Haftalık Burç Yorumları 8-14 Mart 2021 Tüm Burçlar

Paylaş:

Haftalık Burç Yorumları 8-14 Mart 2021 Tüm Burçlar yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcunu astroloji uzmanı Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 8-14 Mart 2021

Koç ve Yükselen Koç Burcu

Bu ay herhangi bir şeyi başlatmayın, daha çok kendinizle olmaya çalışın. Sosyal çevrenizden güzel haberler alabilirsiniz. Geleceğe ait notlar alabilir, planlar yapabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı konular hafta sonuna doğru hayatınızda etkili olacak. Sağlığınıza gereken önemi gösterin.

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu

Uzaklardan haberler alabilirsiniz. Eğitim konularında hafta başında önemli haberler alabilirsiniz. İş hayatında olanlar, işlerinde güzel gelişmelerin olduğunu görebilir. Çevre değişimi yapmak isteyenler bu aralar değişiklik yapabilir. Arkadaşlarınızın sizi yanıltma etkisine karşı dikkatli olun. Kendi fikirlerinize güvenmeye özen gösterin. Çok fazla göz önünde olacağınız ortamlarda bulunacaksınız. Arkadaşlarınız size yeni birisini tanıştırabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu

Para işlerinizde iyi organize olmanız gerekiyor. Hedeflerinize yönelik hareket etmeyi unutmayın. Uzaklardan güzel haberler alacaksınız. Eğitim alanında inanılmaz şanslı olacaksınız. Evli olanlar, eşinin ailesine karşı çok yumuşak olabilir. Anne ve anne tarafının konu ve olayları gündemde olabilir. Kendinizden çok fazla ödün vermemeye çalışın. Kariyer alanında sezgilerinize güvenin. Bu hafta şanslı burçlardansınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu-Haftalık Burç Yorumları 8-14 Mart 2021

Özel hayatınız ve ikili ilişkiler ön planda olacak. Sevdiğiniz insanla birlikte hareket etmek isteyeceksiniz. Maddi konularda şanslı olacaksınız, beklediğiniz para elinize geçebilir. Eğitim, seyahat, yurt dışı bağlantılı işlerde diğer insanlarla yapacağınız işler yeni kapılar açmanızı sağlayabilir. Daha az tanıdığınız insanların sizi yanıltmasına karşı dikkatli olun. Evli olanlar, eşinin kardeşleri konusunda dikkatli olsun. İş hayatında tanımadığınız insanlarla hemen samimi olmayın. Önemli planlarınızı paylaşmamaya özen gösterin.

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu

Kemik, diş, diz ağrılarınız bu hafta ön planda olabilir. Gündelik işleriniz haftanın genelinde ağırlıklı olacak. İlişkilerden yana şanslı olacaksınız. Sevdiğinizi, sevdiğiniz kişiye açıklamak veya sevdiğinizle planlar yapmak ön planda olacak. Alışveriş yaparken gerçekten ihtiyacınız olup olmadığına karar vererek ürün alın. Sevdiğiniz insanın parasal konuları da gündemde olabilir. Bu hafta şanslı burçlardansınız.

Başak ve Yükselen Başak Burcu

Aşk ve keyif dolu bir hafta geçireceksiniz. İş hayatında emeğinizin karşılığını alacaksınız. Hafta sonu itibariyle yalnız olanlar yeni ilişkilere başlayabilir. Özel hayatınızda çok hızlı ilerlemeler olacak. Bu hafta en şanslı burçlardansınız. Parasal konularda rahatlamalar olabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu

Aileniz ve yuvanız için yapılması gerekenlerle haftaya başlıyorsunuz. İlişkiler bazında artık ne istediğinizi biliyorsunuz. Yemeye ve içmeye olan düşkünlüğünüz artabilir, bu konuda dikkatli olun. Sağlığınızla ilgili yanılgılara karşı dikkatli olun. İş hayatında hayalperest tavırlarla hareket edeceksiniz. Beraber çalıştığınız insanlarla ilişkileriniz kuvvetli olacak.

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu-Haftalık Burç Yorumları 8-14 Mart 2021

Hızlı iletişim trafiği sizleri bekliyor. Ailenize, evinize birileri gelebilir. Şubat ayından beri gündeminizde olan ev almak veya ev kiralamak konuları artık belirginleşecek. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacak. Hafta sonu itibariyle sevdiğiniz kişiyle güzel etkileşimler olacak. Aşk hayatınızda her şey sizin kontrolünüzde olacak. Aciliyeti olan ameliyatlarınız varsa biraz daha dikkatli olun. Şanslısınız bu hafta.

Yay ve Yükselen Yay Burcu

Maddi konular çok ön planda olacak. Yerinde duramadığınız ve çok aktif olduğunuz bir dönemdesiniz. Yalnız kalmak istemeyecek ve çevrenizdeki insanlarla iletişim halinde olmak isteyeceksiniz. Eğitim konusunda çok şanslısınız. İnternet, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama gibi alanlarda şanslı olacaksınız. Ailenizle alacağınız kararlar gündeminize gelecek. Ailenize karşı aşırı verici olacaksınız.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu

Bu hafta şanslı olacaksınız. Hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Kendi istek ve beklentileriniz doğrultusunda hareket etmek isteyebilirsiniz. Evde durmak istemeyeceksiniz. İşte de sürekli hareket halinde olmak isteyeceksiniz. İşlerin getirilerini yavaş yavaş almaya başlıyorsunuz. Yakın çevrenizle ilgili almak istediğiniz kararları hareketlendirebilirsiniz. İş hayatındaki önemli fikirlerinizi başlatabilirsiniz. Girişimleriniz hızlanıyor. Kendinize dönük hareket etmeniz, çevreniz tarafından bencil olarak görünmenize neden olabilir. Solunum yolları, akciğerler, eller, kollar ve omuzlara dikkat edin.

Kova ve Yükselen Kova Burcu

Bütün yarım kalan mevzuları hareketlendireceksiniz. Bu hafta keyifli geçecek. Maddi konularla çok fazla ilgileneceksiniz. Cebinize giren parayı nereye yatırım yapacağım diye düşüneceksiniz. Bu ay iyi paralar kazanacaksınız. Bolluk ve bereketiniz daim olacak. Sağlığınız iyiye gidecek. Şanslı burçlardansınız.

Balık ve Yükselen Balık Burcu-Haftalık Burç Yorumları 8-14 Mart 2021

Görüntünüzü yenilemek, alışveriş yapmak, hayatınızı yeniden oluşturmak isteyebilirsiniz. 16 Mart’tan sonra ilişkilerde yaşadığınız sıkıntı ve problemler komple ortadan kalkacak. Şartlar sizden yana olacak. Aşk ve ilişki konuları hareketli olacak. Ailenizdeki insanlarla anlaşmak zor olabilir. Hayalleriniz ve rüyalarınız çok kuvvetli olacak. Ne istediğinize iyi karar verin. İnsanların sizi hemen kandırmasına izin ermeyin. Sağlığınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları 8-14 Mart 2021 Tüm Burçlar-Hande Kazanova’nın videosundan yardım alınmıştır.

(Görüntüleme: Toplam 297, Bugün 1)

Leave a Reply