Anasayfa » Ekonomi ve Para » Haluk Tatar Ekibine Yeni Elemanlar Alıyor

Haluk Tatar Ekibine Yeni Elemanlar Alıyor

Haluk Tatar Ekibine Yeni Elemanlar

Haluk Tatar Ekibine Yeni Elemanlar Alıyor

Haluk Tatar Ekibine Yeni Elemanlar

Haluk Tatar Ekibine Yeni Elemanlar Alıyor – YouTube Kanalı İşe Alım Duyurusu

Kalıcı, geçici veya kendi yerinden çalışmak isteyenler için Haluk Tatar YouTube kanalında iş ilanı açılmıştır. Haluk Tatar kendi ekibine ekip arkadaşı aramaktadır. Öncelikle İngilizce, Almanca, Fransızca ve Rusça Öğretmeni alınacaktır. YouTube kanalında iş yapılacaktır. İş ilanı için [email protected] e-mail hesabı kullanılacaktır. Bu mail adresine uzmanlığınızla ilgili 5 dakikalık video çekilip atılacaktır. Çalışılacak iş yeri İstanbul Kozyatağı’dır. Maaşlar işe alındıktan sonra konuşulacaktır.

2. olarak Tarih bölümü mezunları veya Tarih uzmanları da başvurabilir. Uzaktan çalışma imkanı da olabilir. Bunun haricinde uzmanlığınız ne olursa olsun 5 dakikalık video hazırlayıp gönderdikten sonra eğer onaylanırsa ekibe alınabilirsiniz. Herhangi bir konuda mükemmel araştırma yapanlar örnek videolarını aynı şekilde maile atarak başvurabilirler. Videoda görünmeniz şart değil ama seslendirme yapmalısınız.

Genel olarak YouTube kanalına video içerikler üretilecektir. İsteyenler belgesel çekip gönderebilir. İlleri, ülkeleri tanıtıp videonuzu satabilirsiniz. 30 dakika veya 1 saat doğa videosu çekip gönderebilirsiniz, bu videoda sadece doğa sesleri olacaktır. Müzik eğitim sistemi de hazırlanabilir. Video çekerken telefonu mutlaka yatay tutun, dik çekerseniz hiçbir işe yaramaz. İşini çok iyi yapanlarla ileriye dönük çalışmalar yapılacaktır. Kendi YouTube kanalları olanlar ise kanal linkini göndermeleri yeterli olacaktır.

Haluk Tatar, 1979 yılında dünyaya gelmiştir. İTÜ ve Yıldız yüksek lisans ve makine mühendisidir. Kendi şirketine sahiptir. Türkçe dahil üç dil bilmektedir. YouTube kanalında eğitimler vermektedir.

https://youtu.be/ZtDyH0HLgko

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir