Instagram Zenginler Listesi 2021 Belirlendi

Instagram Zenginler Listesi 2021 Belirlendi yazımızda sosyal medyanın en çok kullanılan platformlarından olan Instagramın, en çok takipçisi olan ve en çok gelir elde eden 50 ünlü ismini yazdık.

Instagram Zenginler Listesi 2021 İlk 50

Sıra | Kişi | Konum | Takipçi Sayısı | Gönderi Başına Kazanç ($) | Instagram Hesabı

1 Cristiano Ronaldo Europe 295,984,958 $1,604,000 cristiano

2 Dwayne Johnson USA 242,182,295 $1,523,000 therock

3 Ariana Grande USA 240,213,263 $1,510,000 arianagrande

4 Kylie Jenner USA 237,603,576 $1,494,000 kyliejenner

5 Selena Gomez USA 233,494,368 $1,468,000 selenagomez

6 Kim Kardashian USA 225,742,794 $1,419,000 kimkardashian

7 Lionel Messi South America 215,727,437 $1,169,000 leomessi

8 Beyonce Knowles USA 182,421,189 $1,147,000 beyonce

9 Justin Bieber USA 176,806,227 $1,112,000 justinbieber

10 Kendal Jenner USA 167,433,486 $1,053,000 kendalljenner

11 Taylor Swift USA 160,960,397 $1,012,000 taylorswift

12 Jennifer Lopez USA 157,061,247 $988,000 jlo

13 Khloe Kardashian USA 150,824,894 $949,000 khloekardashian

14 Nicki Minaj USA 139,004,559 $874,000 nickiminaj

15 Miley Cyrus USA 133,357,159 $838,300 mileycyrus

16 Neymar da Silva Santos Junior South America 151,910,286 $824,000 neymarjr

17 Kourtney Kardashian USA 124,809,341 $785,000 kourtneykardash

18 Kevin Hart USA 112,302,552 $706,000 kevinhart4real

19 Virat Kohli Asia 125,412,624 $680,000 virat.kohli

20 Demi Lovato USA 106,159,825 $668,000 ddlovato

21 Robyn Rihanna Fenty USA 97,121,279 $610,500 badgalriri

22 Belcalis ‘Cardi B’ Almánzar USA 93,936,553 $591,000 iamcardib

23 Billie Eilish USA 86,235,815 $543,000 billieeilish

24 LeBron James USA 87,457,374 $474,000 kingjames

25 Dua Lipa UK 67,157,186 $422,200 dualipa

26 Gigi Hadid USA 66,991,712 $421,200 gigihadid

27 Priyanka Chopra Jonas Asia 64,025,024 $403,000 priyankachopra

28 Emma Watson UK 59,744,444 $375,600 emmawatson

29 David Beckham UK 66,703,827 $362,000 davidbeckham

30 Will Smith USA 53,792,447 $338,200 willsmith

31 Ronaldo de Assis Moreira (Ronaldinho) South America 55,486,934 $301,000 ronaldinho

32 Millie Bobby-Brown UK 45,858,372 $289,000 milliebobbybrown

33 Dove Cameron USA 42,880,912 $269,600 dovecameron

34 Zlatan Ibrahimovic Europe 47,663,675 $259,000 iamzlatanibrahimovic

35 Gareth Bale UK 43,827,172 $238,000 garethbale11

36 Mohamed Salah Africa 42,486,945 $231,000 mosalah

37 Cole Sprouse USA 35,574,240 $223,700 colesprouse

38 Luis Suarez South America 40,750,128 $221,000 luissuarez9

39 Chrissy Teigen USA 34,959,001 $219,800 chrissyteigen

40 Conor Mcgregor UK 40,155,989 $218,000 thenotoriousmma

41 Shay Mitchell USA 30,103,400 $189,300 shaymitchell

42 Stephen Curry USA 34,438,457 $187,000 stephencurry30

43 Lili Reinhart USA 29,074,343 $182,800 lilireinhart

44 Eleonora Pons USA 44,063,998 $180,000 lelepons

45 Charli D’Amelio USA 42,352,928 $172,700 charlidamelio

46 Camila Mendes USA 26,605,228 $167,300 camimendes

47 Sabrina Carpenter USA 26,127,420 $164,300 sabrinacarpenter

48 Addison Rae USA 38,221,120 $155,800 addisonraee

49 Madelaine Petsch USA 24,457,731 $153,800 madelame

50 Caio Castro South America 19,105,750 $151,000 caiocastro

Instagram Zenginler Listesi 2021 Belirlendi-Kaynak: hopperhq.com

(Okunma: Toplam 27, Bugün 1)

Leave a Reply