Sağlık

Karaciğer Yağlanması ve Bazı Rahatsızlıklara İyi Gelen Kürler

Karaciğer Yağlanması ve Bazı Rahatsızlıklara İyi Gelen Kürler yazımızda, kadınlarda hormonal bozukluk nedeniyle çıkan tüylere karşı kür, hamile bayanlarda olan düşüklerin olmaması için kür, yüzde çıkan sivilceleri geçiren kür, diyabete iyi gelen kür ve göz kuruluğuna karşı iyi gelen kürleri Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu katkısıyla yazdık.

Karaciğer Yağlanması-Maydanoz kürü
Maydanoz

Karaciğer Yağlanması İçin Maydanoz Kürü

20 adet maydanozu saplarıyla birlikte blendera atın. 2 yemek kaşığı kadar limon suyu katın. Bir su bardağı kadar da su ilave edin. Bu karışımı blender da karıştırın. Bununla birlikte iç organ yağlanmaları, karaciğer yağlanmasına engel olacaksınız. Cildinizin sağlıklı ve canlı olmasını istiyorsanız karaciğerinize çok iyi bakmalısınız .Bu kür ile de karaciğer yağlanmasına dur diyebileceksiniz. Vücut da bulunan toksinlerin atılmasını da sağlar. Karaciğerinizi arındırarak sapasağlam bir organa kavuşursunuz. Sabah aç karnına bu kürü uygulayın. Kahvaltıdan 15 dakika öncesi içebilirsiniz. 15 gün kadar uygulayın etkisini göreceksiniz. 5 gün ara verdikten sonra tekrar 15 gün maydanoz kürünü uygulayabilirsiniz. Bu kürün bir diğer katkısı yataktan enerjik bir şekilde kalkmanızı ve gün boyu dinç olmanızı sağlar. İçinizde enerji düşüklüğü var ise bu kürü uygulayarak enerjili bir hayat geçirebilirsiniz.

Hormon Bozukluğuna Bağlı Olarak Çıkan Tüylere Karşı Bitkiler

Öğle ve akşam yemeklerden önce 1 tutam kadar taze nane tüketin. Testere dişli aslan pençesi tüketmekte hormonları dengeler ve tüylenmeyi durdurur. 1 bardak suya 1 tutam testere dişli aslan pençesi koyun ardından 6 dakika bekletin ve süzdükten sonra için. Prolaktin hormonu yüksek olanlar bunu kullanmalıdır. 25 derecenin üzerine çıkmaması gerekir.

Hamile Bayanlarda Meydana Gelen Düşüklerin Olmaması İçin Kür

Her akşam taze sıkılmış 1 çay bardağı havuç suyu içmek kadınlarda düşük yapma olasılığını azaltır. Ek olarak kırk kilit çayının da faydası vardır. Bu çayı 5-6 dakika kadar kaynatılıp ılındıktan sonra süzüp içilmesi faydalıdır.

Karaciğer Yağlanması-Sivilce için sirke
Sivilce

Sivilceler Nasıl Geçer?

Doğal elma sirkesi ve doğal maden suyunu karıştırarak yüzünüzü pamuk yardımıyla silin.

Glokom
Diyabet

Diyabete Karşı Bamya Kürü

Yarım bardak suyun içine 5 tane bamyayı kesip atın. Akşamda bırakın ve üzerini kapak yardımıyla kapatın. Sabah aç karnına bu kürü için size iyi gelecektir. Kan şekerinizi düşürmeye yarar. Bamyaların taze ve çiğ olarak kullanılması gerekir.

Göz Kuruluğuna ve Göz Batmasına İyi Gelen Kür

Yarım bardak suda 5 dakika kadar bir tatlı kaşığı ebe gümeci kaynatılır. Ilındıktan sonra süzülür. Pamuk yardımıyla göz üzerine pansuman yapılır.

Karaciğer yağlanması ve Bazı Rahatsızlıklara İyi Gelen Kürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir