Anasayfa » Ekonomi ve Para » Hepsiburada Linkgelir ile Ayda 5.000 TL’ye Kadar Hepsipapel Kazanabilirsiniz

Hepsiburada Linkgelir ile Ayda 5.000 TL’ye Kadar Hepsipapel Kazanabilirsiniz

Hepsiexpress Nedir? Hepsiburada.com

Hepsiburada Linkgelir ile Ayda 5.000 TL’ye Kadar Hepsipapel Kazanabilirsiniz

Hepsiexpress Nedir? Hepsiburada.com

Hepsiburada Linkgelir ile Ayda 5.000 TL’ye Kadar Hepsipapel Kazanma Fırsatı

Nasıl kazanırım?

1. Listeni oluştur

En beğendiğin ürünleri seçerek listene ekleyebilir veya yepyeni bir liste oluşturabilirsin.

2. Listelerini paylaşıma aç

Listelerini paylaşmadan önce herkese açık duruma getir, sevdiklerin paylaştığın linkten tüm listelerine ulaşabilsin.

3. Sevdiklerinle paylaş

Oluşturduğun listeleri sosyal medyadan veya Whatsapp gibi mesaj uygulamaları aracılığıyla sevdiklerinle paylaşabilirsin.

4. Kazanç gelsin

Linkgelir ile paylaştığın linkten yapılacak alışveriş üzerinden ürün fiyatının %10‘u kadar Hepsipapel* gelir. Linkgelir ile ayda 5000 TL’ye kadar kazanç sağlayabilirsin.

*Hepsipapel, Hepsiburada alışverişlerinden kazanılan hediye paradır ve Hepsiburada alışverişlerinde geçerlidir.

Şimdi siz de Linkgelir ile listelerinizi paylaşıp, kazanmaya başlamak istiyorsanız mobil uygulamayı indirin.

Hepsiburada Linkgelir ile Ayda 5.000 TL

Linkgelir

Kurulduğu günden bu yana tüketicilerine her zaman kaliteli ve avantajlı ürünler sunan Hepsiburada, evinizden ayrılmadan ek gelir elde edebileceğiniz yeni bir program ile karşınızda!

Listeler oluşturup ne kadar çok kişiye ulaşırsanız o kadar fazla kazanabileceğiniz Linkgelir ile hem bireysel hem de aile ekonomisi için önemli bir gelir elde edebilirsiniz.

Kullanıcılarının beklentilerini her zaman ön planda tutan Hepsiburada, Linkgelir programı ile evden çalışarak ek gelir kazanma fırsatı sunar. Programa katılmak için gerekli şartları karşıladığınız takdirde ayda 5000 TL’ye kadar kazanç elde edebilirsiniz. Son derece pratik bir şekilde işleyen sistem temelde favori ürünlerinizi belirlemenizi ve bunlardan listeler oluşturmanızı gerektirir. Sonrasında diğer kullanıcıların sizin listeniz üzerinden yaptığı alışverişler sizlere Hepsipapel olarak geri döner. Beğendiği ürünleri sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşan influencerlar gibi siz de kendi çevrenizle sevdiğiniz ürünleri paylaşabilir ve evinizden ayrılmadan ek gelir elde edebilirsiniz.

Kampanya Koşulları

1-Linkgelir programı, sadece mobil uygulamadan yapılan alışverişlerde geçerlidir.

2-Elektronik ürünler (Küçük Ev Aletleri hariç), elektronik aksesuarları, tüm altın ürünleri ve dijital ürünler Linkgelir programına dahil değildir.

3-Linkgelir programında kazanım olarak Hepsipapel* verilecektir.

4-Linkgelir programına katılanlar, paylaştığı listelerden satın alım gerçekleştiğinde Hepsipapel kazanır. Kazanılan Hepsipapel’ler liste sahibinin Hepsiburada cüzdan hesabına tanımlanır.

5-%10 komisyon oranının geçerli olduğu kategoriler aşağıdaki gibidir;
Anne Bebek Çocuk Giyim, Moda (Giyim, Ayakkabı, Çanta), Takı Aksesuar, Ev Tekstili, Ofis Kırtasiye, Kitap, Kozmetik, Parfüm, Sağlık ve Güzellik, Saat ve Aksesuar’dır.
Diğer kategorilerde komisyon oranı %7, Küçük Ev Aletleri kategorisinde ise %5’tir. Ayrıca komisyon oranlarını ürünleri listelerinize ekledikten sonra, ürünlerin satış fiyatının altında görebilirsiniz.

6-Listenizde bulunan ürünlerden bir kişi aynı marka, model üründen birden fazla alım gerçekleştirirse siz maximum 3 ürün bazında komisyon fırsatından yararlanabilir, Hepsipapel kazanımı elde edebilirsiniz.

7-Liste paylaşım adedinde sınır yoktur.

8-Liste sahibi kendi listesinden yaptığı alışverişlerden gelir kazanımı sağlayamaz.

9-Kazanılan Hepsipapel’ler altın mücevher ürünleri, dijital ürünler ve Hepsiexpress hariç tüm alışverişlerde kullanılabilir.

10-Net gelir hesaplama süresi listenden ürün satıldıktan itibaren 15 gündür. (İptal ve iadeler düşülecektir).

11-Kazanılan Hepsipapel’lerin kullanım süresi Hepsipapel’ler yüklendiği günden itibaren 30 gündür.

12-Katılımcılara listeden ürün satın alındığı zaman bir sonraki gün mobil bildirim ve e-posta yoluyla bilgi verilecektir.

13-Ticari kurumsal hesaplar Linkgelir programına dahil değildir. Linkgelir programının kötüye kullanımı durumunda Hepsiburada Hepsipapel yüklemesi yapmayacaktır.

14-Linkgelir programı ile ilgili olarak Hepsiburada’nın program koşullarında ve geçerlilik tarihinde değişiklik yapma, programı tamamen ve geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

15-Kazanılan Hepsipapel’lerin, iptal ve iade süreci sona erdikten sonra, her ayın başı ve ortasında olacak şekilde ayda 2 kez yüklemesi yapılacaktır.

16-Linkgelir programı kapsamında paylaşılan listelerden satın alma işlemi gerçekleştikten sonra Hepsipapel yüklemeleri tamamlanana kadar ürünlerin listelerden silinmemesi gerekmektedir.

*Hepsipapel, Hepsiburada alışverişlerinden kazanılan hediye paradır ve Hepsiburada alışverişlerinde geçerlidir.

Dikkat: Sıkça Sorulan Soruları siteden öğrenebilirsiniz.

Kaynak: hepsiburada.com

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir