizi beslemeye ve hedefleriniz ve planlarınız üzerinde düşünmek için biraz zaman ayırmaya teşvik eder. Yakınlarınızla vakit geçirmekten, ev ve aile projeleriyle ilgilenmekten keyif alacaksınız.

Yine de hazır olun, çünkü konuşma ve düşünce sektörünüzde çok güçlü ve proaktif bir odaklanma gelişir ve bu, size ağ kurmanız ve sizin dalga boyunuzdaki diğer kişilere ulaşmanız için ilham verir.

Keyifli Venüs 2 Mayıs’ta Koç burcuna, ardından 10 Mayıs’ta iyimser Jüpiter’e ve 24 Mayıs’ta dinamik Mars’a geçiyor, böylece olabildiğince çekici ve ikna edici olacaksınız. Her türlü iletişim, eğitim, öğretim, satış, pazarlama ve e-ticaret ile meşgul olabilirsiniz. İyimserliğiniz ve kararlılığınız sayesinde, ne yapmaya çalışırsanız çalışın çok uzağa gidebilirsiniz.

Geveze Merkür, 10 Haziran’dan 3 Haziran’a kadar geri hareket edecek ve bu da bazı planlarınızı geciktirebilir. Herhangi bir tarih ve diğer etkinlikler için doğru saat ve güne sahip olup olmadığınızı kontrol edin, çünkü yanlış anlama şansınız vardır. Karışık mesajlar başka bir sorun olabilir. Başkalarının gerçekten ne demek istediğinizi anladığından emin olun.

15 Mayıs’ta Akrep’te ve yüksekten uçan bir bölgede Ay tutulması gerçekleştiğinde ilgi odağı olabilirsiniz. Yaptığınız veya söylediğiniz bir şey dikkat çekebilir ve sosyal medyada viral olabilir. Dünyaya olumlu bir mesaj göndermek için bu fırsatı kullanın ve bu ay evresinden yararlanabilirsiniz.

En sevdiğiniz aktivitelerle kendinizi şımartmaya hazır mısınız? Güneşin İkizler burcuna geçmesi ve eğlence alanınız, sizi işten daha fazla oyun oynamaya ve biraz rahatlamaya zaman ayırmaya teşvik ediyor. Romantizm tehlikede ve flört döngüsüne geri döndüyseniz, bu yoğun bir zaman olabilir.

Son olarak, yeni bir başlangıç ​​arıyorsanız veya bir ürün veya projeyi piyasaya sürmek için can atıyorsanız, otuzuncu ayın yeni ayı çok yardımcı olabilir.

Balık Burcu – Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları

Finansal Fırsatlar

Balık, ay, 20 Mayıs’a kadar iletişim bölgenizdeki güneşle başlar ve aynı ruhlarla bağlantı kurma ve kalbinizin içeriğine göre iletişim kurma fırsatlarını vurgular. Tanıştığınız insanlar, planlarınızı destekleyecek ve size yararlı geri bildirim ve tavsiyeler vermeye istekli olacak.

Ayrıca, kilit gezegenler Koç burcuna ve finans sektörünüze hareket ederken, gelirinizi büyük ölçüde artırma potansiyeli de var. 2 Mayıs’ta sevimli Venüs’ün, ardından 10 Mayıs’ta küstah Jüpiter’in ve 24 Mayıs’ta alıngan Mars’ın gelmesiyle durdurulamaz olabilirsiniz.

Öyle olsa bile, onundan 3 Haziran’a kadar konuşkan Merkür gerilemesi ile planlarınızda gecikme potansiyeli var. Ev bölgenizde gerilemeye dönüştüğü için, evinizde iş yapmak veya herhangi bir karmaşık DIY projesine girişmek için en iyi zaman bu değil. Merkür ileri gelene kadar bu tür kararları bırakın ve çok daha iyi bir sonuca sahip olacaksınız.

15 Mayıs’ta Akrep burcundaki ay tutulması sizi konfor alanınızın dışına çıkmaya teşvik ederek her şeyden uzaklaşma arzunuz zirveye ulaşabilir. Bu güçlü ay aşaması, evrimsel yolunuzu benimsemenizi teşvik edebilir. Zorluklarla karşılaşabilirsiniz, ancak bunun olumlu bir kişisel gelişim zamanı olduğunu da anlayacaksınız.

20’sinde güneşin İkizler burcuna ve ev bölgenize hareket etmesi, ev ve aile meselelerine odaklanmanızı sağlar ve sizi hayattan bir adım geri atmaya teşvik eder. Bu, önceliklerinizi sıfırlamak, kendinizi beslemek ve biraz kişisel bakımın tadını çıkarmak için bir fırsattır. En yakınlarınla ​​vakit geçirebilirsen daha mutlu olursun.

Son olarak, 30 Mayıs’ta İkizler burcundaki yeniay, yeni alışkanlıklar edinmek, bir proje başlatmak veya planladığınız herhangi bir şeyi yapmak için mükemmeldir. Ay gelgitinin ivmesi size yardım edecek ve desteklenecek.

Mayıs 2023 Aylık Burç Yorumları-Kaynak: yahoo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir