Haber

İzmir Bakırçay Üniversitesi 9 Akademik Personel Alacak

İzmir Bakırçay Üniversitesi 9 Akademik Personel Alacak

İzmir Bakırçay Üniversitesi 9 Akademik Personel Alım İlanı

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, 2914 sayılı Yükseköğretim Personel Kanunu ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ilgili maddelerine göre profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi alınacak olup, adayların kamu hizmetine girmede aranan genel şartlara sahip olması gerekir.

Adayların özgeçmiş ve yayın listeleri ile birlikte bilimsel çalışmalarını (makale, tez, kitap vb.) kapsayan dosyalarını (profesörler için 6 takım; doçentler ve doktor öğretim üyeleri için 4 takım) ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde aşağıda belirtilen belgeler ile birlikte başvuru adresine teslim etmeleri gerekmektedir. İlan detayları ve başvuru için gerekli belgeler www.bakircay.edu.tr adresinde yer almaktadır.

Kadrolar

SIRA NO
KADRO UNVANI
DERECE
ADET
BİRİMİ
BÖLÜM/ANABİLİM DALI
AÇIKLAMA

1
Doçent 3
1
Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü/Genel Sosyoloji ve Metodoloji Anabilim Dalı Sosyoloji alanında doçent unvanı almış olmak. Çevre sosyolojisi ile toplumsal hareketler alanlarında kuramlar, çevreci hareketler ve medya üzerinde çalışmalar yapmış olmak.

2 Profesör 1

1
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Endüstri Mühendisliği/Endüstri Mühendisliği Anabilim Dalı Üretim hattı modelleme ve optimizasyonu ile çizelgeleme ve kapasite problemlerinin sezgisel yöntemlerle çözümüne yönelik çalışmalara sahip olmak.

3
Dr. Öğr. Üyesi 4
1
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü/Muhasebe ve Finansman Anabilim Dalı İşletme (muhasebe) alanında doktora yapmış olmak. Finansal analiz ile muhasebe ve raporlama standartları konularında çalışmalara sahip olmak.

4
Dr. Öğr. Üyesi 4
1
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü/Sayısal Yöntemler Anabilim Dalı İstatistik alanında doktora yapmış olmak ve istatistiksel kalite kontrol araçlarının uygulamalarına yönelik çalışmalara sahip olmak.

5
Dr. Öğr. Üyesi 5
1
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü/Enformasyon Teknolojileri Anabilim Dalı Bilişim sistemleri alanında doktora yapmış olmak ve müşteri veri modellemesi ile web sitesi kullanılabilirliği alanlarında çalışmalara sahip olmak.

6 Dr. Öğr. Üyesi 4

1
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü/Sayısal Yöntemler Anabilim Dalı Matematik alanında doktora yapmış olmak. İntegral denklemlerinin çözümleri ve dalga yayılımlarının modellenmesi konularında çalışmaları olmak.

7
Profesör 1
1
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü/Biyomedikal Mühendisliği Anabilim Dalı Radyasyon dedektör sistemleri üretimi ve yarı iletken yapıların radyasyon ile etkileşimleri konularında çalışmalara sahip olmak.

8
Dr. Öğr. Üyesi 3
1
Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Biyomedikal Mühendisliği Bölümü/Biyomedikal Mühendisliği Anabilim Dalı Biyomedikal mühendisliği alanında doktora yapmış olmak. Kalıtımsal metabolik hastalıklara yönelik biyosensör geliştirilmesi alanında çalışmalara sahip olmak.

9
Profesör 1
1
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü/Bilişim Sistemleri Anabilim Dalı İş zekası ve analitiği, bilişim ve yenilik ile gömülü sistemlerde yazılım/arayüz karmaşıklığı konularında çalışmalara sahip olmak.

İzmir Bakırçay Üniversitesi 9 Akademik Personel Alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir