Burç Yorumları
Burçlar

Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Hayallerinizi Gerçekleştirmek

Koç, bu hareketli ay, 2 Mart’ta Balık burcunda şanslı Jüpiter ve elektrikli Uranüs ile bağlantı kuran muhteşem bir yeni ay ile başlıyor. Şanslı fırsatlar, onları yakalamanız için tam zamanında birdenbire ortaya çıkabilir. Ya da bir şans darbesiyle güçlenen bir girişime başlamaya karar verebilirsiniz.

Ateşli Mars ve uyumlu Venüs ertesi gün güçlü Plüton ile hizalandığından, işinizle veya işinizle ilgili güçlü bir değişim fırsatı da var. Yoğun bir başarı arzusu umut vaat etmeye başlayabilir ve bunu gerçeğe dönüştürmek için yardım alacaksınız.

Tatlı Venüs ve savaşçı Mars, bu ay bir süre birlikte seyahat ederler ve beşinci ayda Kova burcuna girerek sosyal yaşamınızı zenginleştirir ve sizi akraba ruhlarla temasa geçirir.

Başak burcundaki dolunay ve yaşam tarzı sektörünüz 18 Mart’ta Plüton ile hizalanıyor, bu nedenle parlaklığını yitirmiş bir hedef gibi bir şeyi bırakmak, heyecan verici yeni gelişmelerin önünü açabilir.

Bu ayın en büyük haberi, sizin için yeni bir başlangıcın habercisi olan yirmisinde güneşin burcunuza hareket etmesi. Bu, kimliğiniz ve amaç duygunuzla temasa geçeceğiniz bir zamandır. Tüm dikkatler üzerinizde ve kontrolü ele almak için adım atma beceriniz üzerinde. Ve herhangi bir zorluğun üstesinden gelmenin keyfine varacaksınız.

Haberci Merkür, 27 Mart’ta Koç burcuna geçerek zekanızı ön plana çıkarıyor ve özgür ifadeyi teşvik ediyor. Dünyayla paylaşacak bir mesajınız varsa, başkalarını bundan haberdar etmek ve onu oraya ulaştırmak için her türlü medyayı kullanmak için hiç vakit kaybetmezsiniz.

Son olarak, ay, burcunuzda iletişimsel Merkür ile hizalanan yeni bir ay ile sona erer. Bu sizin için yılın en iyi yeni ayı, bu yüzden niyetlerinizi yazmaya ve düzenli olarak okumaya değer. Bilinçaltınıza battıkça, neredeyse hiç çaba harcamadan tezahür etmeye başladıklarını göreceksiniz.

Boğa Burcu – Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Takım Başarısı

Takım çalışması, Boğa, sosyalleşme ve ağ oluşturma için harika bir aşamadasınız; bu, projelerin geliştiğini ve fırsatların yoğun ve hızlı bir şekilde geldiğini görebiliyor. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak ne kadar çok karıştırıp karıştırırsanız, sizin için o kadar iyidir. Ve başkalarıyla birlikte çalışmak, gurur duyacağınız güçlü sonuçlar getirebilir.

2 Mart’ta Balık burcundaki yeni ay, enerji veren Uranüs ve iyimser Jüpiter ile bağlantılı olduğu için altın renginde. Bir karşılaşma veya sohbet, yeni fikirleri ve projeleri harekete geçirebilir. İşbirlikleri ve grup etkinlikleri büyük bir başarı olabilir ve işleri bir sonraki seviyeye taşımak için can atacaksınız.

Sevimli Venüs ile savaşçı Mars arasındaki güçlü bağ iki haftadan biraz fazla sürer. Bu güçlü eşleşme Oğlak burcunda ve inanç sektörünüzde başlar ve Kova burcunda ve kariyer bölgenizde sona erer. Burada, gelişmeye başlayabilmeniz için bir çıkmaz noktayı aşmanıza yardımcı olabilecek hareket halindeki bir süreç var.

18 Mart’ta Başak burcundaki dolunay, eğlence alanınızı vurgular ve en sevdiğiniz aktiviteleri şımartmak için bir çağrı olabilir. Duygular yükselirken, özellikle romantizm söz konusu olduğunda pişman olacağınız kararlar verebilirsiniz. Bu ay fazı bir gelgit gibidir, bu nedenle her şey mantığı geçersiz kılabilecek duygusal enerjiyle aşırı yüklenir.

20 Mart’ta güneş Koç burcuna ve ruhsal bölgenize girerek sessiz bir yansıma zamanına giriyor. Önümüzdeki dört hafta yarım kalmış işleri halletmek ve artık işe yaramayan her şeyi bırakmak için. Modası geçmiş veya yıpranmış olan her ne ise serbest bırakılması gerekir.

Geveze Merkür, 27 Mart’tan itibaren Koç burcuna geçerek duygularınızla bağlantı kurmanızı ve onlar hakkında daha net bir şekilde konuşmanızı sağlar.

Son olarak, 31 Mart’ta Koç burcundaki yeni ay, daha fazla gönül rahatlığı kazanmanıza yardımcı olabilecek meditasyon veya yoga gibi bir uygulamaya başlamak için mükemmeldir.

İkizler Burcu

Yüksek Uçan

İkizler, hırs ve başarı ile dolu en üst sektörünüze parlak bir odaklanma, bunu kutlanacak bir ay haline getirebilir. Güneş, 20 Mart’a kadar bu bölgede yolculuğuna devam ediyor ve kendinden emin Jüpiter, yolunuza ilginç teklifler ve heyecan verici olasılıklar getirmek için 10 Mayıs’a kadar burada devam ediyor.

Saniyedeki yeni ay sizin için olumlu ve not edilmesi gereken bir şey. Jüpiter ve devrimci Uranüs ile bağlantı kurar ve beklenmedik ama çok hoş karşılanan bir fırsatla çakışabilir. Hedeflerinizi ve niyetlerinizi önceden yazmak ve bunları her gün baştan sona okumak yardımcı olacaktır, çünkü bu onları tezahür ettirmeye teşvik edebilir.

Venüs ve Mars bu ay birlikte hareket ediyor, her zaman senkronize değil ama yeterince yakın. 3 Mart’ta ikisi de Plüton ile dönüştürücü bir bölgede hizalanıyor, bu da salıverilmesi gereken bir şeyi bırakmakla aynı zamana denk gelebilir. Dayanmanın anlamsızlığını anlayacaksın. İki gün sonra, bu gezegenlerin ikisi de Kova burcuna geçiyor.

18’inde ev bölgenizdeki dolunay, özellikle kendinizi bunalmış hissediyorsanız, iş/yaşam dengenizi ve onu nasıl iyileştirebileceğinizi düşünmek için bir çağrı olabilir. Bu gün dinlenmek ve yeniden şarj olmak için zaman ayırmaya çalışın.

Güneş yirminci yılda Koç burcuna kayarken, sosyal sektörünüzü aydınlatır ve sizi arkadaşlarınızla bağlantı kurmaya, akraba ruhlarla bağlantı kurmaya ve fikirlerinizi ve ideallerinizi paylaşanların arkadaşlığından ve desteğinden keyif almaya teşvik eder.

Grafiğinizin bu alanı, yönetici gezegeniniz konuşkan Merkür’ün 27 Mart’ta hareket etmesiyle hem çevrimiçi hem de çevrimdışı bağlantı kurmanız için size ilham verdiğinde de hız kazanıyor. Bir grup projesi üzerinde çalışıyorsanız, coşkunuz onu çok keyifli ve başarılı bir deneyim haline getirebilir.

Son olarak, ayın son gününde Koç burcundaki yeniay, yeni bir arkadaşlığın, grup veya kulüp üyeliğinin veya bir süredir düşündüğünüz uzun vadeli hedefin başlangıç ​​noktası olabilir. Tutkunuzu takip edin ve nereye götürdüğünü görün.

Yengeç Burcu – Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Kalbinin Sesini Dinle

Yengeç burcu, güneş Balık burcunda ve uzak ufuklardaki sektörünüz bu aya canlı bir başlangıç ​​yapacak ve yeni seçenekleri keşfetmeye can atacaksınız.

2 Mart’taki yeni ay, yeni maceralar için bir başlangıç ​​noktasıdır ve iyimser Jüpiter ve yenilikçi Uranüs ile canlandırıcı bağlantıları sayesinde, birdenbire yeni fırsatların ortaya çıkmasını bekleyebilirsiniz. Kendi fikrinizi veya projenizi en iyi koşullarda hayata geçirmek için doğru zamanda doğru yerde olabilirsiniz.

Keyifli Venüs ve kızgın Mars, Oğlak burcunda başlayıp Kova burcunda sona ermek üzere tüm ay boyunca birlikte yolculuk ediyor. Bu, ilişkiler ve finansal konularla ilgili bir değişim ve iyileşme sürecine denk gelebilir. Bu alanlarda sorunlarınız varsa, havada olumlu bir değişim var demektir.

On sekizinci gündeki Başak burcundaki dolunay, sözlerinize güçlü duygular aşılayabilir. Önerdiğiniz şey hakkında çok güçlü hissedebilirsiniz, ancak bunu doğru şekilde kullanırsanız çok ikna edici olabilirsiniz. Sinirlilik nedeniyle küçük tartışmaların çıkma olasılığı vardır, ancak biraz egzersiz gevşemenize ve meselelerle daha sakin bir şekilde başa çıkmanıza yardımcı olabilir. Vücudunuzu hareket ettirmeye çalışın!

20 Mart’ta güneş Koç burcuna ve haritanızın en üst sektörüne doğru süzülürken kendinizi ilgi odağında bulabilirsiniz. Asteroid Pallas ve şifacı Chiron zaten bu bölgedeler ve Pallas sizi planlarınızı bir sonraki aşamaya taşıyabilecek stratejiler geliştirmeye teşvik ediyor. seviye. Şimdi görülme zamanı, özgeçmişinizi gönderin, becerilerinizi ve hizmetlerinizi tanıtın ve dikkat çekmek için elinizden geleni yapın.

Son olarak, otuz birincideki yeni ay, zeki Merkür ile bağ kurarak, bunu bir plan veya proje başlatmak için bir gün haline getiriyor. Her ne ise, ay gelgiti ivme kazanmanıza yardımcı olabilir.

Aslan Burcu

Yeni Bir Başlangıç

Aslan, Işıldayan güneş, dönüşüm ve yeniden doğuş sektörünüzde ilerliyor, bu yüzden bu heyecan verici bir ay gibi görünüyor. Kapatılması gereken alanlara karşı uyanık olacak ve artık çıkarlarınıza hizmet etmeyen her şeyi bırakmaya istekli olacaksınız.

2 Mart’ta bu bölgede gösterişli Jüpiter ve şımarık Uranüs ile bağlanan muhteşem bir yeni ay ile yeni bir ritme göre dans etmeye başlayacaksınız. Arzular davetsizce kalbinize yükselebilir ve size doğru gelebilir. Onlara odaklanmanın ve onları gerçeğe dönüştürmenin zamanı geldi.

Tatlı Venüs ve savaşçı Mars bu ay Oğlak burcunda başlayıp Kova burcunda sona ererken birlikte hareket ederken devam eden başka bir ilginç astrolojik fenomen daha var. Yeni bir şeye başlamadan önce bir projeyi bitirmeniz gerekebilir. Bu gezegenlerin ilerlemesi, sürecinizi yansıtabilir.

Ayın on sekizinci gününde titiz Başak burcundaki dolunay ile para meseleleri ön plana çıkıyor. Sakin ol. Zor duyguların üzerine sıva yapmanın ve kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olmanın bir yolu olabilecek savurganlık yapmak isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda, doğada yürümeyi veya kendinizi biraz şımartmanın keyfini çıkarmayı düşünün. Tam da ihtiyacın olan şey olabilir.

20 Mart’ta, güneş dinamik Koç burcuna ve yeni girişimler ve heyecan verici fırsatlar sektörünüze girerken ateşli benliğinizle daha uyumlu hissedeceksiniz. İster seyahat etmeyi, ister bir şirket kurmayı veya okumayı umuyor olun, canınız yanacak ve gitmeye hazır olacaksınız.

Meraklı Merkür, yirmi yedincide Koç burcuna geçerek yeni gelişmelerin hızını artırıyor. Yeni bir başlangıç ​​vaat eden her şey ilginizi çekecek. Ve 31 Mart’ta Koç burcundaki yeniay ile dikkatinizi çeken ve geleceği daha iyiye doğru değiştirebilecek herhangi bir şey üzerinde ilerlemek için can atacaksınız.

