Anasayfa » Ekonomi ve Para » İşe Gitmeden Evden Para Kazanabileceğiniz İşler

İşe Gitmeden Evden Para Kazanabileceğiniz İşler

İşe Gitmeden Evden Para Kazan

İşe Gitmeden Evden Para Kazanabileceğiniz İşler listesini 5 maddede toparladık. Buradaki sorun, her gün işe gitmek için sabah erkenden kalkıp akşam olana kadar başkaları için çalışıp kendisi çok kazanırken sizin ufak bir pay almanızdır. Bunu ufak da olsa düzeltmek için kendimize göre iş yapabilmeliyiz. Sevdiğimiz işi evde oturup yapabiliyorsak, sevmediğimiz iş için her gün o kadar yol çekmek niye ki. Hele ki İstanbul gibi trafiğin, kargaşanın bol olduğu bir yerde yaşıyorsanız. Burada para kazanma diğer yerlere göre oranı daha fazla olabilir ama insanın içindeki yaşam enerjisini maalesef alıp götürüyor. Aşağıdaki yazıda alternatif yolları sizlere gösterdik. Denemek de fayda var.

İşe Gitmeden Evden Para Kazanabileceğiniz İşler-Bilgisayar Başında İşler

İşe Gitmeden Evden Para-Youtubers
Youtubers

1-Youtuber olmak

YouTube, internet’den video izlemeye ve yayınlamaya olanak sağlar. Buradan video izlemeyi seviyorsanız, sizde insanların ilgisini çekebilecek videolar paylaşabilirsiniz. Video çekmek dışarıdan bakıldığı kadar kolay bir iş değildir. Bunda da emek harcamak gerekiyor fakat her şey kendi ellerinizde ve YouTube kanalınızı büyütme olanağınız var. Her gün değişik fikirler üretmeli ve bunları videoya dökebilmelisiniz. YouTube, düzenli ve özgün video yükleyen YouTuberları sever ve belirli bir zaman sonra yükselmeye başlarsınız. Google adsense uygulamasıyla birlikte hesap açarak izlenilen videolardan para kazanma olanağına da geçiş yapabilirsiniz.

İşe Gitmeden Evden Para-Bionluk
Bionluk

2-Bionluk

Bionluk sitesi size özgür, free olarak yapabileceğiniz işleri, başka kişilere satmanıza olanak sağlar. Sunum beceriniz yüksek mesela. Bu özelliğinizi sitede satış ilanına çıkartarak şirketlere ve ihtiyacı olanlara pazarlama yüzü olarak kendinizi önerebilirsiniz. Bu sistemle alacağınız ücreti önceden belirlersiniz ve alıcının sizin sunduğunuz hizmeti satın almasını beklersiniz.

İşe Gitmeden Evden Para-AliExpress
AliExpress

3-AliExpress

AliExpress gibi Çin’den ucuza alabileceğiniz aklınızda ne varsa Türkiye’ye getirtip burada uygun fiyatlara satabilirsiniz. Buradaki gittigidiyor.com, sahibinden.com gibi alışveriş sitelerinden satışa çıkarıp ticaret yapabilirsiniz.

Udemy Online
Udemy

4-Udemy Online Ders

Öğretme ve anlatma yetenekleriniz varsa dilediğiniz derslerde öğrenme ihtiyacı olan öğrencilere ücret karşılığı Udemy‘de ders satabilirsiniz. Kaliteli ve ilgi çeken bir ders yayınladığınız da o dersi çok öğrenci satın alacaktır ve bu size maaş olarak geri dönecektir.

Makale Yazarlığı İle Para Kazanmak
Blog

5-İşe Gitmeden Evden Para Kazanabileceğiniz İşler-Özgür Makale Yazarlığı

Birçok site fikirleri olan değişik konularda makale, yazı yazabilen yazar arıyor. Bu yazılardan uygun fiyatlar karşılığı sizde yazabilirsiniz. Şuanda üzerinde bulunduğunuz site de yapılan farklı bir şey değildir. Önemli fikirler her zaman değer kazanır. Yavuz mental ve diğer sitelerde bir çok konu hakkında yazılar yazara ek gelir imkanı sağlayabilirsiniz.

Similar Posts

2 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir