İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Hangi Burç Parasını Neye Yatırır? Burçların Yatırımları

Hangi Burç Parasını Neye Yatırır? Burçların Yatırımları

Burç Yorumları

Hangi Burç Parasını Neye Yatırır? Burçların Yatırımları yazımızda burçların parayı kullanma amaçlarını ve burçların yatırımlarının neler olduğunu yazdık.

Hangi Burç Parasını Neye Yatırır?

İnsanlar parayı kendine çekmek istiyorlarsa ilk önce paranın iyi bir şey olduğunu bilinçaltlarına yerleştirmeleri gerekiyor. Eğer para bilinçaltınızda mikrop ve kötü bir şeymiş gibi duruyorsa size gelmez.

Koç Burcu

Koçlar heyecanlı, tezcanlı ve daima sonuca ulaşmaya odaklıdır. Koçların para konusunda herhangi bir şey yapmasına gerek yoktur. Koçlar çalışır, kazanır ve gizli gizli biriktirir. Koçlar yabancı paraları sever. Koçlar parayı sevdiği için sürekli biriktirir ve dövizlere yatırımını yapar.

Boğa Burcu

Boğalar gayrimenkul yatırımcısıdır. Bu burçta olanların olmazsa olmazları evleridir. Boğalar para kazandıkça genelde yatırımlarını gayrimenkule yaparlar. Doğru yatırım yaptıkları için yatırımlarından da para kazanırlar.

İkizler Burcu

İkizler çok para biriktirmeyi sevmezler ve kazanıp harcarlar. Para bu insanları sevdiği için sürekli olarak onlara akar. Paranın sevdiği burçlardandır. “para beni seviyor” bilinciyle yaşadıkları için sürekli para kazanıp harcarlar.

Yengeç Burcu

Yengeçler boğa burcuna benzerler. Yatırım yaparak para kazanırlar. Para kazandıracak şeylere yatırım yaparak paradan para kazanırlar. Gayrimenkule yatırım yapmayı severler. Yengeçler ayrıca altın biriktirmeyi severler. Yengeçler paralarını güvenli yerde tutarlar.

Aslan Burcu

Aslanlar hisse senedi, borsa veya benzeri yatırımlarla para kazanmayı severler. Bu şekilde para kazanmaya çalışırlar.

Başak Burcu

Başaklar sağlamcıdır. Kadınlar paraları altın yapıp koluna takar, erkekler ise altınları bankada saklar. Sağlamcı oldukları için paralarını en güvenli yer olan altına yatırırlar.

Terazi Burcu

Teraziler “har vurup harman savurmayı” severler. Bu burçlar paralarını gelecek günleri için saklamalı ve bütün parasını bitirmemelidir. Bulduğu parayı yatırım için saklamalıdır.

Akrep Burcu

Akrepler inanılmaz derecede gizli para biriktirir ve paranın canlısını severler. Gayrimenkul ve arsa gibi ölü şeylere yatırım yapmak yerine parayı elinde bulundurmayı severler. Ellerini attıklarında paralarını saymayı isterler.

Yay Burcu

Yayların tek istediği şey bir ev ve bir arabadır. Geriye kalan parasını yemeye, içmeye ve gezmeye harcar. Dünya malında gözleri yoktur ve parayı harcarlar.

Oğlak Burcu

Oğlaklar lüksü sever. Kazandığı paraları lüksüne harcarken, lüks yaşamı için gereken yatırımları da yaparlar. Oğlaklar için para bereket, bolluk ve paylaşım anlamına gelir.

Kova Burcu

Kovalar gayrimenkul, maden ve takılara yatırım yapmayı severler. Parayı taşlara yatırmayı severler. Kuyumcular onlar için vardır.

Balık Burcu

Balıkların evlerinde huzur olması yeterlidir. Para biriktirmezler. Yeme, içme, gezme ve aşkı severler. Para çok da umurlarında olmaz.

Hangi Burç Parasını Neye Yatırır? Burçların Yatırımları-Nur Viral’le Hayatta Her Şey Var-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir