Ekonomi ve ParaHaberYaşam

Hakmar Toptan Fiyatına Perakende Satış Mağazaları

Hakmar Toptan Fiyatına Perakende Satış Mağazaları yazımızda Marmara Bölgesi’nin, özellikle İstanbul’un yükselen mağazacılık markası Hakmar’ın genel bilgilerini, kuruluşunu ve kalite politikasını yazdık.

Hakmar Toptan Satış Hakkında Bilgiler

Hakmar, toptan fiyatına perakende satış yapan mağazalarında arasında mağaza sayısını her yıl artırarak büyükler arasına girmeye hazırlanmaktadır. En son 524.mağazasını İstanbul Ümraniye‘de açmıştır. Genel olarak İstanbul, Kocaeli ve Sakarya bölgelerinde mağazalarını açmaktadır. Mağazalarının birbirine çok yakın olduğu gözlenmektedir. Şu an Marmara Bölgesinde hakimiyet kurmaya çalıştığı görülmektedir. Her yıl ortalama 70-90 arasında yeni mağaza açmaktadır. Genel bilgileri aşağıda yer almaktadır.

Hakmar Toptan Fiyatına Perakende Satış Mağazalarının Kuruluşu

Geçmişten gelen tüccarlık deneyimi ve marka gücüyle, Discount Mağazacılık sektöründe HAKMAR Mağazacılık olarak Pendik Esenyalı’da ilk şubesini 2007 yılında hizmete açmıştır.

Güçlü ve güvenli ticari gelişimini kurumsallaşma çerçevesinde HAKMAR Gıda ve HAKMAR Mağazacılık yapmış oldukları farklı operasyonlardan dolayı yönetimlerini ayırarak, Pendik Güllübağlar Mahallesi’nde depo ve merkez ofislerini kurmuştur.

Kısa sürede birçok alanda üretime geçmesi, kendi kurumsal yapısı ve şirket kültürünü oluşturmuştur. Ticari ilişkisi olan firmalarla iş ortaklığında bulunması, faaliyet alanı dışında ticaretten kaçınmasıdır. Ürün satışlarında ham madde fiyatlarının artışında da azalışında da müşteriye güven aşılamasıyla yükselmiştir. Yaptıkları işin bilincinde ve sağlam temeller üzerine kurdukları bu organizasyondur. Kısa sürede istikrarlı bir şekilde sektörde söz sahibi ve sektöre yön veren bölgesel firmalar arasında aranılan marka olmasını sağlamış ve halkımızın güvenini kazanmıştır. Discount Mağazacılık sektörünü analiz ederek en avantajlı yönlerini benimsemiştir. Geçmişten gelen deneyimiyle kendine özgü farklılıklar katarak, her biriminde uyumluluk ve güven esaslı bir organizasyonu hayata geçirmiştir.

Kalite Politikası

Mutlak müşteri memnuniyetine olan inancı, beklentileri hızlı bir şekilde karşılaması. İşinin uzmanı, nazik ve güleryüzlü personeli sayesinde müşterilerinin güvenini bir kazanç bilen, üretim ve satıştaki gıda güvenliği, hijyen ve kalitesinden asla taviz vermemektedir.

Bu sorumluluklar çerçevesinde, modern teknolojik ekipmanlarla donatılmış entegre tesislerinde; gıda güvenliği ve kalite politikası doğrultusunda üretim yapmakta ve bu inançla ürünlerini müşterilerine sunmaktadır.

Dinamik ve profesyonel ekibiyle hizmet veren Hakmar; şirketlerin başarısının, çalışanların başarısı olduğuna, ve mutlu müşterilerin yine ancak mutlu çalışanlarla doğru orantılı olduğuna inanmaktadır.

İlk Şubesi ve Tecrübeli Mağazacılık

Geçmişten Günümüze…

Geçmişten gelen tüccarlık deneyimi ve marka gücüyle HAKMAR, Discount Mağazacılık sektöründe HAKMAR Mağazacılık olarak Pendik Esenyalı’da ilk şubesini 2007 yılında hizmete açmıştır.

Güçlü ve güvenli ticari gelişimini kurumsallaşma çerçevesinde HAKMAR Gıda ve HAKMAR Mağazacılık yapmış oldukları farklı operasyonlardan dolayı yönetimlerini ayırarak, Pendik Güllübağlar Mahallesi’nde depo ve merkez ofislerini kurmuştur.

Kısa sürede birçok alanda üretime geçmesi, kendi kurumsal yapısı ve şirket kültürünü oluşturmuştur. Ticari ilişkisi olan firmalarla iş ortaklığında bulunması, faaliyet alanı dışında ticaretten kaçınması, ürün satışlarında hammadde fiyatlarının artışında da azalışında da müşteriye güven aşılamasıyla başarılı olmuştur. Yaptıkları işin bilincinde ve sağlam temeller üzerine kurdukları bu organizasyon. Kısa sürede istikrarlı bir şekilde sektörde söz sahibi ve sektöre yön veren bölgesel firmalarla arasında aranılan marka olmasını sağlamış ve halkımızın güvenini kazanmıştır.

HAKMAR Mağazacılık, Discount Mağazacılık sektörünü analiz ederek en avantajlı yönlerini benimsemiştir. Geçmişten gelen deneyimiyle kendine özgü farklılıklar katmıştır. Her biriminde uyumluluk ve güven esaslı bir organizasyonu hayata geçirmiştir.

Siz değerli müşterilerimize 62 yıldır bizlere göstermiş olduğunuz güven için teşekkürü bir borç bilir, hizmetlerimize sizlere layık bir şekilde devam edeceğimizi temin
ederiz.

Hakmar Toptan Fiyatına Perakende Satış Mağazaları Web Site: www.hakmarmagazacilik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir