Ekonomi ve ParaYaşam

Haluk Tatar Öğrencilere Burs Veriyor | 2021-2022 Sezonu

Haluk Tatar Öğrencilere Burs Veriyor | 2021-2022 Sezonu

Burs almak isteyen öğrenciler [email protected] e-mail adresinden başvurabilirler. Son başvuru tarihi 10 Ağustos 2021 Salı günüdür.

Kimler Katılabilir?

Türkiye’de öğrenci olan lise ve üniversiteliler başvurabilir. Yaş sınırı yoktur. Burs isteyenler gerekçesini 5-6 cümle ile kısa bir şekilde anlatması gerekiyor. Aile gelirinizi yazmalısınız. Hangi okulda, hangi bölümde olduğunuzu, kaçıncı sınıfta olduğunuzu ve yaşınızı yazmanız yeterli olacaktır. Hiçbir türlü evrak veya kişisel bilgi yollanmayacaktır. Başka bir yerden burs almadığınızı belirtin. KYK alanlar başvurabilir.

Burs Miktarı

36 kişiye 700 lira civarı her ay burs verilmesi planlanmaktadır. Başka bir yerden burs alanlara burs çıkma ihtimali düşüktür.

Bilinmesi Gerekenler

Öğrencilerden hiçbir şekilde başvuru için katılım parası alınmayacaktır. Gerçekten ihtiyacı olanların başvurması önemle rica olunur. Kazananlar ifşa edilmeyecektir. 1 kere mail atmanız yeterli olacaktır. Geri dönüşler sadece burs çıkanlara olacaktır. Geçen yılki bursa 12-13 bin civarı kişi başvurmuştu. Burslar 1 yıl sonra kesilmektedir.

Güncelleme: Burslar açıklanmıştır.

Haluk Tatar Öğrencilere Burs Veriyor | 2021-2022 Sezonu-Kaynak: Haluk Tatar YouTube

7 thoughts on “Haluk Tatar Öğrencilere Burs Veriyor | 2021-2022 Sezonu

 • Saadet

  Cidden çok ihtiyacım var 11 kişilik bir aileyiz bu sene son senem ve kitap bile alamıyorum. Umarım bnde kazanirim

  Yanıtla
 • Mezun ve acil ihityacı olanlar da başvurabilir mi ? Geçen sene mezun oldum ve ailemin hicbir desteği yok çünkü aylık gelirleri 1000 tl ile 1500 tl arasında değişiyor. Annem ev hanımı ve babamın düzenli bir işi yok. Nolur sesimizi duyun.

  Yanıtla
 • Gamze güler

  babam bu sene vefat etı 7 kakardeşibu sene üniversite sınavım var

  Yanıtla
 • Ceylan

  Adım Ceylan. 12. Sınıfa geçtim bu yıl sınava girecem. Dershaneye gidiyorum ama ailemin sayesinde değil ordan burdan iyi insanların verdiği parayla. Ama bunun yolu, kitabı ya 11 saat kalıyorum bunun yemeği bile var bu paraya gerçekten ihtiyacım var. Yardımlarını bekliyorum umarım bu mesajımı görürsünüz.

  Yanıtla
 • Nimet

  Dokuz kardeşiz ve hepimiz okuyoruz kirada oturuyoruz bu yüzden ihtiyacım var

  Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir