Anasayfa » Yaşam » Kadınlar, Erkeklerin Sürekli Olarak Onları Flört Etmekle Karıştırması Nedeniyle Yapmayı Bıraktıkları Şeyleri Paylaşıyor

Kadınlar, Erkeklerin Sürekli Olarak Onları Flört Etmekle Karıştırması Nedeniyle Yapmayı Bıraktıkları Şeyleri Paylaşıyor

Evlilikte Sevgi Oranları-Kadınlardaki Merak

Kadınlar, Erkeklerin Sürekli Olarak Onları Flört Etmekle Karıştırması Nedeniyle Yapmayı Bıraktıkları Şeyleri Paylaşıyor

Kadınlar, Erkeklerin Sürekli Olarak Onları Flört Etmekle Karıştırması Nedeniyle Yapmayı Bıraktıkları Şeyleri Paylaşıyor

Uyarı: Bu gönderi cinsel tacizi tartışmaktadır.

1. “Anime ve oyun oynamayı seviyorum. Bu yüzden, bu ikisiyle ilgili çok sayıda dövmem var . Artık her zaman bir ceket giyiyorum çünkü orada oturup kendi işime bakarken rastgele erkekler tarafından dövmelerim hakkında soru soruluyor. Bu bir sorun değil. Ben diğer inekleri severim. Ama sonra daha fazla sohbete dönüşüyor ve sonra evlerine gidip anime izleme davetleri geliyor.”

2. “Erkekleri aramak veya mesaj atmak. İyi kurulmuş bir arkadaşlık olmadığı sürece aramam veya mesaj atmam. Örneğin, bir keresinde bir erkek iş arkadaşıma sormam gereken önemli bir soru vardı. Onun veya sevgilisinin onunla konuşmak için bir bahane uydurduğumu düşüneceğinden korktuğum için, ona sormak için onu işte gördüğüm bir sonraki zamanı bekledim.”

3. “Artık kıyafetlerimi internet üzerinden satmıyorum. Sapıkların bana ulaşmasından bıktım. Tank toplar veya yüksek topuklu ayakkabılar hakkında mesaj atan sapıkların sayısına inanamazsınız, ‘Bunu yatağa giysen çok seksi olurdu.’ Ben bile bu ürünü giydiğim bir fotoğrafımı paylaşmadım. Fotoğraf sadece ürünün. Sanırım bazı sapıkların iyi bir hayal gücü var.”

4. “Erkeklere yemek pişirebildiğimi söylemiyorum. Yani, cidden, eğer hayatında bir erkek istiyorsan YEMEK YAPMAYI ÖĞREN! Nedense çok tahrik edici oluyor ve “Sabah gelip kahvaltı hazırlayabilirsin,” ya da “Tatlılarından birini ısırmayı çok isterim,” gibi şeyler söylüyor.

5. “Esnekliğim. Hipermobil Ehlers-Danlos Sendromum var ve ‘normal’ vücutların yapamayacağı şeyleri yapabiliyorum (benim zararıma). Erkekler esnekliğimin en ufak bir ipucunu bile yakalarsa, bir fetih olurum.”

6. “Ayrıca dövüş sporları yaptığımı da belirtmek isterim. ÇOK sayıda erkeğin potansiyel olarak kıçlarını tekmeleyebilecek bir kadına karşı bir fetişi vardır ve bu düşündüğünüzden daha az hoştur. Bu şekilde cinselleştirilmek garip ve rahatsız edicidir, özellikle de muhtemelen yarısı gerçek dövüşün cinselleştirildiğini varsaydığında. Erkekler bana antrenman sırasında, özellikle de temel çalışma/güreş yaparken tahrik olup olmadığımı sordular. Ne saçmalıklar izliyorsun, dostum?”

“Ayrıca bunu korkunç derecede komik buluyorum çünkü Muay Thai’den Krav Maga’ya geçtim çünkü daha çok kendini savunmaya dayalı ve Krav Maga’nın hemen hemen her egzersizdeki ilk hareketi kasık vuruşudur. ŞAŞIRTICI BİR ŞEKİLDE, eğitimdeki çoğu erkek bunu tahrik edici bulmuyor.”

7. “Yüzük parmağımda her zaman bir yüzük takıyorum. Evli değilim ama biri bana asıldığında ve ‘Hayır, ben evliyim’ vb. diyebildiğimde yardımcı oluyor. Bir alışveriş merkezinde çalışıyorum, bu yüzden sürekli bana asılıyorlar ve erkeklerin kibar bir hayır cevabını kabul etmemeleri gerçekten gülünç.”

8. “İş yerinde erkeklerle göz teması kurmaktan kaçınırdım çünkü bunu yaparsam, benimle flört etme veya numaramı isteme olasılıkları artardı ve ben her zaman küçük dükkanda tek başıma çalışırdım. Bir keresinde, bir adam tezgahın arkasına birkaç kez gelip benimle konuşmaya çalıştı ve kendimi çok güvensiz hissetmeme neden oldu.”

9. “Doğal olarak gülümseyen biri değilim. Gençken kimseye pek gülümsemezdim, çünkü bu her zaman bana asılılmasına yol açardı. Şimdi yaşlandım ve menopozumu çoktan geçtim, istediğim kadar gülümseyebiliyorum ve kimse beni rahatsız etmiyor. BUNU ÇOK SEVİYORUM. Normal olduğunuz için size asılan rastgele bir adam hakkında endişelenmek zorunda olmamak çok özgürleştirici.”

“Bir erkeğe gülümsediğinizde, onlardan hoşlandığınızı düşünürler; ama gülümsemezseniz, rahatsız oldukları için size her zaman gülümsemenizi söylerler.”

10. “Görünüşe göre, sadece işimi yapıyorum. Barista, garson, barmen, hemşire yardımcısı veya flebotomist olmam hiç önemli değil. İşinizin bir parçası olarak bir erkekle etkileşim kurmak, görünüşe göre birçok kişi için bir davet. Size iğne batırmak için buradayken sizinle flört ettiğimi düşünmenizi sağlayan şey nedir? Ya da İŞİM size içecek sağlamak olduğu için ne içmek istediğinizi sorduğumda? Kadınların sadece iş görevlerini yerine getirmeleri bir davet DEĞİLDİR.”

11. “Erkek egemen hobi/işlerde, kadınların her zaman bununla ilgili bir ‘anlık sınav’ alması ama erkeklerin asla almaması beni üzüyor. Bunun bir hobi olduğunu veya başka bir şey olduğunu söylemiyorum ama garip bir şekilde, doğal olarak tesisatçılıkta iyiyim. Büyük, iri yarı, tam bir erkek olan kocamdan ÇOK daha fazlasını biliyorum, yaptım ve uyguladım, LOL. Ama sonrasında bakım talimatlarını veya daha sonra ne yapılması gerektiğini veya bir tesisatçının gelmesi gerektiğinde onlara atılan terimleri kim alır? O. Ve kocam, Tanrı onu korusun, ‘Hiçbir şey bilmiyorum, ONUNLA konuş’ der. Sonra onlardan küçük bir sınav geliyor. Yeni tesisatçılarımız aslında harika, bu yüzden bu uğraştığımız diğer aptalları ifade ediyor ama UGH. Çok sinir bozucu.

12. “Sadece çevrimiçi olarak konuşmaktan veya sohbet etmekten kaçınmanın en iyisi olduğunu buldum. Arkadaşlık sitelerinden de bahsetmiyorum. Reddit ve BuzzFeed gibi siteler, ‘Harika bir nokta, seninle aynı fikirdeyim’ veya ‘Lol, bu çok komik!’ ile başlıyor. Sonra hiçbir yerden çıkıp ‘… Neyse, şu anda çok azgınım, sadece seks düşünebiliyorum…'”

13. “Bir keresinde trafikte sıkışmıştım ve kendi işime bakarken bir lolipop yiyordum, yan arabadaki adam dikkatimi çekmek için korna çalmaya ve bana şehvetli şeyler bağırmaya başladı ve sanki bu sıkışık otoyolda kenara çekip onunla sevişecekmişim gibi V şeklindeki parmaklarının arasında o iğrenç dili gezdirdi. Dondurma külahı veya dondurma çubuğu da yemem. Her zaman bir tabak alırım. Bizim için mahvettikleri aptalca şeyler.”

14. “Oyun oynarken gruplar halinde oynamaktan veya mikrofona katılmaktan kaçınma eğilimindeyim. Bir kız bulmak her zaman bir şoktur (çok sayıda olmamıza rağmen, sessiziz çünkü oyuncuların %99’u a-deliklidir).”

15. “Formda olmak. Hem formda/erkek bakışı ‘ateşli’ hem de daha iri oldum ve daha iri bir kadın olmanın sağladığı görünmezlik pelerininde öyle bir güvenlik duygusu var ki. İddiaya göre ateşli olduğumda aldığım istenmeyen ilgi miktarı çok rahatsız ediciydi! Birkaç ay içinde başarılı bir ameliyat geçirmek için şu anda gerçekten ihtiyacım olan kiloyu vermede biraz yavaş olmamın nedenlerinden biri de bu. Alacağımı bildiğim ilgi yüzünden doğal şeklimin tekrar görünür olmasından o kadar korkuyorum ki, daha fit olmak için gerektiği kadar çaba göstermiyorum. Bu yüzden sağlığım için bir zarar haline geldi, çünkü sürekli olarak bana dik dik bakılmasından çok korkuyorum. Çok yorucu. (Endişelenmeyin, onların kazanmasına izin vermiyorum! Forma girmek ve iğrençlik başladığında tepkilerimi sertleştirmek için çalışıyorum ) “

16. Muz olayı beni etkiledi – okulda oğlanlar muz ve muz tüketimi hakkında o kadar iğrenç şakalar yaptılar ki, biz kızlar muz yemeyi bıraktık veya parçalara ayırıp parmaklarımızla yemeye başladık. Bunun dışında her şey ima ve hakaretti. Hala muzdan doğrudan bir ısırık almıyorum.

17. Evli olduğumu bilmesine rağmen bana asılan bir adama soruyorum… neden? Bana iyi davrandın dedi. Evet, köpeğe de iyi davranıyorum ama onunla da yatmak istemiyorum.

Kadınlar, Erkeklerin Sürekli Olarak Onları Flört Etmekle Karıştırması Nedeniyle Yapmayı Bıraktıkları Şeyleri Paylaşıyor-Kaynak: buzzfeednews.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir