Kadınlar Partnerlerinin Evlilik Tekliflerini Neden Reddettiklerini Açıkladı

Kadınlar Partnerlerinin Evlilik Tekliflerini Neden Reddettiklerini Açıkladı

Kadınlar Partnerlerinin Evlilik Tekliflerini

Kadınlar Partnerlerinin Evlilik Tekliflerini Neden Reddetti?

1. “Yalnızca bir aydır çıkıyorduk. Doğum günümdü ve bana bir Teenage Mutant Ninja Kaplumbağa tişörtü aldı (ki buna ilgi duyduğumu hiç hatırlamıyorum). Üzerinde yunuslar olan bir MOOD RING çıkardı. Neyse ki Lokantada tek dizinin üstüne çökmedi hayır dedim aralıkta tekrar soracağını söyledi (doğum günüm temmuzda) ama sol eline yüzük takardı yani bütün kızlar alındığını biliyorum. Onu terk etmeden önce iki hafta daha o deliye tutundum.”

2. “Bir süredir görüştüğüm bir adam aniden evlenme teklif etti. Kafasının nerede olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu. İlişki kesinlikle o aşamada değildi. Birbirimizi gerçekten tanımaya başlıyorduk. Hayır demek zorunda kaldım. Adam bir çöp tenekesi yangınına dönüşüyordu. Alkolikti, sigara içiyordu, öfke sorunları vardı ve kendini kontrol etme ya da iradesi yoktu. Neyse ki, kısa süre sonra ilişkiyi bitirdi ve beni kurtardı.”

3. “Aptal 43 yaşında annesiyle yaşıyordu ve 13 buçuk yıllık kötü bir evliliğin ardından (karısının öncesinde ve sırasında aldattığı) onun pençesinden kurtulmaya çok hevesliydi. Çocuklarımdan benimle evlenmek için izin istedi, ama daha üç dört aylığına yeniden bağlantı kurduk. Görünüşe göre çalışmıyordu ama bir şekilde 3.000 dolarlık bir yüzük için para aldı ve öğle tatilim sırasında bana sormanın zamanı geldi diye düşündüm. Ağzını kapattım ve ‘Yapma’ dedim. …’çünkü gerçekten mi? Yapabileceğin en iyi şey benim ofisimde mi?’ Ondan kurtulmaya başladım ve muhtemelen yüzüğü almak için Noel hediyesi paramı çaldığını ve zihinsel bir çöküntü izlediğini öğrendim.”

4. “Uzun bir hafta sonu gezisi için Vegas’taydık. Garip davranıyordu, bir saat kadar kendi başına gitmesi gerekiyordu. Bunu bilmeliydim. Yemek yemek için dışarı çıktık ve sonra büyük olanı izlemek için durduk. Bellagio’nun önündeki çeşmeler. Tek dizinin üzerine çöktü ve boş bir kutu açtı. Her zaman çok tutumluydu, ama lanet olsun… Utandım ve tüm diğer turistler benim için utandı.”

Evli Çiftlere Mutlu Evlilik İçin Tavsiyeler-Düğün

5. Kadınlar Partnerlerinin Evlilik Tekliflerini Anlatıyor: “Birinci yıl dönümümüzdeydi.

O gün ona evlenme teklif etmek istiyordum ama ikimiz de 20 yaşında ve finansal olarak dengesiz olduğumuz ve hala ilişkimizde birçok farklılık üzerinde çalıştığımız için yapmamam gerektiğini biliyordum. Gittik. Akşam yemeğine ve eve dönerken, kafamda bu büyük şeyi nasıl planladığımı ve bunun çok büyük bir şey olacağını açtım ama yalnız olacağımız için samimi olacaktık. Neden vazgeçtiğimi açıkladım. Ve o sadece ‘Hadi yapalım. Hadi evlenelim’ diyor. İlişkimizin üç-dört yıllık işaretine kadar nişanlanmama konusunda çok kararlı olduğu için çok şaşırdım. Bir süre ileri geri gittik ve sonra konuşmanın son 15 dakikasında konuşma sessizleşti. Eve sürdü.”

“Apartmanımıza girdiğimizde ona baktım ve ‘Seni çok seviyorum ama nişanlanamayız’ dedim. Altı ay sonra hala birlikteyiz ama stresle ilgili çok fazla ilişki sorunu yaşıyoruz ve bir düğünün ek stresinin ayrılmamıza neden olacağını biliyorum ve onu bunu riske atamayacak kadar çok seviyorum. Doğru kararı verdim ve şimdi sorunlarımızı çözmek için terapideyiz ve gizlice ona bir yüzük almak için para biriktiriyorum, böylece gelecek yıl teklif edebilirim.”

6. “Üç kez teklif aldım. İlk erkek arkadaşım tüm yalanlarını öğrendiğimi bildiği ve onu terk etmeye hazırlandığım için evlenme teklif etti. Hayır dedim ve kendini arabamın üstüne attı. Onunla kal. İkinci adam küfürbaz bir pislikti ve beni tuzağa düşürmek istediği için evlenme teklif etti. Bu ilişkiden kaçmak zorunda kaldım. Ve üçüncü teklifim şimdiki kocamdan geldi ve o gerçekten bir melek. Doğru olanı beklediğime ve asla evliliğe atlamadığıma sevindim.” Kadınlar partnerlerinin evlilik tekliflerini anlatıyor.

Evli Çiftlere Mutlu Evlilik İçin Tavsiyeler-Boşanma

7. “Teksas’ta yalnız yaşıyordum ve ailemin tamamı Kaliforniya’daydı. Kısa bir süredir çıkıyorduk ama işler iyi gidiyordu.

Küçük bir ameliyat olacağım zaman (ama yine de araba kullanacak birine ihtiyacım vardı) Hastaneye gidip geliyorum ve en az 24 saat benimle ilgileniyor), ameliyat için benimle birlikte olmak için izin istemedi, 10 gün sonra beni görmeye geldi ve ayrılmaya çalıştığımda onunla… Bana pahalı bir yüzük için bir mücevher siparişinin resmini mesaj attı. Ama bu sadece ondan ayrılmayı kolaylaştırdı. Benim için orada olmayacak biriyle bir hayat yaşamaya karar vermeyecektim ve sonra durumu onarmak için parayı kullan.”

8. “Ben 20, o 25 yaşındaydı. Beni çok güzel bir restorana götürdü ve yemekten sonra bana büyükannesinin yüzüğünü verdi. Görünüşe göre babamla çoktan konuşmuş ve tüm ailem biliyormuş. Evet şu an ama kopacağımı biliyordum. Onu çok sevdim. İyi bir adamdı ama bir kocada istediğim gibi değildi. Aynı değerlere ve ahlaka sahip değildik. Yüzüğü geri verdiğimde bir ay sonra onu bir nehre attı, ülkenin öbür ucuna gitti, evlendi ve birkaç yıl sonra şehre geri döndü.”

“Arada bir karşılaşıyorum onunla. Gerçekten hırsı olmadığı için karısı ona maddi olarak destek oluyor ve en az bir kere onu aldattı. Bu arada ben 24 yıldır mutlu bir evliliğim var. Bazen düşünüyorum. Bütün ‘Ya onunla evlenseydim?’ senaryo ve bir kez olsun bizim için işe yarayacağı sonucuna varamadım. Ya da en azından, mutlu olacağımı hiç sanmıyorum.” Kadınlar partnerlerinin evlilik teklifleri.

9. “Üniversiteli erkek arkadaşım bir keresinde bir partide olduğumuzu teknik olarak sordu. Ben onu taksiye bindirmeye çalışırken delicesine sarhoş oldu ve evlenme teklif etti. Bu bir diz çökme teklifi değildi — daha çok ‘Hadi bir çılgınlık yapalım, evlenelim’ gibiydi. Ona hayır dedim ama ertesi sabah bana sorduğunu hatırlasa tekrar düşünürdüm. Hatırlamadı ve iki hafta sonra beni terk etti.”

10. Kadınlar Partnerlerinin Evlilik Tekliflerini Anlatıyor: “Arkadaşım bir evlilik teklifini geri çevirdi çünkü adam babasından onunla evlenmek için izin istedi, radikal bir feminist olarak bu teklifi hiç beğenmedi.

Babası ona hayır dedi ve o zaten bitirmeyi planlıyordu. Bu yüzden ona botu verdi. Onunla kalmasını teklif etmeye çalıştığından oldukça emin, bu da çok manipülatif olduğu için kontrol ediyor.”

11. “Altı yıllık eski sevgilim, işleri bitirdikten sonraki gün evlenme teklif etti (evlenmek ve çocuk sahibi olmak istedim ve o hazır değildi.) Hayır dedim çünkü onun bir hayata son vermesini istemedim Onunla mutlu değildi. Ayrılalı neredeyse yedi yıl oldu ve onu her gün özlüyorum. O benim hayatımın aşkıydı ve hala hayır dediğime pişmanım.” Kadınlar partnerlerinin evlilik tekliflerini anlatıyor.

12. “Çok fazla kırmızı bayrak gördüm. Sadece beni tutmayı teklif etmiş gibi hissediyorum. Daha sonra iş arkadaşlarımızdan biriyle yattığını (veya yatmaya çalıştığını) öğrendim ve neden hayır dediğimi anlayamadı. Bir çok kez evlenme teklif etmeye çalıştı ve ben pek hevesli değildim. Kuzeninin düğününde denedi ve bana göre bu, beni manipüle etmeye devam etmek için ne kadar uğraşacağının bir işaretiydi. son üç yıldır üç çocuğu olan aynı kıza ve hala aynı gezinen göze sahip.”

13. “Beni kız kardeşimle aldattığı için teklifini geri çevirdim.”

14. “Ülkeden başka bir yere taşındığı için ilişkimizi sonlandırdığımız için onu bir yıldan fazla süredir görmemiştim. Bir gün kapıma geldi ve tek dizinin üstüne çökerek evlenme teklif etti. Söylemeye gerek yok. , erkek arkadaşım o zaman mutlu değildi.”

15. “20 yaşındaydım ve açıkça aşık değildik. Geriye dönüp baktığımda, çok muhafazakar bir Ortabatı ailesindendi ve mezun olduktan sonraki adımlar bir eş ve çocuklara sahip olmaktı, bu yüzden teklif etti (hala evdeydim). Güldüm, sonra ciddi olduğunu anladım. O sonsuz uzun hafta sonu gezisinden sonra bir daha hiç konuşmadık.”

16. “Annesi yüzünden hayır dedim. Fazla kiloluydu. 26 yaşındaydı ve benimle vakit geçirdiğinde kıskanır ve sinirlenirdi. Uyandım ve yatmadan hemen önce. Dayanamadım.”

17. “Erkek arkadaşım ve ben üç yıldır birlikteydik, ancak son birkaç aydır benim için gerçekten ciddileşti.

Bağlılığım olmadığı için birden fazla eyaletten uzaklaştım, bu da onu aniden bana ihtiyacı olduğunu ve bunun farkına varmasını sağladı. Benimle olmak için harekete geçti, ama perişanın ötesindeydi ve karşılığında beni de perişan etti. Banyodayken, bir kuyumcudan telefonuna bir e-posta aldı. Telefonu kilidi açıldı, bu yüzden heyecanlanmalıydım. Ama e-postasında yüzüğü gördüğümde midem bulandı. İğrençti, ona gönderdiğim her şeyin tam tersiydi. İnanılmaz ucuzdu.”

“O yüzük beni ne kadar tanımadığını, beni dinlemediğini, benim yerime nelere önem verdiğini simgeliyordu. O geceden sonra kız arkadaşlarımın evinde kaldım ve onun dairemde kalmasına izin verdim. Annem ve babam koymuştu. Bizim için kaybettiğimiz bir eve para bıraktık. Bir sabah ben onların evinde kalırken, rastgele bir öpücükle beni uyandırdı ve eve gideceğini söyledi. Bütün eşyalarını minicik sedanına doldurmuştu ve Eve 20 saat sürdü. Ayrılığımız için bir kez bile ağlamadım.”

18. “O zamanki erkek arkadaşım ve ben arkadaşlarla bir barda oturuyorduk, AF sarhoştu ve erkek arkadaşım bir yüzük çıkardı. Bir tür tahtadan yapılmıştı, takarsan muhtemelen sana kıymık verir. Kafası karıştı ve sarhoş cevap verdi, ‘Benimle evlenir misin?’ Bardaki herkesin bana bakması çok garipti, bu yüzden evet dedim. Ertesi gün yeni nişanlıma gittim ve ayrılmamız gerektiğini söyledim. Ona neden bu korkunç teklifi hatırlattığımı sorduğunda.”

“Sarhoş olduğunu ve aslında bunu başka bir zaman yapmayı planladığını söyleyerek özür diledi. Ona inandım ve onunla kalmaya karar verdim. Pırlanta yüzük Ona ne yaptığını sordum ve o “Teklif etmek ha ha” dedi. Bu adamın bizim zaten nişanlı olduğumuzu gerçekten unuttuğuna inanamadım. Onu hemen reddettim ve ayrıldım. Verdiğim en iyi karar.”

19. “18 yaşındaydım ve liseden yeni mezun oldum.

Yaz boyunca okuldan bu adamla çıkmaya başladım. İyi görünüyordu ve oğlanın tenis takımındaydı. Ben kız tenis takımındaydım. Kız antrenmanları, işte orada tanıştık. Mezun olana kadar antrenmanların dışında konuşmadık. Tam bir joker olduğu ortaya çıktı ve onu tanıdığım üç yıl boyunca hiç de göründüğü gibi değildi. Kırmızı ışık ve cezayı protesto etmeye gittiğinde onunla mahkemeye gittim, yargıç cezayı ödemesi gerektiğine karar verdi ve liseyi yeni bitirdiği için cezayı ödemesi için ek süre ve bir ödeme planı teklif etti. Ona karşı çok iyi ve profesyoneldi. Mahkeme salonundan çıktı, sonra mekanı nasıl havaya uçuracağını bağırmaya başladı.”

“Bundan sonra kendimden uzaklaştım ve ondan ayrılmadan önce sakinleşmesini bekledim. Bu olaydan bir hafta sonra FaceTime üzerinden evlenme teklif etti. Biz FaceTime’daydık ama sadece emojiler aracılığıyla mesaj yoluyla sordu. Ne yaptığı hakkında hiçbir fikrim yoktu. Söylemeye ya da sormaya çalışıyordum. Bu şimdiye kadarki en garip teklif ve ayrılıktı. Şükürler olsun ki, üniversitenin üçüncü yılında şu anda evli olduğum harika, istikrarlı bir adam buldum ve ilk bebeğimiz olacak.”

20. “Eski sevgilim bana 20 yaşındayken evlenme teklif etti.

Hayattaki amaçlarımızın örtüşmediğini düşündüğüm için onu geri çevirdim. İyi kalpli ve akıllı olmasına rağmen, bir eğitim veya kariyer peşinde koşmaktansa partiye öncelik vermesinden korktum. Parti yapmayı, okulu severdim ve işim her zaman önce gelirdi. Ayrıca istikrar için bana güvendiğini ve istikrarı sağlamaya çalışmadığını hissettim. Ayrıca çok kavga ettik ve daha önce birkaç kez ayrıldık. Benim için itici ve pratik değil. Yine de sevdiğim adama ‘hayır’ demek beni kesinlikle mahvetti. Yıkılmış bir kalple hayır dedim ve eve gittim. Aylarca ağladım.”

“Ama doğru karardı. On yıldan fazla oldu ve ikimiz de bireysel istek ve ihtiyaçlarımıza uyan daha iyi yollardayız. Evliyim ve harika bir kariyerim var. O uzun vadeli bir ilişki içinde ve bir ilişki kuruyor. Onun için mükemmel olduğunu düşündüğüm bir kariyer. Bazen etkinliklerde ortak arkadaşlar aracılığıyla onunla karşılaşıyorum ve konuşuyoruz, yetişiyoruz ve birbirimizi görmekten gerçekten mutlu oluyoruz. Bir keresinde bana reddedilmenin onlardan biri olduğunu söyledi. Onun başına gelebilecek en iyi şeyler. Bir parçam onu ​​her zaman sevecek ve artık aşık olmasak da onun için en iyisini isteyecek.”

21. “Tekliften önceki hafta bana postayla bir paket geldiğini ve açmamamı söyledi.

O ayın başlarında bana bir nişan yüzüğü göstermişti ve ben ondan nefret ettim ve ona öyle olmadığını söyledim. Benim tarzım, bu yüzden bir yüzük olabileceğine dair küçük bir his vardı, bu beni biraz korkuttu, ama aşırı tepki verdiğimi düşündüm. Sonra bana o cumartesi için hiçbir şey planlamamamı söyledi çünkü bir şeyler planlıyormuş. Cumartesi geldi; arabaya bindim ve eskiden yaşadığım şehre ve çıkmaya başladığımız şehre doğru yola koyulduk. Oraya vardığımızda beni küçük bir kafede öğle yemeğine çıkardı, bu yüzden o noktada çılgınca bir şey planlamadığını düşündüm. “

“Öğle yemeğini bitirdik, arabaya gittik ve sonra ne yapmak istediğimi sordu. Biraz kafam karıştı çünkü başlangıçta bir şeyler planladığını söyledi ama şimdi şehre gelip planladığını söyledi. Öğle yemeğini yedim ve planladığım başka bir şey yoktu. Şehirde sadece öğle yemeğiyken sürpriz planlar yapma konusunda büyük bir anlaşma yapmasının ne kadar garip olduğu hakkında bir yorum yaptım. Bu yoruma üzüldü ve bir şekilde kavga ettik. Ve sonra nişan yüzüğünü çıkardı, ona nefret ettiğimi söyledim. Şok oldum ve benden karısı olmamı istedi ve ben bir şey söylemedim. Sadece arabayı çalıştırdım ve dairemize sürdüm. Eve dönüş yolculuğunun tamamını konuşmayın ve bugüne kadar bunun bir şaka olduğunu düşünüyorum çünkü her şey olduğu zaman 1 Nisan’dı, ancak 5K nişan yüzüğü aksini söyledi.”

22. “Ailenin ve arkadaşların önünde evlenme teklif ederek çok büyüttü. Bu benim işim değildi. Özel hayatımın özel kalmasını seviyorum. Sonra ve orada hayır dedim, ama sonra ona söyledim tabii ki, Onunla evlenirdim.”

23. “Benden on yıldan fazla büyüktü, ben 24 yaşındaydım. Evlenmek, çocuk sahibi olmak ve bunların hepsini istiyordu. Bunun için çok genç olduğumu hissettim. Sevgililer Günü haftasını teklif etti. Dedim ki Bunu düşündüm ve sonunda hayır dedim. Kalbini kırdığım için kendimi suçlu hissettim ama yanlış bir şey yapmadığımı biliyordum.”

24. “Birkaç aylık hamileydim ve erkek arkadaşım (ve bebeğimin babası) biz yatmaya hazırlanırken evlenme teklif etti.

Vergiler ve sağlık sigortası hakkında çok konuştu. Hayalimdeki teklif bu değildi. Onu sevdim ve bir gün onunla evlenmeyi umdum ama hamile olduğum için evlenmemizi istemedim.”

“Böyle bir evliliğe başlamanın yolda şüpheye ve kırgınlığa yol açacağından endişelendim. Birkaç yıl sonra Disneyland’de büyükannesinin yüzüğüyle tekrar evlenme teklif etti ve ben de mutlu bir şekilde evet dedim. Vergilerden veya ikinci kez sigorta. Dokuz yıl dönümümüzü kutlamak üzereyiz.”

25. “Müstakbel nişanlım patronumdu. Ona neden hiçbir aileyle görüşemediğimi sorunca evlenme teklif etti ve elimdeki tek şey bahaneydi. Ona her şeyin bittiğini söyledim ve tek dizinin üzerine çöktü. …işte…depoda. Hayır dedim. ‘En iyi iş arkadaşım’ dedim ve daha sonra bana ‘İyi. Zamanla kendine geldin, o evli’ dedi. Ben de bu şekilde evli bir adamla çıktığımı öğrendim ve bu ‘en iyi iş arkadaşım’ benden bir sır saklıyordu.

Kadınlar Partnerlerinin Evlilik Tekliflerini Neden Reddettiklerini Açıkladı-Kaynak: buzzfeed.com

Yorum yapın