Haftalık Burç Yorumları 7-13 Aralık 2020 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 7-13 Aralık 2020 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunu yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 7-13 Aralık 2020

Koç Burcu 21 Mart-20 Nisan

Özel hayatınız vaktinizin çoğunu alıyor. Maddi konularda şans sizden yana. Sağlığınıza dikkat etmeye devam edin. Partnerinizi hiç olmadığı kadar zaman ayıracaksınız. Mutlu etmek ve mutlu olmak karşılıklı olacaktır. Eş konusunda moral bulanlar, iş konularına daha iyi adapte olacaktır. Geçmişe artık kolaylıkla çizgi çekip önünüze bakabileceksiniz. Yeni aşklara başlamak isteyenler için tercihler başlayacaktır. Mutlu olmak için yoğun düşünceler altında olacaksınız. Her konuda okuyun ve araştırın.

Boğa Burcu 21 Nisan-21 Mayıs

Bel ağrısı, ses kısıklığı, boğaz ağrısı gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aşk hayatınızda beklemediğiniz sorunlar yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde yaşadığınız baskılar azalacak. Ayın 8’inden itibaren kendinizi daha enerjik hissetmeye başlayacaksınız. Aşk ve ilişkiler alanlarında sabırlı ve dengeli olmalısınız. İşsiz olanlar yeni iş imkanlarına sahip olabilirler. Parayla ilgili problemleri olanlar sorunlarını aşabileceklerdir. Yeniden başlamaktan korkmayın.

İkizler Burcu 22 Mayıs-22 Haziran

Aile işlerinizle ilgileneceksiniz. Aşk hayatınızda yorgunluk olacak. Bazı sorunları görmezden gelmeye çalışın. Detaylardan kaçınmaya çalışın. Yalnızlar olanlar umulmadık yerlerden haber alabilir ve duygusal anlar yaşayabilirler. Yeni tanışacağınız kişileri araştırın. İş hayatında amacınıza yönelik çalışmalarda bulunun. Soğuk algınlığına, gribal enfeksiyonlara karşı dikkatli olun. Sağlıklı beslenmeye özen gösterin. Bilmediğiniz sektörlerde iş bakmayın. Harekete geçmek, hayallerinizin gerçekleşmesine yardımcı olacaktır.

Haftalık Burç Yorumları 7-13 Aralık 2020-Yengeç Burcu 23 Haziran-22 Temmuz

Bu hafta aşk hayatınıza odaklanacaksınız. Kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler olabilir. Kilo alımına karşı dikkatli olun. Yaptığınız işlerde planlı ve programlı olmaktan vazgeçmeyin, bu şekilde şans sizinle olacaktır. Şımarmaktan uzak durun. Sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirdiğiniz takdirde ilişkileriniz güçlenecektir. Olayları akışına bırakın, duyduklarınızla mutlu olun. Yalnız olanlar biraz daha bekleyecektir. Aşırı yemekten uzak durun.

Aslan Burcu 23 Temmuz-22 Ağustos

Kazalara karşı dikkatli ve tedbirli olun. Yakınlarınıza karşı daha anlayışlı olun. İş hayatınızda kibirden uzak durun. Kendinizi daha enerjik hissetmeye başlıyorsunuz. Sizi kısıtlayan duygu ve düşüncelerden arınmaya başlıyorsunuz. İş hayatınızda yaşadığınız düşünce karışıklıkları sona eriyor. İş hayatında gösterdiğiniz mücadelenizin karşılığını alacaksınız. Evli olanlar, eşlerinde rahatsız oldukları konuları onlarla konuşarak çözüme kavuşturmalıdır. Hiçbir şey için pes etmeyin.

Başak Burcu 23 Ağustos-22 Eylül

İş hayatında doğru planlama yapmalısınız. Bu şekilde yaparsanız kazancınız artacaktır. Kaygı ve korkularınızdan bu hafta arınacaksınız. Beslenmenize özen gösterin. Yaptığınız işlerde çevrenize yararlı olmak isteyeceksiniz. Sizden yardım almak istemeyenleri zorlamayın. Harcamalarınızda kontrollü olun. Borçlarınız varsa kendinizi çok sıkmamaya çalışın. Sindirim sistemine dikkat edin. Hiçbir şey için korku yapmayın.

Terazi Burcu 23 Eylül-22 Ekim

Yakınlarınıza sevgilinizle baskı kurmamaya çalışın. Sizi huzursuz eden gecikmeler, sizin hayrınıza olabilir. Bel ve boyun ağrılarına dikkat edin. Sizi anlamayanlara karşı sinirli tavırlardan uzak durun ve kendinizi onlara karşı izole edin. İnsanların kendi problemleri yüzünden onlarla anlaşamayabilirsiniz. Kendinizi mutlu etmeye ve kendinize yatırım yapmaya odaklanın. Kimseye fedakarlık yaparak, kendini sevdirmeye çalışma. Yüklendiğiniz sorumluluklar yüzünden bel ve boyun ağrıları çekebilirsiniz. Kendiniz olmaktan ödün vermeyin.

Haftalık Burç Yorumları 7-13 Aralık 2020-Akrep Burcu 23 Ekim-21 Kasım

İş hayatınızda değişiklikler olabilir. Aşk hayatınızda baskıcı olmayın. Enerjinizi yükseltmeye çalışın. Kendinizi geliştirmek için uygun bir döneme giriş yaptınız. Geçmişten gelen konular su yüzüne çıkabilir. Gördüğünüz şansızlıklara şükür edeceksiniz çünkü geldiğiniz noktada onların etkisi büyük. Daha önce hayalini kurduğunuz iş ortamlarından teklifler önünüze gelebilir. Çok iyi imkanlara ve fırsatlara sahip olacaksınız. Meditasyon ve ruhsal çalışmalar size iyi gelecektir. Sıradışı olmaktan ve görünmekten korkmayın.

Yay Burcu 22 Kasım-21 Aralık

Aşkta şanslı olacaksınız. İş hayatınızda kendinize olan güveniniz artıyor. Sağlığınıza özen göstermeye devam edin. Kendinizi her zamankinden daha atak ve girişken hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda uzun vadeli ilişkiler gündemde olabilir. Evlilik teklifi alabilirsiniz. İşsiz olanlar, hiç akıllarında bulunmayan bir işi kurmayı planlayabilirler. Çok sürpriz iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Zor insanlar ve zor yollar sizi daima başarıya taşır, onlardan korkmayın.

Oğlak Burcu 22 Aralık-21 Ocak

Çalışma arkadaşlarınızda değişiklikler olabilir. Parasal konularda yenilikçi düşünmeye çalışın. Aşk hayatınızda güven sizin için önemli olacak. Çalışanlarınıza karşı bağırıp çağırmamaya dikkat edin. İş hayatında yardım yaparken gönülden yardım etmeye özen gösterin. Bir şey verirken karşılığını beklemeyin. Çalışma hayatında size haksızlık edenlerin ortamınızdan ayrıldığını göreceksiniz. Evli olanlar güven içerisinde olmaya özen göstersin. Geçmişten gelen bir sağlık sorununuz nüksedebilir. Hayatın güzel olduğunun farkına varın.

Kova Burcu 22 Ocak-19 Şubat

Çiftler evlilik kararı alabilir. Özverili tavırlarınız takdir toplayacak. Beslenmenize dikkat edin. İnanılmaz şanslı ve başarılı bir haftadasınız. Daha önce size zor gelen işleri kolaylıkla yapacaksınız. Başınıza dert olan problemleri çözeceksiniz. Yeni icatlar edebilirsiniz. Dengeli ve çalışkan olacaksınız. Bir anda farklı alanlara girip yeni şeyler öğrenmeye başlayabilirsiniz. Kendinizden söz ettireceksiniz. Özverili olacaksınız. Akıl, ruh ve ayak sağlığınıza özen gösterin.

Haftalık Burç Yorumları 7-13 Aralık 2020-Balık Burcu 20 Şubat-20 Mart

İş hayatınızda odaklanma sorunu yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda bu hafta zorlanacaksınız. Ruhsal gücünüzü yükseltmeye odaklanın. Çevrenizde sizin enerjinizi emen kişileri fark edin ve kendinizden uzaklaştırmaya çalışın. Yeni girişimlere başlamaktan kaçınmayın. Aile büyüklerinize karşı anlayışlı olmaya çalışın. Zorlukların geçeceğini mutlaka kendinize hatırlatın. İstemediğiniz ilişkiye asla başlamayın. Negatif düşünceler yerine pozitif düşünceler içerisinde olun. Sabırlı olun, her şey doğru zamanda gelir.

Haftalık Burç Yorumları 7-13 Aralık 2020 Tüm Burçlar-Nuray Sayarı-Nur Viral’le Hayatta Her Şey Var YouTube kanalından yardım alınmıştır.

(Okunma: Toplam 39, Bugün 1)

Leave a Reply