İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 5-11 Şubat 2024

Haftalık Burç Yorumları 5-11 Şubat 2024

2019 Dünyanın Yorumu-Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 5-11 Şubat 2024 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarını yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 5-11 Şubat 2024

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

Bu hafta popülerliğiniz açıkça görülüyor.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının romantizm ve heyecan dolu evinizi aydınlatmasıyla başlıyor. Romantizm için cazip bir fırsat olabilir. Yeni biriyle tanışmak istiyorsanız bir partiye veya sosyal etkinliğe katılmayı düşünün. Zaten bir aşk ilişkiniz varsa, bu akşama biraz enerji ayırın. Koç, bu gece ateşli vakit geçirebilirsin.

6 Şubat Pazartesi günü, Oğlak burcundaki Merkür ve kariyer eviniz Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapacak. Örümcek hissiniz karıncalanıyor olabilir ve bunun iyi bir nedeni var. Sezginiz iyi çalışıyor. Şirketinizde meydana gelen değişiklikler hakkında tahminde bulunmanıza gerek yok. Muhtemelen yüksek yerlerde bazı iyi bağlantılarınız vardır ve bu sizin için bir nimet olabilir. Koç burcu, bir süredir baktığınız bir pozisyonda yeni bir fırsat açılabilir. Bölüm değiştirmek istiyorsanız şimdi iyi bir tavsiye alabilirsiniz.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Bu hafta bir sır ortaya çıkıyor.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının evinizi ve ailenizi aydınlatmasıyla başlıyor. Boğa, şu anda büyük çocukların gelip gitmesi ve muhtemelen akrabalarını ziyaret etmesiyle dolu bir evin olması mümkün. Bir aile birleşimi söz konusu olabilir veya daha yaşlı bir aile üyesinin dönüm noktası niteliğindeki bir doğum günü olabilir. Bu çok mutlu bir fırsat olabilir.

6 Şubat Pazartesi günü, Oğlak burcundaki Merkür ve eğitim eviniz Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapacak. Okul için büyük bir sınavla karşı karşıya olabilirsiniz. Veya belki de profesyonel bir lisans almak için sınava girmek üzere çalışıyorsunuzdur. Bazı yeni çalışma teknikleri arayın. Boğa, bilgi kartlarını veya bir çalışma arkadaşını deneyebilirsin. Hafızaya yardımcı olduğu söylenen sarı rengi giyin. Veya masanıza bir fil heykelciği koyun. Filler asla unutmaz.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Bu hafta harika bağlantılar kuruyorsunuz.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının kısa geziler ve ulaşım evinizi aydınlatmasıyla başlıyor. İkizler burcu, bugün hızlı bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bir uçağa atlayıp birkaç saatlik eğlence için Las Vegas’a gidebilirsiniz. Bu aynı zamanda yeni bir araç satın almayı düşünmek için de iyi bir zamandır. En yeni elektrikli otomobili veya hibrit SUV’u test sürüşüne çıkarabilirsiniz.

6 Şubat Pazartesi günü Oğlak burcundaki Merkür ve kaynaklar eviniz Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapacak. Evrenle birlikte yaratıyorsunuz, dolayısıyla bir şey için dilek tuttuğunuzda fırsatlar açılır. İkizler burcu, son birkaç haftadır yaptığınız dilekler artık doruğa çıkabilir. Bu size bir gayrimenkul veya başka bir varlığa yatırım yapmak için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları getirebilir. Bugün, tezahür eden bir sihirbazsınız.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz) – Haftalık Burç Yorumları 5-11 Şubat 2024

Bu hafta keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının para evinizi aydınlatmasıyla başlıyor. Yengeç, muhtemelen harcamalarını iyi takip ediyorsun ama son zamanlarda programın dışına çıktın. Bu rutininize geri dönmek için iyi bir zaman. Ve bunu yaptığınızda, düşündüğünüz kadar fazla harcama yapmadığınızı fark edebilirsiniz. Bu size daha da tutumlu olmanız için ilham verebilir ve belki de ayın geri kalanını “harcama yapılmayan” bir ay haline getirebilir.

6 Şubat Pazartesi günü Oğlak burcundaki Merkür ve ilişkiler eviniz Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapacak. Siz ve eşiniz çok romantik vakit geçirebilirsiniz. Birlikte dans dersleri almanız veya çift masajı yaptırmanız mümkündür. Yengeç burcu, kapalı kapılar ardında keyifli bir öğleden sonra sohbeti için rutininizi bozmanın tam zamanı. Bugün siz ve partneriniz oldukça neşeli olabilirsiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Bu hafta birkaç mükemmel fırsat var.

Hafta 5 Şubat Pazar günü kendi burcunuzdaki dolunayın güven evinizi aydınlatmasıyla başlıyor. Bugün kesinlikle manyetiksiniz. Leo, bu senin sosyal olma ve şehirdeki bir partiye ya da etkinliğe gitme zamanın. Nereye giderseniz gidin, insanlar sizden etkilenecek ve çok ilginç kişilerle tanışma ihtimaliniz var. Sahnede olma fırsatınız varsa daha da iyi olur. Ayakta alkışlanabilirsiniz.

6 Şubat Pazartesi günü, Oğlak burcundaki Merkür ve iş yeriniz Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapacak. Leo, bir projenin başarılı olması için neye ihtiyacın olduğunu biliyor olabilirsin ama amirin bunu eski yöntemle yapmanı isteyebilir. Şimdi bir yazı tura atmanız gerekiyor. Silahlarınıza sadık kalabilir ve kendi yönteminizi deneyebilir veya yeşil ışık almak için patronunuzla görüşebilirsiniz. Bugün, içgüdülerinize güvenmenin yolu budur.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Bu hafta ileriye doğru atlıyorsunuz.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının maneviyat ve sezgi evinizi aydınlatmasıyla başlıyor. Başak, sezgi araçlarından birine çekilebilirsin. Bu bir sarkaç, Tarot kartları veya kehanet destesi olabilir. Bu, kendinizi yüksek benliğinizle bir sohbete açmak için iyi bir zamandır. Günlüğünüzü çıkarın ve aldığınız cevapları yazın.

6 Şubat Pazartesi günü, Oğlak burcundaki Merkür ve romantizm ve heyecan evinizde Balık burcundaki Neptün altmış derecelik açı yapacak. Başak burcu, siz ve partneriniz bir randevu gecesi ile hayatınıza biraz romantizm katabilirsiniz. Ve sadece aynı restorana gitmek yerine, biraz dans edebileceğiniz veya harika müzik dinleyebileceğiniz bir yere gitmeyi düşünün. Ya da bütçenize uygun bir akşam geçirmek istiyorsanız ayı ve yıldızları görebileceğiniz bir yere gidin.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Bu hafta harika bağlantılar kurabilirsiniz.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının arkadaşlık ve topluluk evinizi aydınlatmasıyla başlıyor. Terazi burcuysanız, katılmanız gereken bir sosyal etkinlik veya bir partiye davetiniz olabilir. Ve belki de gidip gitmeyeceğiniz konusunda ileri geri gidiyorsunuz. Katılmak iyi bir fikir olacaktır çünkü artık sosyal olmak size gerçekten fayda sağlayabilir. İlginç insanlarla ve hatta potansiyel bir aşk ilgisiyle tanışabilirsiniz.

6 Şubat Pazartesi günü Oğlak burcundaki Merkür ve evleriniz Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapacak. Terazi burcu, evde bazı manevi faaliyetlerle meşgul olabilirsiniz. Bu, kristallerinizi, mumlarınızı ve ruhsal üstatlarınızın resimlerini barındıran bir sunak veya ruh ocağı kurmak için iyi bir zamandır. Her gün kolayca pratik yapabilmek için yoga ekipmanınızı oturma odanızın bir köşesine veya boş odanıza kurmayı düşünün. Bugün evinizi sığınağınız yapma yolunda bir adım atıyorsunuz.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) – Haftalık Burç Yorumları 5-11 Şubat 2024

Bu hafta kolayca görülüyorsunuz.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının haritanızın zirvesinde olmasıyla başlıyor. Şu anda oldukça dikkat çekicisiniz ve bazı Akrep yerlileri bunu rahatsız edici buluyor. Ancak muhtemelen bunu kendi avantajınıza kullanabileceksiniz. Akrep, yaratıcı çalışman topluluğundaki insanlar tarafından görülebilir. Sosyal medyada daha sık paylaşım yapıyor olabilirsiniz ve takipçileriniz artıyor. Veya bir istihdam web sitesinde yayınladığınız özgeçmişiniz ilgili taraflarca birden çok kez görüntüleniyor.

6 Şubat Pazartesi günü Oğlak burcundaki Merkür ve kardeşler ve kuzenlerden oluşan eviniz Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapacak. Bir aile üyesinin doğum günü olabilir, bu nedenle iyi dilekler ve belki de bir hediye gönderiyorsunuz. Ya da belki kardeşiniz aileye yeni bir çocuk veya evcil hayvan katıyor. Akrep, bir araya gelmenin veya görüntülü görüşme yapmanın bir nedeni var. Bugün ailenize daha bağlı hissedebilirsiniz.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Bu hafta her geçen gün daha akıllı oluyorsunuz.

Hafta 5 Şubat Pazar günü Aslan burcundaki dolunay ve eğitim ve bilgelik evinizdeki dolunay ile başlıyor. Yay, şu anda okula çok odaklanmış olabilirsin. Veya belki de çocuklarınızın önemli sınavlara hazırlanmasına veya okul projelerini tamamlamasına yardımcı oluyorsunuz. Önümüzdeki dört hafta boyunca kariyeriniz için devam eden eğitim kurslarına bakıyor ve bu yıl almak istediğiniz kurslardan bazılarını seçiyor olabilirsiniz.

6 Şubat Pazartesi günü Oğlak burcundaki Merkür ve mülklerle ilgili eviniz Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapacak. Yay, bazen hafif seyahat etmeyi seversin, bu yüzden evde minimalist bir görünümü tercih edebilirsin. Bu, bir karton kutu alıp onu yerel hayır kurumu dükkanına yönelik eşyalarla doldurmaya başlamanın tam zamanı. Yakında ev tamamen farklı görünecek.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Bu hafta işler sizin lehinize gelişiyor.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının kaynaklar ve yatırımlarla ilgili evinizi aydınlatmasıyla başlıyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca yatırım konusunda şansınız yaver gidecek. Oğlak, komisyoncunuzla ders almanız veya toplantı yapmanız mümkün. Artık planlarınızı daha iyi anladığınıza ve risk toleransınızın net bir resmine sahip olduğunuza göre, piyasalara adım atmaya hazır olabilirsiniz.

6 Şubat Pazartesi günü, kendi burcunuzdaki Merkür ve güven evinizde Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapacak. Oğlak burcu, şu anda varlığınız oldukça dikkat çekici. Başkaları karizmanıza ve kendinizi nasıl taşıdığınıza iltifat edebilir. Yıldızlar sizin lehinize hizalanmış durumda ve bu kendinizi öne çıkarmak için iyi bir zaman. Bu yeni bir iş, bir oyundaki rol veya internette bir şeyler yayınlayıp yeni aboneler ve takipçiler toplamak için olabilir.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Bu hafta harika bir bağlantı kurabilirsiniz.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının ilişkiler evinizi aydınlatmasıyla başlıyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca sizin için çok daha iyi bir ilişki enerjisi olacak. Zaten bir aşk ilişkisi içindeyseniz, daha iyi anlaşırsınız, iletişiminiz gelişir ve daha fazla konuda aynı fikirde olursunuz. Kova, eğer aşkı arıyorsanız, bu bir flört fırsatına evet demek için mükemmel bir zaman. Bu kişinin uzun süreli bir birliktelik olduğundan emin olmasanız bile en azından bir kahve içip onu daha yakından tanımak iyi bir fikir olacaktır.

6 Şubat Pazartesi günü Oğlak burcundaki Merkür ve sezgi eviniz Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapacak. Kova, bugün oldukça psişiksin. Çevrenizdeki insanlardan ve durumlardan izlenimler alabilirsiniz. Bir bireyin motivasyonlarını anında anlayabilirsiniz. Evrenden aldığınız mesajlara dayanarak bir şeyler yaratmak için ilham alabilirsiniz.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart) – Haftalık Burç Yorumları 5-11 Şubat 2024

Bu hafta doğru yolda ilerliyorsunuz.

Hafta, 5 Şubat Pazar günü Aslan dolunayının iş evinizi ve rutinlerinizi aydınlatmasıyla başlıyor. Önümüzdeki dört hafta boyunca muhtemelen egzersiz ve sağlıklı beslenmeyle ilgili günlük rutinlerinize bakacaksınız. Bu günlerde tembellik benzeri davranışlara kaymak kolaydır, ancak bu, düz ve dar yola geri dönmeniz için bir fırsattır. Balık burcu, küçük rota düzeltmeleri hayatınızda büyük gelişmeler getirebilir.

6 Şubat Pazartesi günü Oğlak burcundaki Merkür ve arkadaşlıklar eviniz Balık burcundaki Neptün ile altmışlık açı yapacak. Arkadaşlarınızdan biri sizi arayabilir ve sizinle ilgili bir rüya gördüğünü söyleyebilir. Ya da belki Tarot kartlarını çekerken seni düşünüyorlardı. Balık, iyi bir arkadaş sana bazı önemli manevi bilgiler getirebilir.

Haftalık Burç Yorumları 5-11 Şubat 2024-Kaynak: yahoo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir