İgdaş Faturalarını Online

İgdaş Faturalarını Online Güvenilir Bir Şekilde Ödeyin

Haber

İgdaş Faturalarını Online Güvenilir Bir Şekilde Ödeyin yazımızda Cumhurbaşkanlığının, kamu hizmetlerinde bürokrasinin azaltılması konusundaki genelgesi çerçevesinde, İGDAŞ dijitale taşıdığı uygulamalarıyla İstanbulluların hizmetinde olduğunu yazdık.

İgdaş Faturalarını Online Ödeyin

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İştiraki İGDAŞ, kamu hizmetlerinde bürokrasinin azaltılmasına yönelik Cumhurbaşkanlığı genelgesinin uygulanmasına, dijitale taşıdığı hizmetleri sayesinde önceden hazır. Çağrı merkeziyle, e-devlet platformundaki yeriyle ve online işlem merkeziyle tüm İGDAŞ hizmetleri, en az bürokrasiyle İstanbulluların emrinde. İGDAŞ’ın ‘Şubemize kadar zahmet etmeyin’ kampanyası da İstanbulluların telefon ya da internet kullanarak şubelere gelmeden alabileceği hizmetleri hatırlatıyor.

İGDAŞ, 11 Ekim tarihinde Resmi Gazete’de yayınlanan kamu hizmetlerinde bürokrasinin azaltılmasına yönelik Cumhurbaşkanlığı genelgesini, dijitale taşıdığı hizmetleri sayesinde hazır karşıladı. 153 Çağrı Merkezi, e-devlet platformunda sunduğu hizmetleri ve Online İşlem Merkezi (OİM) İGDAŞ’ın İstanbullulara, haftanın 7 günü, günün 24 saati tüm hizmetlerini en az bürokrasiyle sunmasına imkân sağlıyor.

Doğalgaz Ekonomi

Vatandaş odaklı hizmet

İGDAŞ, yeni başlattığı ‘Şubemize kadar zahmet etmeyin’ kampanyasıyla İstanbulluların telefon ya da internet kullanarak şubelere gelmeden alabileceği hizmetleri hatırlatıyor. Kampanya, Cumhurbaşkanlığı genelgesinde vurgulanan; sorun çözen, çözüm üreten, sonuç ve vatandaş odaklı devlet anlayışına uygun olarak sunulan İGDAŞ hizmetleri hakkında bilgi veriyor. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin öncelikli hedefleri arasında gösterilen bu anlayış, İGDAŞ kültürel kimliğinin de temelini oluşturuyor. Bağımsız şirketlerinin araştırma raporlarına göre müşteri memnuniyet oranı yüzde 96’lara ulaşan İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki İGDAŞ, hayata geçirdiği yeni teknolojiler ve uygulamalar ile hizmet kalitesini artırmaya devam ediyor.

İGDAŞ Hizmetlerine Dijital Platformlardan Ulaşma

İGDAŞ Çağrı Merkezi 153, günde ortalama 3517 çağrıya cevap veriyor ve gelen şikayetleri ortalama 14 saatte çözüme kavuşturarak sonuç bilgisini de paylaşıyor. Ağustos ayında yenilenen ara yüzüyle OİM (https://oim.igdas.com.tr), tüm İGDAŞ hizmetlerine dijital platformlardan ulaşım imkânı tanıyor. Kullanıcı dostu özelliği ile daha da geliştirilen OİM ile bağlantı ve kullanım sözleşmesi, fesih işlemleri, fesih sonrası iade bilgilerini takibe kadar geniş bir yelpazede birçok İGDAŞ hizmeti, İstanbulluların parmaklarının ucunda. İstanbullular, İGDAŞ’ın en sık ihtiyaç duyulan birçok hizmetine ayrıca e-devlet kapısından hızlıca ulaşabiliyor. 

İgdaş Faturalarını Online Güvenilir Bir Şekilde Ödeyin-Kaynak: İGDAŞ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir