İçeriğe geç
Anasayfa » Kendi Markasının Topuklu Ayakkabılarını Modelleyen Çinli Adam Ayda Yaklaşık 900 Bin Dolar Kazanıyor

Kendi Markasının Topuklu Ayakkabılarını Modelleyen Çinli Adam Ayda Yaklaşık 900 Bin Dolar Kazanıyor

Kendi Markasının Topuklu Ayakkabılarını Modelleyen Çinli Adam

Kendi Markasının Topuklu Ayakkabılarını Modelleyen Çinli Adam Ayda Yaklaşık 900 Bin Dolar Kazanıyor

Kendi Markasının Topuklu Ayakkabılarını Modelleyen Çinli Adam Ayda Yaklaşık 900 Bin Dolar Kazanıyor

Çinli bir adam, kendi markasının yüksek topuklu ayakkabılarını kişisel olarak modellediği için Douyin’de viral oldu.

Çin’in Sichuan eyaletinden 41 yaşındaki iş adamı Wu Nan, çevrilen Douyin kullanıcı adı ” Yüksek Topuklu Giyen Wu Amca (Uncle Wu Who Wears High Heels) ” altında, kalitelerini, rahatlıklarını ve sağlamlıklarını göstermek için ayakkabıların içinde koşarken ve zıplarken filme alıyor.

ABD erkek ayakkabı numarası 6.5 olmasına rağmen, Wu’nun ayakları yüksek topuklarına sorunsuz bir şekilde oturuyor ve bu da onu kadın modellerin yanında yürürken bile öne çıkarıyor. Ayakkabıları giydiği canlı yayınları da çeken Wu, yalnızca Douyin’de 1,2 milyondan fazla takipçi kazandı. Wu, modellemeye ek olarak, Douyin hesabını kullanarak kadınların doğru ayakkabıları bulmak için ayaklarını nasıl düzgün bir şekilde ölçebileceklerini gösteriyor.

Çin medya kuruluşu Star Video’ya göre Wu, işine ilk olarak 2018’de başlasa da, benzersiz çevrimiçi pazarlama tekniği başarılı oldu ve markasının artık aylık 6 milyon yuan (yaklaşık 885.000 $) ticaret hacmi görmesini sağladı.

Son zamanlardaki başarısına rağmen, bu Wu’nun iş dünyasına ilk girişi değil.

Çevrimiçi ünlü, daha önce hepsi başarısız olmadan önce üç girişimi yönetmeye çalıştı. Sonunda, yüksek topuklu ayakkabılarla düştüğü senaryolu bir video viral olduktan sonra kendini bir model olarak kullanma fikrini buldu. Wu artık Douyin, Taobao ve Xiaohongshu’da mağazalara sahip. Ondan ayakkabı satın almak isteyenler 200 yuan ile 1.000 yuan (yaklaşık 30 ila 148 $) arasında bir fiyat aralığı bekleyebilirler.

Kaynak: nextshark

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir