Haftalık Burç Yorumları 6-12 Eylül 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 6-12 Eylül 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcu astroloji yorumlarını yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 6-12 Eylül 2021

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

Pazartesi ve Salı ile ilgili en güzel şey, çok şey yapacak olmanızdır. Harika olmayan şey, yolun her adımında atıştırmak isteyeceksiniz. Belirli bir noktada, atıştırmalıklar sadece sizi ağırlaştırır. Çarşamba ve Perşembe, gerçekten hiçbir şey izlemenize gerek yok – doğal dürtünüz sağlıklı rekabete doğru olacak ve diğer herkes aynı sayfada olacak – ve Cuma, romantik cephede ek bir aksiyon bonusu sunuyor. Bu hafta yanıyorsun. Cumartesi gel, biraz yanmış hissedeceksin. Hafta sonu dinlendirici ve onarıcı olsun.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Pazartesi ve Salı günleri kendinizi güvende hissediyorsunuz, gardınızı indirecek ve duygularınızı bir başkasına anlatacak kadar güvendesiniz. Merak edecekler ve harika sorular soracaklar. Ne yazık ki, Çarşamba’dan Cuma’ya kadar, diğerlerinden iyi yanıtlar alma konusunda daha az fırsat var. Yıldızlarda bir güç mücadelesi var, tıpkı doğruluk eğilimi gibi ve tüm bunlara tepki verirken kendini beğenmiş görme ihtimalin var. Neyse ki, hafta sonu geliyor, bunların hepsi kendi kendine çözülecek ve iki gün müzik, sevgi ve eğlence ile baş başa kalacaksın.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Sadece pratik oluyorsun. Geleceğini düşünüyorsun. Çevrenizdeki biri sizi Pazartesi veya Salı günü cimri olmakla suçlayabilir, ancak belki de sadece istediklerini elde edemedikleri için huysuzdurlar. Nakit yağmuruna tutulmuyorlar. Neyse ki Çarşamba, sosyal etkileşimleriniz, cebinizden ne kadar para uçtuğunu değil, konuşmalarınızın ne kadar ilginç olduğunu gösteriyor. Perşembe ve Cuma, entelektüel cephede size daha fazla keyif getiriyor. Hafif bir tartışma mı? Kütüphanede kitap okumak mı? Böyle bir şey iyi olurdu. Hafta sonu, işler ve ayrıntılardan oluşan bir bulanık var.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz) – Haftalık Burç Yorumları 6-12 Eylül 2021

Haftanın başlangıcı aynı zamanda hayatınızın geri kalanının da başlangıcıdır – gerçekten böyle hissettiriyor. Üzerinizde bir spot ışığı var. Bundan sonra ne yapacağınız çok önemli. İddialı olacaksınız. Salı, enerjiyle uğultu duyuyorsunuz. Çarşamba ve Perşembe, yaşamdan daha büyük, abartılı günler yaşayacaksınız. Ayrıca abartılı bir satın alma işlemi de yapabilirsiniz – sizin için garaj satışı yok! Cuma günü, yeni satın alma işleminiz için o kadar heyecanlısınız ki, artık gelmeyecek olan bir gösteriş alanına girebilirsiniz. Ancak Cumartesi ve Pazar, sizi daha düzenli bir alçakgönüllülük düzeyine döndürüyor. Yine, tüm düşünceleriniz geleceğe odaklanmış.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Pazartesi ve Salı günkü inanılmaz hassasiyetiniz güzel şeylere yol açacak. Sizi sezgilerinize derinden bağlıyor. Seni mütevazı yapıyor. Ve iyi niyeti sürdürmek için dürüst bir arzuya ilham veriyor. Çarşamba günü, arkadaşlar onuruna bir heykel için planları tartışacaklar. Ve bu senin haftanın zirvesi bile değil. Perşembe ve Cuma muhteşem. En çok seviliyorsun. Cumartesi günü yıldızlarda içe doğru bir dönüş var – beklediğinizden daha içe dönük olabilirsiniz. Pazar ayrıca küçük kişisel görevlerin bir günüdür. Sana dağcılık yok!

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Pazartesi ve Salı günleri düzenlemeniz gereken şey, bir grup insanın bir araya gelmesi için bir bahane – belki arkadaşlar için bir şey, belki bir aile meselesi, belki bir arkadaş ve aile birleşimi olabilir. Bu günlerde motivasyonunuzu diğer insanlardan alıyorsunuz ve motivasyon, Çarşamba ve Perşembe günleri yoğun günlerinizi atlatmak için ihtiyacınız olacak. Cuma günü, odak noktanız belli bir mazlum köpeğe yardım etmek. Cumartesi harika bir gün – başarı ve netlikle işaretlenmiş – ve Pazar sonunda kendinizi organize hissetmeye başlıyorsunuz. Organize olduğunuzda en mutlu anınızdasınız.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Elbette pek çok şey istediğiniz gibi gitmiyor olabilir, ancak cadde boyunca çiçek açan ağaçlara, rüzgarın seslerine veya kaydırağın tepesindeki bir çocuğun gülümsemesine bakın. Küçük şeyler. Her şey zor ve çılgın olsa bile, eğlenmenin yolları vardır. Çarşamba ve Perşembe, eğlencenizin çoğu diğer insanları görmekten ve Cuma günü yaratıcı olmaktan gelir. Cumartesi günü dinleme modunda olun, ancak kendi kafanızda dırdır eden bir ses duyarsanız, görmezden gelin ve dışarı çıkın. Cumartesi akşamı, sosyalleşin. Pazar günü uyuyabilirsiniz.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) – Haftalık Burç Yorumları 6-12 Eylül 2021

Bir şeyleri gerçekleştirme yeteneğinizden dolayı, arzularınız Pazartesi ve Salı günleri çok az ip çekerek tatmin oluyor. Her şey tam istediğiniz gibi açılıyor. Kontrol etmeye çalışarak onu mahvetmeyin. Çarşamba tipik bir Çarşamba – hafta ortası, iş merkezli, içine kapanık, mülayim – ve perşembe günü patronla bir karşılaşma sıkıntı yaratır. Tam zam istemeyi düşünürken! Yapma, açıkçası. Cuma günü de düşük bir profil tutun. Hafta ortası çöküşünden sonra, hafta sonu sizi mutlu bir temele döndürür. Arkadaşlar öne çıkıyor.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Pazartesi ve Salı günleri, kendinizi-tanıdığınız-kimi gerçekten tanımaya çalışın. Derinlere inme zamanı. Bir sürü sorunuz var ve onlar da var. Felsefe bir şekilde figürler ortaya çıkıyor. Çarşamba ve Perşembe, tamamen minnettar olsanız da, herhangi bir şey hakkında çok derin düşünemeyecek kadar iyi şansınızla dikkatiniz dağılıyor. Cuma günü de güneş üzerinize parlıyor – seyahat etmek, yaratıcı bir şeyler yapmak, hatta sınava girmek için mükemmel bir gün. Her şey yolunda gidecek. Cumartesi ve Pazar ise, bir otorite figürü işleri zorlaştırıyor.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Eski duygusal yaralar yüzünden sevdiklerinizle kaynayan çatışmalar ve evin etrafındaki projelerde ilerleme eksikliği stresli hissettirebilir, eylem odaklı Mars ise 9 Eylül ile 13 Kasım arasında ev hayatınızın dördüncü evinizde geri hareketinde. Ve samimi ilişkilerinizde, göz göze gelene kadar veya mümkün olduğunca yakın olana kadar onu karıştırmaya devam edin.

Ancak, 12 Eylül’den sonra, dört aylık geri gidişini sona erdiren ve kendi gezegeninizde ilerleyen şanslı Jüpiter sayesinde, kafanızın arkasında yüzen o heyecan verici, büyük resim hayallerinin bir sonucu olarak gerçek sonuçları görmeye başlayabilirsiniz. Size doğru gelen herhangi bir tutku projesinin peşinden koşmaktan geri durmayın. Onu somut, ödüllendirici bir gerçekliğe dönüştürmek için gerekenlere sahipsiniz.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Harekete geçirici Mars, 9 Eylül’den 13 Kasım’a kadar üçüncü iletişim evinizden geriye doğru hareket ederken, sosyal planları tutmak veya bir beyin fırtınasını uygulanabilir bir plana kadar görmek zor olabilir. Bu daha öngörülemeyen durum, üretkenliği korumanıza yardımcı olabilir. 

Ardından, özellikle iş-para söz konusu olduğunda, sevilen biriyle aynı sayfada olmanın bir yolunu bulmak, duygusal bağlar ve ortak kaynaklardan oluşan sekizinci evinizdeki kendinden emin güneşin, ikinci evinizde rüya gibi Neptün’e karşı çıktığı 11 Eylül’de özellikle zorlayıcı olabilir. Sorun, gerçeklerin kaçamak olması ve kafa karışıklığının yaygın olması. Bu nedenlerden dolayı, ileri sürmeden önce tozun yatışmasını beklemek iyi olabilir.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart) – Haftalık Burç Yorumları 6-12 Eylül 2021

Para kazanma çabalarında büyük adımlar atmak, 9 Eylül’den 13 Kasım’a kadar zorlu hissedebilirken, go-getter Mars ikinci gelir evinizde geri harekette. Rezonansa girmeyen projelerde ilerlemek yerine, enerjinizi korumaya çalışın ve gerçekten tutkulu hissettiğiniz planlara odaklanın. Bu, nihayetinde profesyonel hedeflerinizi düzene sokmanıza ve ilerlemenize yardımcı olabilir.

Ardından, ortaklıkla ilgili yedinci evinizdeki kendine güvenen güneşin burcunuzdaki rüya gibi Neptün’e karşı çıktığı 11 Eylül’de, önemli diğer, meslektaşınız veya sevgili bir arkadaşınızla aynı sayfada olmanın zor olduğunu hissedebilirsiniz. Bu, geleceğin ne getireceği konusunda gergin hissetmenize neden olabilir, ancak şu anda kalmak ve bildiklerinize bağlı kalmak için en iyisini yapacaksınız.

Haftalık Burç Yorumları 6-12 Eylül 2021 Tüm Burçlar-Kaynak: yahoo.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.