İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Instagram En Zenginleri 2019

Instagram En Zenginleri 2019 yazımızda sosyal medyanın en çok kullanılan platformlarından olan instagramın, en çok takipçisi olan ve en çok gelir elde eden 30 kişisini yazdık.

Sırası İsmi Konumu Takipçi Sayısı Gönderi Başına Kazancı ($) Instagram İsmi

1- Kylie Jenner USA 139,226,677 1,266,000 kyliejenner

2- Ariana Grande  USA 158,417,760 996,000 arianagrande

3- Cristiano Ronaldo  Europe 172,803,418 975,000 cristiano

4- Kim Kardashian  USA 142,671,156 910,000 kimkardashian

5- Selena Gomez  USA 152,774,303 886,000 selenagomez

6- Dwayne Johnson  USA 147,838,634 882,000 therock

7- Beyonce Knowles USA 128,885,800 785,000 beyonce

8- Taylor Swift  USA 118,988,437 748,000 taylorswift

9- Neymar da Silva Santos Junior  South America 121,414,052 722,000 neymarjr

10- Justin Bieber  USA 114,473,125 722,000 justinbieber

11- Nicki Minaj  USA 103,409,270 651,000 nickiminaj

12- Lionel Messi  South America 123,498,896 648,000 leomessi

13- Kendal Jenner  USA 112,905,386 611,000 kendalljenner

14- Khloe Kardashian  USA 95,541,120 598,000 khloekardashian

15- Kevin Hart  USA 76,229,723 480,000 kevinhart4real

16- Demi Lovato  USA 72,858,509 458,000 ddlovato

17- David Beckham  UK 56,635,855 357,000 davidbeckham

18- LeBron James USA 50,197,750 272,000 kingjames

19- Priyanka Chopra Asia 43,038,343 271,000 priyankachopra

20- Ronaldo de Assis Moreira (Ronaldinho) South America 47,072,924 256,000 ronaldinho

21- Gareth Bale UK 40,180,254 218,000 garethbale11

22- Zlatan Ibrahimovic Europe 36,836,236 200,000 iamzlatanibrahimovic

23- Virat Kohli Asia 36,159,776 196,000 virat.kohli

24- Luis Suarez  South America 33,884,302 184,000 luissuarez9

25- Conor Mcgregor UK 31,076,924 169,000 thenotoriousmma

26- Mohamed Salah  Africa 30,408,149 165,000 mosalah

27- Eleonora Pons USA 35,305,990 144,000 lelepons

28- Stephen Curry  USA 26,094,664 142,000 stephencurry30

29- Caio Castro South America 17,350,360 138,000 caiocastro

30- Floyd Mayweather USA 22,744,804 124,000 floydmayweather

Instagram En Zenginleri 2019-Kaynak: hopperhq.com

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir