İçeriğe geç
Anasayfa » Psikoloji » Kocam Mükemmel, Ben Sadece Açgözlüyüm: 30 Yaşındaki Eşini Aldatan Kadın Anlatıyor

Kocam Mükemmel, Ben Sadece Açgözlüyüm: 30 Yaşındaki Eşini Aldatan Kadın Anlatıyor

Kocam Mükemmel, Ben Sadece Açgözlüyüm

Kocam Mükemmel, Ben Sadece Açgözlüyüm: 30 Yaşındaki Eşini Aldatan Kadın Anlatıyor

Kocam Mükemmel, Ben Sadece Açgözlüyüm

Claire: Kocam Mükemmel, Ben Sadece Açgözlüyüm

30 yaşındaki *Claire, 2021’den beri eşini ortak arkadaşları vasıtasıyla tanıştığı bir adamla aldatmaktadır. Claire ve kocası, bir yıl çıktıktan sonra 2020’de kaçtı. Arika Kim‘e anlatıldığı gibi bu onun hikayesi. İsimler değiştirildi ve detaylar istek üzerine değiştirildi.

Bazen kendimi gizli ajan gibi hissediyorum. Görevim? Sevgilimle vakit geçirirken yakalanmamak *Sam.

Şimdiye kadar muhtemelen evli olduğumu fark etmişsinizdir ve yine de buradayım, bir ilişkim var. Evliliğimde mutsuz ya da tatminsiz olduğumu yargılamadan ve varsaymadan önce, yanıldığını ilk söyleyen ben olacağım. Bir şey olursa, gerçekten mutluyum. Kocam mükemmel bir adam, evliliğimiz ‘iyiden’ daha fazlası ve düşündüğünüzün aksine, bu ilişki ona olan hislerimi etkilemedi. Aslında, onu daha çok takdir etmemi sağladı. Gerçekte, ben sadece gerçekten açgözlüyüm. Her zaman ilgi odağı olmayı sevdim ve aranmayı seviyorum. Sadece aranmakla ilgili egomu ve özgüvenimi artıran bir şey var.

İlk Görüşte Aşk?

Sam ile 2018’de ortak arkadaşlarla bir partide ilk tanıştığımda büyülenmiştim. Sam uzun boylu, fit ve çok yakışıklıydı. Hızlı zekası, ela gözleri ve yumuşak kahverengi saçları beni kendine çekti ve bağlandım. O zamanlar ikimiz de başka insanlarla çıkıyorduk, bu da sadece arkadaş olabileceğimiz anlamına geliyordu. Yine de iletişim halindeydik ve akşam yemeklerinde veya partilerde görüşürdük.

Arkadaşlığımıza birkaç ay kala, çekimin karşılıklı olduğunu öğrendim ve Sam de onun kadar benim de ilgimi çekti. Daha sonra ikimiz de bekar olduğumuzda flört ederek arkadaşlığımızı karmaşıklaştırmaya karar verdik. Mutluydu ama aynı zamanda zor ve karmaşıktı. Bu ilişki, kalbimin bana söylediklerine rağmen, Sam’in muhtemelen benim ruh eşim olmadığını anlamamı sağladı. Sam’in işi onu bir yerlere götürdü. Bu yüzden, taşınmak zorunda kalacağı haberini aldığımızda bunun bizim için sonumuz olduğunu biliyorduk. İlişkimizin sekiz saatlik bir zaman farkıyla sürmesine imkan yoktu. Sürmesini istemedim.

2019 yılında kocamla tanıştım; hayatımın mutlak aşkı. Sam’le birlikte özlediğim her şeyi, bir hayat arkadaşında istediğim her şeyi kocamda buldum. Pandemi uçuşları durdurmadan ve seyahati imkansız hale getirmeden hemen önce Chiang Mai’de basit bir törenle evlendik. Bu noktada, Sam’i ve uzun mesafeden kaçınmayı kabul etmemizin ne kadar iyi bir şey olduğunu düşündüm. Yıllarca birbirimizi görmeden yaşayamazdık.

Sonra Geri Geldi

Salgının ortasında Sam, arkadaşlarına ve ailesine daha yakın olmak için eve geldi. Sonunda, temasa geçtik ve yetişmek çok iyi hissettirdi. Birbirimizi son gördüğümüzden beri hayatımızın ne kadar değiştiğini konuştuk. Ona evlendiğimi söylediğimde yüzü değişti ve tepkisini izlerken biraz acı hissettim. Gözleri hafifçe yaşlanmıştı. etkilendiğini anlayabiliyordum. “Seni her zaman seveceğim,” dedi vedalaşırken, birbirimizi tekrar görüp göremeyeceğimizi tam olarak bilmeden, çünkü hayatlarımız çok değişti.

Birkaç hafta sonra Sam, durumumdan incindiğini ama beni görmeye devam etmek istediğini söylemem için bana mesaj attı. “Seni hayatımda hiç olmamasındansa, bir arkadaş olarak ya da mümkün olan her kapasitede olmanı tercih ederim,” diye yazdı. Çizgi romantizm romanından fırlamış gibiydi ve bende tarif edilemez bir his uyandırdı.

Bir sonraki görüşmemizde geçmişi hatırladık. Konuşup iç şakalara güldükçe, Sam’e olan hislerimin bir gün öldüğünü fark ettim, ben iyileşmeye ve hayatıma devam etmeye çalışırken onlar sadece uykuya daldı. O gece tekrar onun yanına gittim ve yıllar önce çok sevdiğimiz sitcomu izledikten sonra seviştik. Geçmişte çok daha iyisini yaptığımızı düşünürsek seks harika değildi. Bunu sinirlerimize bağladım ve ikimizin de ne yaptığımızı bilmemiz yanlıştı. “Bunu bir daha asla yapamayız,” dedim gece için onun yanından ayrılırken. O kabul etti.

Birkaç gün sonra aklıma Sam geldi ve hemen ona mesaj attım: “Seks harika değildi, değil mi? Yani, geçmişte ne kadar iyi yaptığımızı düşünürsek.” “Hayır, daha iyisini yaptık, katılıyorum. Tekrar yapalım mı?” Aynen öyle, geri döndük. Birbirimizi haftada bir kez görüyorduk ve fırsat buldukça buluşmak için zaman ayırmaya çalışıyorduk.

Buradan Nereye Gidiyor?

Ortak arkadaşlarımız olduğu göz önüne alındığında, buluşacağımızı kimseye söylememeye çok dikkat etmeliyiz. Evli bir kadının sevgilisi olarak Sam düşünceli, alabileceğinden fazlasını beklemiyor ve benim için baskı yapmıyor. Onunla her şey çok kolay oldu. Gerçek şu ki, Sam’le her tanıştığımda kendime bunun son kez olacağını söyledim ve bir daha yapmayacağım. Kocama yaptıklarım için kendimi suçlu hissediyorum ama yine de Sam’i çok seviyorum, bir daha gitmesine izin vermek istemiyorum. Kendimi rahatlatmak için, ilişkimin kocamla olan ilişkimi etkilemediğini kendime hatırlatıyorum. Yakınlığımız ve ilişkimiz her zamanki gibi güçlü olmaya devam ediyor. Önceliğim her zaman kocam olacak ve Sam bunu biliyor.

Bir yıldır kocamı aldatıyorum ve Sam ve ben arasında işlerin nereye gideceğinden emin değilim. Şimdiye kadar, hayatımda hayal bile edemediğim iki erkeğin olmasına alıştım. İkisinden biri olmadan hayat olmaz. Sonunda Sam’le olan ilişkimin sona ereceğini biliyorum ama şimdilik bunu düşünmemeye çalışıyorum.

Kocama gelince, itiraf edeceğimden emin değilim. Muhtemelen yapılacak doğru şeyin bu olduğunu biliyorum, ama şu anda bize zarar vermiyorsa, gerçekten tekneyi sallamalı mıyım?

A Millennial’s Dating Diary serisi, Güneydoğu Asya’da gerçek hayattaki etkileşimleri ve flört etmenin zorluklarını araştırıyor. Dizi, aşırı içki içmeye meyilli 26 yaşındaki heteroseksüel bir kadın pazarlama müdürü olan Arika’nın ve diğer Y kuşağının flört hikayelerini ve talihsizliklerini içeriyor.

Kocam Mükemmel, Ben Sadece Açgözlüyüm: 30 Yaşındaki Eşini Aldatan Kadın Anlatıyor-Kaynak: yahoo.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir