Burçlar

Hava Grubu Burçları İkizler, Terazi ve Kova Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hava Grubu Burçları İkizler, Terazi ve Kova Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Hava Grubu Burçları İkizler, Terazi ve Kova

Astrolojiye girmeye çalışıyorsanız, başlamak için iyi bir yer dört elementtir: Hava, ateş, su ve toprak. 12 zodyak işaretinin her birinin kendi MO’su olsa da, aynı öğeye giren burçlar benzer bakış açılarını paylaşır ve neye değer verdikleri ve dünyada nasıl hareket ettikleri açısından birbirlerini yansıtırlar. Hangi unsurun burcunuzu yönettiğini bilmek, kendi kişiliğiniz ve arzularınız hakkında size fikir verebilir ve hangi burçlarla en uyumlu olacağınızı anlamanıza yardımcı olabilir.

Öyleyse, hava işaretleri (grupları) ile başlayalım. En iyi partileri veren son derece yakışıklı BFF’nizden, yalnızca açık bir durum için hazır olan entelektüel olarak teşvik edici tarihe kadar, dünyanız hava işaretleri olmadan neredeyse ilginç olmazdı. Hava işareti yerleşimleri olan insanlar, zodyakta en meraklı, süper sosyal ve insancıl kişiler arasında olma eğilimindedir.

Burada, bir hava işareti olmanın ne anlama geldiği ve her biri hakkında bilmeniz gerekenler hakkında bir başlangıç bilgi verilecektir.

2019 Dünyanın Yorumu-Burçlar

Elementler Hakkında Bilmeniz Gerekenler

12 burç dört elemente ayrılır: hava, ateş, su ve toprak. Her eleman için üç işaret vardır. Hava grubunda, bu üçü:

  • İkizler tarafından sembolize edilen İkizler.
  • Terazi ile sembolize edilen Terazi .
  • Kova, Su Taşıyıcı tarafından sembolize edilir.

Göz önünde bulundurulması gereken başka bir katman: Her öğede, her nitelikten veya dörtlülükten bir tane vardır: Kardinal, sabit ve değişken. Bir işaretin altına düştüğü nitelik, işaretin temel enerjisini ifade eder. Kardinal burçlar zodyakın başlatıcılarıdır (ancak devam etmekte zorlanabilirler), sabit burçlar en kararlı (ama aynı zamanda inatçı) olma eğilimindedir ve değişken burçlar en uyarlanabilir (ama aynı zamanda arsızdırlar).

Burç Yorumları

Hava İşareti Özellikleri

Su burçları hislerinde çok fazla iken, toprak burçları zodyakın pragmatistleri ve ateş burçları eylem odaklı iken, hava burçları genellikle kişilerarası ve entelektüel arayışlara odaklanır.

Zaman zaman kendine özgü ve değişken, hava işaretleri yardımcı olamaz, ancak bağlayıcı olurlar. Sosyal ağları geniş olma eğilimindedir ve doğuştan bilgi toplamaya ve paylaşmaya yönlendirilirler. Araştırma konusunda bilgili ve cana yakın, genellikle fütürist, insani ve ilerici olan fikirlerini ilgi çekici, zihinsel olarak yüklü bir şekilde ifade ederek ve paylaşarak başarıyı yakalarlar. Ancak tüm serebral aktiviteleri ve havadarlıkları topraklanmayı etkileyebileceğinden, genellikle en iyi sonuçları, zihinsel enerjilerini içine akıtacakları belirli bir oyun sonu varsa alırlar.

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Sembol: İkizler Yönetim
Evi: Üçüncü İletişim Evi Yönetici
Gezegeni: Merkür, iletişim, ulaşım ve teknoloji gezegeni

Zodyakın ilk hava işareti (ve genel olarak üçüncü işaret), İkizler, genellikle en heyecan verici hava enerjisini masaya getiren, canlı, bilgi toplayan insan formundaki hayaletlerdir. İkizler, sürekli meraklı, hevesli, zeki, kıvrak zekalı, meraklı ve arkadaş canlısıdır. Ve değişebilir hava burcu olarak, aynı zamanda esnek ve özgür ruhludurlar – ancak bağlılık ve karar verme konusunda biraz sorun yaşayabilirler. İster bir partide ister bir toplantıda olsunlar, hareketli, canlı sohbetler başlatma ve bunlara katılma, yakın ve uzak doğaçlama gezilere fırlama ve eğlenceyi seven titreşimler getirme yetenekleriyle tanınırlar.

Merkür’ün etkisi göz önüne alındığında, kendini ifade eden İkizler, verilere, araştırmalara ve trend olan sosyal medya konularına bayılıyor. Her şeyi herkesle tartışmak için neredeyse doyumsuz bir iştahları var. Ancak, genel olarak, özellikle ilgilendikleri konular ve yaşam alanları, başkalarıyla bağlantı kurmamızın tüm yollarını, dili, teknolojiyi, erken çevreyi ve çocukluğu, kardeş bağlarını, topluluğu ve kısa mesafeli seyahati kapsayan Üçüncü Ev’i içerir. Bu yüzden muhabir, İngilizce veya okul öncesi öğretmeni ya da BT’de çalışan bir İkizler ile tanışmak sürpriz olmaz.

Uyumluluk: İkizler genellikle benzer şekilde sosyal, çapkın Terazi, insanları seven Kova veya dinamik Aslan ile iyi geçinir.

Terazi (23 Eylül-22 Ekim)

Sembol: Terazi Yönetim
Evi: Ortaklığın Yedinci Evi Yönetici
Gezegeni: Aşk, güzellik ve para gezegeni Venüs

Zodyakın ikinci hava burcu (ve genel olarak yedinci burç), Teraziler, kalpleri sanata, müziğe, dansa ve başkalarıyla bağlantıya geçen, uyum arayan sosyal kelebeklerdir. Onlar hava grubunun ana işaretleridir, bu yüzden hayal kurmaya ve büyük, kapsamlı, geniş kapsamlı vizyonlarda topu yuvarlamaya eğilimlidirler. Özellikle adalet arayışlarına ve her duruma daha fazla güzellik ve eşitlik getirmeye bayılırlar. Aslında, hayatı daha romantik, çatışmasız ve adil kılmak için ömür boyu sürecek bir misyonda olma eğilimindedirler.

Aşkın ve güzelliğin gezegeni Venüs’ten güç alan Terazi burçları tasarımcıları, parti planlayıcıları, çift terapistleri ve zodyakın yasa koyucularıdır, herhangi bir boş alanı veya dağınık durumu alıp onu estetik açıdan daha çekici hale getirmeye isteklidirler ve – evet, siz tahmin edin; dengelilerdir. Ayrıca, ilişkilerde gerilimin üstesinden gelmek ve yumuşatmak için bir püf noktası olan arabuluculardır. Ve şüphesiz insanlar ve en çok ev sahibi olan insanlar olsalar da, bire bir ilişkiler gerçekten Terazi’nin gücüdür, Yedinci Ev’in bire bir ilişkilerinizi yönettiği göz önüne alındığında, çoğunlukla uzun vadeli bir ortak veya eşle, ancak ayrıca sık sık bağlantı kurduğunuz ve işbirliği yaptığınız arkadaşlarınız, iş ortaklarınız ve sevdiklerinizle.

Uyumluluk: Terazi genellikle flört eden İkizler, insanları seven, entelektüel Kova veya eğlenceyi seven Aslan ile en iyi şekilde bağlantı kurar.

Kova (20 Ocak-18 Şubat)

Sembol: Su Taşıyıcısı Yönetim
Evi: Ağ Oluşturmanın Onbirinci Evi Yönetici
Gezegeni: Uranüs, isyan gezegeni

Zodyakın üçüncü hava burcu – ve genel olarak on birinci burç – Kovalar özgür ruhlu, eksantriktir ve bireyin aksine daha iyi için en iyi olana doğru çalışmaya derinden bağlıdır. Bilim ve gelecek odaklılar, bağımsız ve cana yakınlar – özellikle farklı bir bağlantı ağına hitap etme ve sürdürme konusunda ustalar. Uranüs’ü heyecanlandıran hükümdarları tarafından bilgilendirilen onlar, yenilikçi ve zaman zaman ilginç fikirler ve çarpıcı atılımlar bulma konusunda ustadırlar.

Genellikle harika bir bilim adamı, topluluk organizatörü, aktivist veya kar amacı gütmeyen kurucu yapan sabit hava işareti, statükoyu sorgulamaya ve belki de tamamen reddetmeye kararlıdır. Sorgulama, düşünme, kafa yorma, keşfetme ve deney yapma eğilimleri kadar topluluğa olan iştahları da ilham vericidir. Toplumsal ihtiyaçları kendilerinden daha fazla önceliklendirme ve büyük bir arkadaş veya meslektaş grubu içinde süper rahat ve çekici olma arzuları, her türden grubu – arkadaşlarınızla oluşturduğunuz grupları kapsayan On Birinci Ev’in hükümdarlığı ile el ele gider. Meslektaşlarınız, komşularınız, siyasi partinizin diğer üyeleridir. Ayrıca dileklere, kadere ve umuda da değinir ve burada kapsanan özlemler genellikle işbirliği yoluyla elde edeceğiniz hedeflerdir.

Uyumluluk: Benzer şekilde sosyal, zihinsel olarak yüklü İkizler, en çok Terazi veya özgür ruhlu Yaylara ev sahipliği yapan İkizler ile en uyumludurlar.

Hava Grubu Burçları İkizler, Terazi ve Kova Hakkında Bilinmesi Gerekenler-Kaynak: Maressa Browninstyle.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir