İçeriğe geç
Anasayfa » Yaşam » İstanbul Giyim Mağazasındaki Kedi Viral Videosu Tatlı Bir Sürprizle Geldi

İstanbul Giyim Mağazasındaki Kedi Viral Videosu Tatlı Bir Sürprizle Geldi

İstanbul Giyim Mağazasındaki Kedi

İstanbul Giyim Mağazasındaki Kedi Viral Videosu Tatlı Bir Sürprizle Geldi

Bu çok şaşırtıcı! İstanbul’un nazik insanlarının, vahşi kedi popülasyonuna karşı inanılmaz derecede iyi davrandıkları ve İstanbulluların orada yaşayan milyonlarca sokak kedisi için evlerinin önüne mama ve su tasları  koyduğu yaygın bir bilgidir.

Bir Zara mağazasını ziyaret eden TikTok hesabı @ Hmeryemeg‘de alışveriş yapan bir kişi, kot pantolon alışverişi yaparken çok tatlı bir sürprizle karşılaştı ve bu tatlı video 4,6 milyondan fazla izlenmeyle viral oluyor.

AWWWW! Bebek! @Naddy durumu şöyle özetliyor: “O çalışan bekar bir anne.” @Noirblanc, “Kot pantolonu satın alırsanız, ücretsiz olarak 2 miyav miyav ile gelir!” Bu gelmiş geçmiş en iyi anlaşma gibi görünüyor. @annisyeer, “Kasiyere bağıracağım.” Affedersiniz, bunları hareket ettirebilir misiniz? Kedi alışverişi yaparken tüm bu kıyafetleri istemiyorum!” LOL! 

Bunu çok seviyoruz ama hem bu anneyi hem de bebeğini hırsızlık yapmamak için çok zorlanırdık. İstanbul’un genel bir ele geçirmeme politikası var, bu yüzden muhtemelen başımız belaya girer. Ama çok sevimliler ve satın alabileceğiniz herhangi bir kot pantolondan çok daha iyiler! 

İstanbul Giyim Mağazasındaki Kedi Viral Videosu Tatlı Bir Sürprizle Geldi-Kaynak: pethelpful

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir