Haftalık Burç Yorumları 5-11 Nisan 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 5-11 Nisan 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcunu astroloji uzmanı Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 5-11 Nisan 2021

Koç ve Yükselen Koç Burcu

Sizin ve sevdiğiniz insan arasındaki her konu çok güzel ilerleyecek. Yakın çevrenizle iyi anlaşacaksınız. Yakın çevrenizin sağlığında zorlanmalar ya da yakın çevrenizle yapacağınız işlerde diğer insanlar tarafından kandırılmalara karşı dikkatli olun. Her türlü etkileşimde güzel sonuçlar alacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu

Uzaklardan güzel haberler alacaksınız. Sevdiğiniz insanla birlikte olmaktan geride durmayacaksınız. Maddi konularda bazı yanlış adımlar, yanlış algılar devreye girebilir, dikkatli olun. Sağlık konusunda bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye özen gösterin. Arkadaşlarınızla girişeceğiniz işlerde, yanlış ödemelere karşı dikkatli olun.

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu

Sosyal ortamlarda tanışacağınız birisiyle aşka yelken açabilirsiniz. Hayata dair önemli girişimlerinizi başlatacaksınız. Cuma gününe kadar bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeye çalışın. Toplum önünde sıkıntı ve problemler yaşayabilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda sağlıksal durumlara dikkat edin. Arkadaşlarınızdan güzel haberler alacaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu-Haftalık Burç Yorumları 5-11 Nisan 2021

Maddi konu ve olaylar hayatınızın merkezinde olacak. Ortak ödemeler, müşterek planlar sizin hareketlenmenizi sağlayacak. Göz önünde olacağınız ortamlarda, karşı cinsle çok iyi anlaşabilirsiniz. Hayatınızdaki kişiyle yapacağınız planlar devreye girebilir. Virüslere karşı dikkatli olun. Bağışıklık sisteminizi yükseltmeye özen gösterin. Hafta sonu uzun zamandır bir araya gelmediğiniz insanlarla bir araya gelebilir ve keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu

İkili ilişkiler ve öze hayatınız haftanın başında önem kazanacak. Sevdiğiniz insanla aranızı düzeltmek için gayet güzel zamanlardasınız. Az tanıdığınız insanlarla grupsal iş yaparken güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Arkadaşlarınızla giriştiğiniz parasal işlerde kandırılma, manipüle edilmelere karşı dikkatli olun. Hafta sonu şartlarınızı daha net görmeye başlayacaksınız. Anlaşmalarınızı hafta sonu yapabilirsiniz.

Başak ve Yükselen Başak Burcu

Genel olarak işiniz ağır basarken, hafta sonuna doğru özel hayatınıza ilginizi verebileceksiniz. İlişkiler konusunda çok rahat edeceksiniz. Hayatınızdaki insanla bazı konuları gözden geçirmek, karar almak, ilişkinizi kuvvetlendirmek anlamında uygun zamandasınız. Göz önünde olduğunuz ortamlarda aldanmalara karşı dikkatli olun. Eşinizin ailesiyle ilgili zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Cuma günü önemli girişimlerden uzak durun ve bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye özen gösterin.

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu

Salı gününde hareketlenmeye başlayacak aşk hayatınız, hafta sonuna kadar sürecek. Karşı cinsle geleceğe yönelik planlarınızı konuşabilirsiniz. Aşkı ve sevgiyi doyasıya yaşayacaksınız. Yolculuk yaparken düşen bağışıklık sisteminize karşı dikkatli olun. Eğitim, seyahat ve parasal konularda çokça gerçekçi adımlar atmayacaksınız. Tamamlamanız gereken işleri hafta sonu bitireceksiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu-Haftalık Burç Yorumları 5-11 Nisan 2021

Ev, aile ve yuva konuları ön planda olacak. Hafta sonu aşk hayatınızın detaylarıyla uğraşmak sizi çok mutlu edecek. Sevdiğiniz insanla aşkınızı ilan etmek sizi mutlu edecek. Salı günü işlerinizi çok net halledeceksiniz. Cuma günü parasal konularda kandırılmalara karşı dikkatli olun. Çocuğunuzla ilgili ödemelerde bütçenize dikkat edin. Ödemelerinize dikkat edin. Hafta sonu önemli işlerinizi bitireceksiniz.

Yay ve Yükselen Yay Burcu

Ödemelerinizi yaptıktan sonra kısa vadeli planlarınızı harekete koyacaksınız. Hafta sonu evinizde kendinizle kalmak ve dinlenmek isteyeceksiniz. İkili ilişkilerinizde sıkıntı varsa bunu giderebilirsiniz. Aşkı doyasıya yaşayacaksınız. Özel ilişkilerinizde, aile ortamlarınızda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İlişkide karşı tarafı çok fazla gözünüzde büyütmeyin. Bazı işlerinizi sonuca ulaştırma anlamında hafta sonu yararlı olabilir.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu

Güzel haberler alacağınız bir haftadasınız. İş hayatınız, ev, aile ve yuva alanlarınız dikkat çekici. Sevdiğiniz insanla güzel anlaşacağınız bir zamandasınız. İş ortamlarınızda sağlığınıza dikkat edin. Yakın çevrenizin sağlığı hayatınızın merkezinde olabilir. Beraber çalıştığınız insanlardan virüs kapmamaya çalışın. İş alanlarınızda yanlış yönlendirmelere karşı dikkatli olun. Hafta sonu evinizle ilgili yapılması gereken işleri yapacaksınız. Karşınıza çıkacak olan fırsatlar, sizi ve ailenizi mutlu edecek.

Kova ve Yükselen Kova Burcu

Çarşamba gününe kadar keyfiniz yerinde olacak. Hayatınız hızlanıyor ve önemli haberler alacaksınız. Aşk hayatınızda her şey yolunda gidecek. Hayatında birileri olmayanlar birileriyle tanışabilir. Cuma günü parasal girişimlerinizde dikkatli olmalısınız, kandırılma ihtimaliniz yüksek. İhtiyacınız olmayan eşyaları almaktan uzak durun. Hafta sonu bitirmeniz gereken evrak işlerinizi bitirebileceksiniz.

Balık ve Yükselen Balık Burcu-Haftalık Burç Yorumları 5-11 Nisan 2021

Perşembe gününe kadar kendi halinizde olmak isteyeceksiniz. Sürpriz konular hayatınızı hareketlendirecektir. Ailenizden güzel destekler alacaksınız. Maddi konularda şanslı olacaksınız. Hayatınızda ilişki bakımından bir insan yoksa yeni birisiyle tanışabilirsiniz. Aile ortamında yanıltıcı durumlara karşı dikkatli olun. Ailenizde salgın hastalıklara karşı dikkatli olun. Hafta sonu para harcamalarına karşı dikkatli olmalısınız. Geleceğe dair planlarınızı oluşturun.

Haftalık Burç Yorumları 5-11 Nisan 2021 Tüm Burçlar-Hande Kazanova’nın videosundan yardım alınmıştır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.