Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 8-14 Şubat 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 8-14 Şubat 2021 Tüm Burçlar

Burç Yorumları Temmuz Hande Kazanova

Haftalık Burç Yorumları 8-14 Şubat 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcunu astroloji uzmanı Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 8-14 Şubat 2021

Koç Burcu

Sosyal ortamlarınız hareketleniyor. İşlerle ilgili konularda para kazanmak için daha fazla kafa yorabilirsiniz. Daha önce çalıştığınız işle ilgili konuları ele alabilirsiniz. Sinirlerinize hakim olmayı ihmal etmeyin. Ticari faaliyetleriniz hızlanıyor. Arkadaşlarınızın tavsiyelerini dikkate alın. Önemli bir anlaşmayı tamamına erdireceksiniz. İlişkilerde de diğer insanların tavsiyelerine uymaya özen gösterin.

Boğa Burcu

İşinizle ilgili bir şeyleri değiştirmek isteyebilirsiniz. Göz önünde olduğunuz ortamlarda çok konuşulacaksınız. İnsanların desteği sizin üzerinizde olacak. Anne tarafınız ya da eşinizin annesinin tarafındaki olaylarda şansınız yüksek olacak. Daha önce yarım kalan işlerinizi hareketlendireceksiniz. Konuştuğunuz şeylere karşı dikkatli olun. Sinirli ve gergin ortamlardan uzak durmaya çalışın. Çarşamba ve perşembe günleri parasal konularda şanslı olacaksınız. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda kendinizi ispat etmek isteyeceksiniz. Fazla yemek ve içmekten uzak durun.

İkizler Burcu

Eğitim, öğretim, yabancı insanlarla yapılacak işler, seyahat, ticaret, hukuk alanlarınızda hızlı bir süreç başlayabilir. Uzak yerlerden hiç beklenmedik birisi tarafından aşk kapınızı çalabilir. Sağlığınıza gereken önemi gösterin. Öfkenizi daha üretken yerlere yönlendirmeye çalışın. Kendinizi olaylara motive etmekte zorlayabilirsiniz. Bazı olayların iç yüzü sizi zorlayabilir. İkili ilişkiler, özel hayat ve ortaklı ilişkilerde hızlı bir akış yaşanacak. Vitaminlerinizi almaya özen gösterin.

Yengeç Burcu-Haftalık Burç Yorumları 8-14 Şubat 2021

Bu dönem çok fazla parasal konularla iç içe olabilirsiniz. Ödemeler sizi ve yakınlarınızı ilgilendirecek. Hiç beklemediğiniz yerlerden gelecek paralar, borçlarınızı ödeme konusunda sizi rahatlatacak. Üyelik meseleleri, alacak-verecek durumları sizi çok fazla gergin yapabilir. Arkadaş çevrenizde konuşmalarınıza dikkat edin. İlişkiler konusunda daha rahat olacaksınız. Sevgililer gününe hazırlık yapabilirsiniz. Elinize para geçerse, bu parayı hayırlı işlerde kullanın.

Aslan Burcu

İkili ilişkilerde kararsızlığınız bu dönem geçiyor. Sevdiğiniz insanla bazı konuları masaya yatırabilirsiniz. Tamamlanması gereken konuları halletmeye çalışın. 22 Şubat tarihinden önce taşınmayı düşünmeyin. Ticari faaliyetler hareketleniyor. İş ve kariyerinizde yaşadığınız mücadeleniz, özel hayatınızda sizi olumsuz etkiliyor. Bu durum sizi ikili ilişkilerinizde daha da gergin yapıyor. Kemik ağrıları yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu

Çalışma koşulları, iş hayatınız, günlü hayatınızın düzeni bu dönem önemli olacak. Tamamlanmaya yakın olan konuları gündeminize alın. Büyük bir girişimden uzak durun. Güzel iş bağlantıları devreye girecek. Yemeye ve içmeye düşkünlüğünüz artabilir. Beraber çalıştığınız insanlarla konuşmalarınıza dikkat edin. Sinirli ve öfkeli olabilirsiniz. İş alanınızda ve ticari faaliyetlerinizde hızlı gelişmeler olabilir. Her şeyi bir bütün olarak yaşamak isteyeceksiniz.

Terazi Burcu

Ailenize karşı yapmanız gereken önemli sorumluluklar gündeminizde olacak. Bekar olanlar, aşk hayatlarında hızlı gelişmeler yaşayabilir. Sevgilinizle iletişimsel sorunlar yaşayabilir ve bu konuları tekrar masaya yatırabilirsiniz. Çocuk, sanat ve hobiyle ilgili konular gündeminizde olabilir. Aşk evinizde keyifli bir haftadasınız. Daha fazla hobilerinize vakit ayırmalısınız. Sağlığınıza gereken önemi verin. Uzun zamandır beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.

Akrep Burcu-Haftalık Burç Yorumları 8-14 Şubat 2021

Aile, yuva ve evinizde alınacak önemli kararlar sizleri bekliyor. Aile büyüklerinizle eski bir sorunu yeniden konuşabilirsiniz. Daha önce yarım kalmış evle ilgili konular tamamlanmak üzere yeniden gündeminize gelebilir. Aileniz sizin en huzurlu yeriniz. Pazartesi ev almak için dua edebilirsiniz. Çarşamba günü sevdiğiniz insana karşı biraz daha sabırlı olun. Sevdiğiniz insandan beklediğiniz onayı alamamak, sizde gerginliğe neden olabilir. Parasal konuları evinizden idare edeceksiniz. Dinlenmeyi ihmal etmeyin.

Yay Burcu

Yakın çevrenizle olan iletişimsel konularınız artıyor. Önemli şans ve fırsatlar yakalayacaksınız. Elektrik ve elektronik aletlerinize gereken önemi göstermeyi ihmal etmeyin. Çarşamba günü iş hayatınızda insanlarla anlaşmada zorluklar yaşayabilirsiniz. Trafikte sinirli olmaktan uzak durun. Daha önce görüştüğünüz şirketler, bu dönemde yeniden gündeminize gelebilir. Hayatınızı şekillendireceğiniz bir dönemdesiniz. Çok ilginç fırsatlar karşınıza çıkabilir. Hiç beklemediğiniz yerlerden özel hayatınız şekillenebilir. Sağlığınıza gereken önemi gösterin.

Oğlak Burcu

Oğlaklar genel olarak “Nerede bu para” diyorlar. O kadar çalışmalarına rağmen para hala ortada yok. Çok uzun zamandır beklediğiniz haberin, hızlı bir şekilde karşınıza çıktığını görebilirsiniz. Yatırımlara yönelmek isteyebilirsiniz. Cebinize güzel paralar girebilir. Daha öne görüştüğünüz insanlarla iş yapın, bu süreçte yeni işlerden uzak durun. Bu hafta parasal konular önem kazanacak. Yatırım yapanlar, harcamalardan uzak dursun. Bol bol para isteyebilirsiniz.

Kova Burcu

Bu hafta hayatın birçok yönden size gülümsediğini görebilirsiniz. Hayata dair ne istiyorsanız, bunları şekillendireceksiniz. Pazartesi bolca dua etmeyi unutmayın. Hızlı gitmek isteyebilirsiniz, fakat kendinizi kontrol ederek hayatta adımlar atın. Sosyal hayatınızdan aldığınız geri bildirimlerle yaşamınıza çekidüzen vereceksiniz. Perşembe günü itibariyle çok değişik bir fırsatın gündeminize geldiğini görebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere en ufak bir sorunda sinirlenmeyin. Hayatınızla ilgili her türlü girişim bu hafta karşınıza gelebilir.

Balık Burcu-Haftalık Burç Yorumları 8-14 Şubat 2021

Kendiniz hakkında bilgi almak, ruhunuzu dinlendirmek, geçmiş olayları çözümlemek, ruhsal konularda şanslı bir dönemdesiniz. Bu dönem sürekli hayaller kurabilirsiniz. Kafanızdaki hedefleriniz doğrultusunda hayal gücünüzü çalıştıracaksınız. Yurt dışı bağlantılı alanlarınız çok aktif durumda. Anne ve anne tarafının konuları gündeminizde olabilir. Kariyerinizde önemli gelişmeler olabilir. Yalnız olmaktan mutluluk duyacaksınız. Gizli saklı ilişkiler daha fazla ilgilinizi çekebilir.

Haftalık Burç Yorumları 8-14 Şubat 2021 Tüm Burçlar-Hande Kazanova’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir