Madem Evdesin 1 Hayat Kurtar! SMA Hastası İçin Destek

Madem Evdesin 1 Hayat Kurtar! SMA Hastası İçin Destek

Madem Evdesin 1 Hayat Kurtar

https://youtube.com/watch?v=brW4Wql3cYI

5 Aralık 2020 tarihinde SMA hastası bebek için destek canlı yayın 11:00-15:00 arası açık olacaktır. Canlı yayın Haluk Tatar YouTube kanalından yapılacaktır. Bu 4 saat boyunca çeşitli değerli dostlarım canlı yayında bize eşlik edecek. Yılmaz Erdoğan, Ebru Cündübeyoğlu, Emrah Safa Gürkan, Cem Belevi, Taylan Yıldız, Murat Soner, Mahsun Karaca (Röportaj Adam), Sinan Akyüz, Nasuh Mahruki…

Lütfen yarınki canlı yayında izlemeseniz bile bir cihazdan açık bırakın canlı yayını. Peki neden böyle bir şey istiyorum?

Çünkü canlı yayını anlık izleyen kişi sayısı ne kadar yüksek olursa, YouTube o kadar fazla önerecek ve o kadar fazla insana ulaşacağız. O sebep ile bir bilgisayarda herhangi bir sekmede bizi açık bırakın. Ya da herhangi bir cihazda. Para istemiyorum. Bağış istemiyorum. Sadece destek olun yeterli. Bir bebek için bir adım atalım.

Eğer mümkünse canlı yayın esnasında vereceğim hashtagi kullanarak Twitter’da da destek olun. Ayrıca canlı yayını sosyal medyalarınızda paylaşırsanız da minnettar olurum. Şimdiden teşekkür ediyorum her birinize tek tek.

Bu Cumartesi MADEM EVDEYİZ 1 HAYAT KURTARALIM MI? YouTube canlı yayın maratonunda 11:00-15:00 arası bir SMA HASTASI bebek için direkt aileye gidecek şekilde bağış yapmaya var mısınız? İmkanı olanları desteğe çağırıyoruz.

Sevgiler, Saygılar: Haluk TATAR

Not: Hastalığın tedavisi için gereken para toplanmıştır.

Yorum yapın