Başak Burcu

İyi Kimya

İlişkiler bu ay Başak burcunda büyük bir potansiyel gösteriyor ve 20 Mart’a kadar güneş Balık burcunda size başkalarıyla bağlantı kurmanız, etkileşim kurmanız ve başkalarıyla birlikte çalışmanın keyfini çıkarmanız için ilham veriyor. Bu, bir takımda çalışarak tek başınıza çalışabileceğinizden daha fazlasını başarabileceğiniz bir zamandır.

Başlamak için, saniyede Balık burcunda, iyimser Jüpiter ve elektrikli Uranüs ile hizalanan muhteşem bir yeni ay var. Bir projede birlikte çalışmak, bir iş kurmak veya romantik bir ilişkinin tadını çıkarmak için doğru kişiyi bulmak asla kolay değildir. Bu güçlü ay evresi, her şeyin mümkün olan en iyi şekilde başlamasına yardımcı olabilir.

Mart ayında birlikte seyahat ederken sevimli Venüs ile küstah Mars arasında da ilginç bir şeyler oluyor. Yolculukları, 3 Mart’ta Oğlak burcundaki güçlü Plüton ile uyum içinde başlar ve iki gün sonra Kova burcuna geçer. Bu, yeni fırsatları kucaklamak ve ilerlemek için çalışmayan bir şeyi bırakma şansınız olabilir.

18’inde, burcunuza güçlü duygular katan dolunay ile her zamankinden daha duygusal olabilirsiniz. Seni harekete geçirmek çok uzun sürmeyebilir, ama ağlamaya başlarsan, hepsini bırak. Sonuç olarak kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Ancak, daha sonra pişman olabileceğiniz bir anda bir şey yapabilir veya söyleyebilirsiniz. Düşünce için bir duraklama, bundan kaçınmaya yardımcı olabilir.

Son olarak, 20 Mart’ta güneş Koç burcuna ve finans, iş ve dönüşüm sektörünüze girerken, önümüzdeki dört hafta bazı değişiklikler için bir şans getiriyor. Canlı Merkür bir hafta sonra bu burca giriyor, ardından ayın son gününde Koç burcundaki yeni ay geliyor, böylece yeni gelişmeler sizi fazlasıyla hak ettiğiniz başarıya giden yolda engelleri aşmaya hazır bulabilir. İçgüdülerinize de güvenin. Onlar yerinde olacaklar.

Terazi Burcu – Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Kolaylaştırma

Güneş ve pozitif Jüpiter, yaşam tarzınız Terazi’de, bu nedenle önümüzdeki haftalar büyük umut vaat ediyor. Bu, yeni zorlukların ve ilginç fırsatların tadını çıkarabilmeniz için aktivite yelpazenizi genişletme şansınız.

2 Mart’ta Balık burcundaki yeniay size çok yardımcı olabilir. Jüpiter ve elektrikli Uranüs ile hizalandığı için, maviden heyecan verici bir şey olmasını bekleyin. Hayatınızı bir sonraki seviyeye taşımak için beklediğiniz şey bu olabilir.

Sevimli Venüs ve kıpkırmızı Mars şimdi ilginç bir dans yapıyor. Oğlak’ta başlayıp Kova’da biten tüm ay boyunca birlikte hareket ediyorlar. 19 Aralık 2021’de Venüs’ün geri hareketine geçmesinden bu yana bir süreç devam ediyor. Bir şeyler sona eriyor veya yeni bir aşamaya giriyor olabilir. Beşincide her iki gezegen de Kova burcuna geçerken, yaratıcılığınızı, romantik fırsatlarınızı ve çok daha fazlasını keşfetmekte özgür olacaksınız.

18 Mart’taki dolunay Başak’ta ve ruhani bölgenizde gerçekleşiyor ve bu, programınızı basitleştirmek için bir çağrı olabilir. Kendinizi bunalmış hissediyorsanız, dinlenmek ve yeniden şarj olma şansı için biraz zaman ayırmaya çalışın.

Güneş yirmincide Koç burcuna geçerken ilişkiler kutlanacak bir şey olabilir. Tek başına gitmek yerine, başkalarıyla birlikte çalışarak daha başarılı olursun. Takım çalışmasıyla tek başınıza yapabileceğinizden çok daha fazlasını başarabilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir zorluğun üstesinden gelmek ve yakın olanlarla daha fazla zaman geçirmek için bir şans.

İletişim kurabilen Merkür 27 Mart’ta Koç burcuna geçtiğinde, başkaları aynı fikirde olmasa bile gerçek fikirlerinizi dile getirmeye hazır olacaksınız.

Son olarak, bir değişime hazır olun, çünkü 31 Mart’ta Koç burcundaki yeni ay, bir romantizmi ve hatta bir arkadaşlığı yeni bir yakınlık düzeyine taşımak için bir şans olabilir. Yeni bir sayfa açmanın zamanı geldiyse, şimdi yap.

Akrep Burcu

Yeteneklerinizi Paylaşmak

Sevgili Akrepler, bu Mart ayında yaratıcılığa, romantizme ve hayattan zevk almaya vurgu yaparak elementinizde olacaksınız. Ayın başlarında Balık burcundaki güneş, yeteneklerinizi dünyaya yaymanız için size ilham verebilir ve bu sektörde de Jüpiter’in coşkusuyla çok başarılı olabilirsiniz.

2 Mart’ta Balık burcundaki yeniay dikkate değer çünkü onu yaratıcı bir işe, yan uğraşlara, yeni hobilere veya romantizme başlamak için kullanabilirsiniz. Ve Jüpiter ve enerji veren Uranüs ile hizalandığı için, çabalarınıza bir şans darbesi yardımcı olabilir. Bir web sitesi başlatmak veya becerilerinizi başka şekillerde geliştirmek istiyorsanız, bunun için harika bir zaman.

Bu ay birlikte hareket ederken tatlı Venüs ile ateşli Mars arasında da ilginç bir etkileşim var. Üçüncüsü konuşma ve düşünce sektörünüzdeki güçlü Pluto ile aynı hizada başlarlar. Bu, büyük ölçüde bağlı olduğunuz bir tavrı, görüşü veya zihniyeti bırakmanız gerekebileceğini gösteriyor. Ona tutunmanın boşuna olduğunu anlayabilirsiniz, bu da bu ayın dinamik bir değişim zamanı getirebileceği anlamına gelir.

5 Mart’ta hem Venüs hem de Mars Kova burcuna ve ev bölgenize hareket ederken, sizi köklerinize ve otantik benliğinize bağlanmaya teşvik eden tamamen yeni bir bakış açısı benimseyeceksiniz.

On sekizinci gündeki dolunay, bir süredir dört gözle beklediğiniz bir kutlama veya olayla çakışabilir. Oldukça özel bir durum olabilir ve hatta bazen biraz duygusal olabilir.

20 Mart’ta güneş Koç burcuna girerken, ardından bir hafta sonra konuşkan Merkür gelirken, yaşam tarzı sektörünüz bir öncelik haline geliyor. Bu, faaliyetlerinizi düzene sokmak ve işinize yaramayan her şeyi atmak için bir fırsattır.

Son olarak, otuz birincide Koç burcundaki yeni ay, o sırada bir projeye veya iş fikrine başlarsanız başarıya ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Yay Burcu

Eve Yakın

Yay, 20 Mart’a kadar ev bölgenizdeki güneş, rahatlama şansı getiriyor. Her zamanki görevlerinizle meşgul olurken, bu aşama kendinizi beslemek, pillerinizi şarj etmek ve önceliklerinizi yansıtmak içindir.

Balık burcundaki yeni ay, ev ve aile durumunuza yeni olasılıklar getirebilir. Şanslı Jüpiter ve devrim niteliğindeki Uranüs ile hizalandığından, beklenmedik bir şey size kendinizi iyi hissetmeniz için bir neden verebilir. Ve yeni planlarınız varsa, bunları hayata geçirmek için en iyi zamanlardan biri bu.

3 Mart’ta Venüs ve Mars Plüton’la hizalanırken para meseleleri değişebilir. Bu açı, 19 Aralık 2021’de Venüs’ün geri hareketine geçmesiyle başlayan bir sürecin parçasıdır. her iki gezegen de beşincide Kova burcuna geçerken.

İlgi odağı olmaya hazır mısın? Kendinizi tesadüfen orada bulabilirsiniz çünkü 18 Mart’ta Başak burcundaki dolunay sizi güçlü hissettiğiniz konularda konuşmaya teşvik edebilir. Bir şeyi herkese açık hale getirerek, başkaları bu konuda yalnız olmadıklarını hissedebilirler. Yine de, sizi savunmasız bir noktaya sokabilir.

Yeni maceralar için can atıyorsanız, yirminci yüzyılda güneş Koç burcuna ve boş zaman bölgenize girerken keşfetme zamanı. Harekete geçmeye hazır olacaksınız ve bu sizi, belki de rekabete dayalı sporlara katılmak veya daha riskli eğlenceleri keşfetmek konusunda keşfedebilir. Enerji seviyeniz yüksek olabilir ve vücudunuzu hareket ettirmek size gerçekten iyi gelecek.

Son olarak, 31 Mart’ta Koç burcundaki yeniay, sizi zorlayan bir hobi edinmeye teşvik edebilir. Bir romantizmi bir sonraki seviyeye taşımaya hazırsanız, bu, o özel kişiye ilk buluşma teklif etme fırsatınız olabilir.

Oğlak Burcu – Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Kolayca Üstesinden Gelmek

Oğlak, bu birçok nedenden dolayı olağanüstü bir ay. Konuşma ve düşünce sektörünüze yapılan vurgu, ilerleme için birçok fırsatı ortaya çıkarır. Sizin dalga boyunuzdaki diğer kişilerle bağlantı kurmaya ve etkileşimlerinizden ne çıktığını görmeye istekli olacaksınız.

Yine de kendinizi destekleyin, çünkü 2 Mart’ta rüya gibi Balık burcunda muhteşem bir yeniay size çok özel bir teklif getirebilir. Bu, bir süredir dahil olmak istediğiniz bir projenin başlangıcı olabilir. Resmin bir parçası olarak iyimser Jüpiter ve yenilikçi Uranüs ile, sizi ileriye götürmek için mükemmel bir anda bir iyi şans gelebilir.

Ayrıca Venüs ve Mars tüm ay boyunca birlikte yolculuk ederken bazı ilginç olaylar da yaşanıyor. Burcunuzda başlarlar ve güçlü Pluto ile hizalanırlar; bu, bir şeye yüzde 100 vermek veya tamamen bırakmak gibi önemli bir kararla çakışabilir. Biri ya da diğeri olacak ve ne yapmak istediğinizi bir kez bildikten sonra, büyük bir rahatlama yaşayabilirsiniz.

Yeni yerler ve yüzler keşfetmeye hazır mısınız? On sekizinci gündeki Başak burcundaki dolunay ve uzak ufuklar sektörünüz, içinizdeki birçok duyguyu harekete geçiren fikirlere ve fırsatlara ışık tutabilir. O tatlı noktaya bir şey dokunursa, hemen üzerine atlamaya hazır olabilirsiniz. Yine de sonuçlarını düşünün ve daha sonra pişmanlık olmayacağından emin olun.

20 Mart’ta güneş içeri girerken eviniz ve aile sektörünüz aydınlanıyor, ardından bir hafta sonra zeki Merkür geliyor. Bu, özellikle önümüzdeki dört hafta boyunca, yaşamınızda dinlenmek ve iyileşmek için biraz çalışmak için bir fırsattır.

Son olarak, otuz birincide Koç burcundaki yeni ay, sizi bir süredir zayıflayan bazı kendin yap projeleriyle uğraşmaya hevesli bulabilir. Aynısı, düzenleme ve başlatmaya can attığınız tüm aile projeleri veya planları için de geçerlidir.

Kova Burcu

Rahatlama Hissi

Kova, bu ay başlarken değerleriniz ve kaynaklarınız bir öncelik. 20 Mart’a kadar Balık burcundaki güneş ve mali bölgeniz, özellikle hayal gücünüzü kullanırsanız, para kazanmanın yeni yollarına ilham verebilir. Ancak, hayır kurumlarına veya ihtiyacı olanlara vererek çok cömert de olabilirsiniz. Sadece faturalarınızı ödemeye yetecek kadar paranız olduğundan emin olun.

Bu sektördeki ikinci aydaki yeni ay, küçük bir tesadüf, güzel bir hediye veya birinin size sıçradığı bir sürprizle aynı zamana denk gelebilir. Verimli bir ağaca dönüşen bir para tohumu ekilebilir. Belki bir ek iş başlatırsınız ve sunduğunuz şeyi herkesin istediğini görürsünüz. İlgili herkes için bir kazan/kazan.

Başınızın üzerinde bir bulut asılıysa, 3 Mart’taki yoğun bir Venüs-Mars-Plüton birleşmesi, durumun gerginliğini azaltmak için bir şeyler yapmanız için size ilham verebilir. Bir şeyi veya birini taahhüt etmek veya bırakmak anlamına gelebilir. Ne yapman gerektiğini biliyorsun, o yüzden tereddüt etme.

Hem Venüs hem de Mars, beşinci gün burcunuza giriyor ve meselelerle ilgili çok daha rahat hissetmeye başlayacaksınız ve sonunda yolunuza devam edebilecekmişsiniz gibi hissedeceksiniz.

Yine de 18 Mart’ta Başak burcundaki dolunaya hazır olun, çünkü bu, halının altına süpürülmüş duyguları ön plana çıkarabilir. Onları açığa çıkarmak, yaptığınız en iyi şey olabilir. Herhangi bir endişe daha sonra erimeye başlamalıdır.

20’sinde güneş Koç burcuna ve iletişim bölgenize kayarken, konuşmanızda kendiliğinden olacak ve onu olduğu gibi anlatmaya hazır olacaksınız. Düşünceyi eylem izleyecek ve bu nedenle neyin yanlış gidebileceği üzerinde durmak için durmayacaksınız. Sadece devam edeceksin.

Son olarak, 31 Mart’ta Koç burcundaki yeni ay, bir proje, çalışma veya işbirliği başlatma zamanıdır. Heyecan verici bir zaman olabilir.

Balık Burcu – Mart 2023 Aylık Burç Yorumları

Harika Fırsatlar 

Bu, sizin için birden fazla yönden harika bir ay, Balık. Burcunuzdaki güneş size muazzam bir destek verir, enerjinizi artırır ve size kendinizi ifade etme konusunda güven verir. Doğanızın en girişimci yönü görülmek ister ve doğal olarak kendini dışarı atmaya başlar.

İkinci olumlu etki, 2 Mart’ta burcunuzdaki yeniay. Sizin için yılın en iyisi ve hayallerinizi ve planlarınızı başlatmak için yararlanabileceğiniz bir yıl. Sizin için en önemli olan nedir? Şimdi başla.

Bu gezegenler birlikte yolculuk ederken, ayın ilk iki haftasında sevimli Venüs ile ateşli Mars arasında ilginç bir dans yaşanıyor. Oğlak burcunda başlarlar ve Kova burcunda son bulurlar. 3 Mart’ta karışıma dahil olan güçlü Pluto ile, toksik bir arkadaşlıktan veya sosyal durumdan kurtulmaya hazır olabilirsiniz. Ve eğer yaparsan, ondan kurtulmuş olduğunu anlayacaksın.

Her iki gezegen de 5 Mart’ta Kova burcuna ve ruhsal bölgenize girerek sizi içinize dönmeye ve ruhunuzun manzarasını keşfetmeye teşvik ediyor. Dikkatiniz düşünceleriniz, duygularınız ve ruhsal farkındalığınız üzerinde olacaktır. Tüm potansiyelinizden yararlanmaya istekli misiniz? Bir öğretmen veya yaşam koçu yardımcı olabilir.

Başak burcunda dolunay anında duygular zirve yapabilir. Bir başkasının sözleri olabilir veya hiç bahsetmediğin bir şeyi paylaşabilirsin. Her iki durumda da duygusal bir zaman olabilir.

20 Mart’tan itibaren güneş Koç burcuna geçerken finans odak noktasına geliyor. Ve 31 Mart’ta Koç burcunda bir yeniayla, kontrolü daha fazla elinizde tutmanıza yardımcı olacak değişiklikleri başlatmak için mükemmel bir zaman. Bir yan koşuşturmaya başlamaya hazır mısınız? Şimdi harekete geçin ve ay gelgiti ivme kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Mart 2023 Aylık Burç Yorumları-Kaynak: yahoo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir