Haftalık Burç Yorumları 30 Kasım-6 Aralık 2020

Haftalık Burç Yorumları 30 Kasım-6 Aralık 2020 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunu yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 30 Kasım-6 Aralık 2020 Tüm Burçlar

Koç Burcu 21 Mart-20 Nisan

Kardeşlerinizle ilgili sorunlar çözüme ulaşıyor. Çözüme ulaşmasıyla hem siz rahatlayacaksınız hem de çevrenizdekiler rahatlayacak. Geçmişte yaşanmış konuları yeniden mevzu etmeyin. Aşk hayatınızda kıskançlık krizlerine dikkat edin. Partneriniz hakkında varsayımlarda bulunmaktan vazgeçin. Baş ve boyun sağlığınızla ilgili sorunlar olabilir. İş hayatınızda kendinizi ifade etmekten kaçınmayın. Kendinizi başarısızlığa sürüklemeyin, başarı en büyük intikamdır. Sorunlarınızı kendiniz çözün.

Boğa Burcu 21 Nisan-21 Mayıs

Boğaz ağrısı ve ses kısıklıklarına karşı dikkatli olun. Aşk hayatınızda baskıcı olmayın. Kendinize olan güveniniz artıyor. Başkalarının sorunları sizde tükenmişlik ve bezginliğe neden olmuş olabilir. Para konularında geçtiğimiz haftalara göre zirveye tırmanacaksınız. Parasal konularda çok güzel fırsatlar elde edeceksiniz. Sadece bilmek yetmez, bunu uygulayarak sonuca ulaştırmalısınız.

İkizler Burcu 22 Mayıs-22 Haziran

Uyku problemlerine karşı dikkatli olun. Yeterince ve kaliteli uyku almaya dikkat edin. Birçok konuda yanlış anlaşılabilirsiniz. İş hayatınızda cevabını bulamadığınız soruları çözeceksiniz. Verdiğiniz mücadelelerin karşılığını alacaksınız. Hayatınızda yeni başlangıçlara hazırlıklı olun. Bazı bitişlerin, yarın sizin başlangıcınız olduğunun farkına varacaksınız. Hayatınızda eskiden olanları atacaksınız. Evli olanlar tartışmadan ve kıyaslamadan uzak durmalıdır. Zorluklardan nasıl güçlü olarak çıktığınıza odaklanın, şikayet etmekten vazgeçin.

Haftalık Burç Yorumları 30 Kasım-6 Aralık 2020-Yengeç Burcu 23 Haziran-22 Temmuz

İç dünyanızda inişler ve çıkışlar yaşayacaksınız. Yaşadığınız sıkıntılar yüzünden bulunduğunuz ortamlardan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Ama sorunlarda sizinle birlikte gelecektir. Fiziksel ve ruhsal olarak dinlenmeye özen gösterin. Size rehberlik eden, uyarıcı rüyalar görmeye başlayabilirsiniz. Sizden büyük olanlarla sevgiyi ve saygıyı artırmaya çalışın. Evlilikte bağıran, çağıran kişi olmamaya özen gösterin. Agresif olmamaya çalışın.

Aslan Burcu 23 Temmuz-22 Ağustos

Sosyal çevrenizle keyifli zamanlar geçireceksiniz. Hayır işleriyle ilgilenebilirsiniz. Duygusal konuda uzun süredir göremediğiniz desteği göreceksiniz. Çevrenizde inanılmaz bir gündem oluşacak ve bu sizin katıldığınız ortamlarda dikkat çekmenizi sağlayacak. İyi fırsatlar ve iyi imkanlar yakalayacaksınız. Para kazanmak için iyi niyetler etmeli ve egodan uzak durmalısınız. Her şeyi bilen olmamaya özen gösterin, bu sizi diğerlerinin karşısında kötü gösterecektir. Hiç beklemediğiniz anlarda aşk kapınızı çalabilir. Göğüs ağrılarına dikkat edin.

Başak Burcu 23 Ağustos-22 Eylül

Aşk hayatınızda ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Zorlu finaller yaşayabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili gelişmeler olacak. Sabırlı davranmanızın karşılığını alacaksınız. Aşkta şanssız olmanızın yanında sosyal yaşamda çok şanslı olacaksınız. Evlilik hayatınızda detaylara boğulmaktan uzak durun. Parasal konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. İş hayatınızda iletişime önem verirseniz, daha iyi paralar ve gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kabızlık ve apandisit gibi problemlere karşı dikkatli olun.

Terazi Burcu 23 Eylül-22 Ekim

Eğitim hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Yurt dışında yükseköğrenim şansı doğabilir. Yaşanmışlıklarınız sizde güven problemine neden olabilir. Soğuk algınlığına karşı dikkatli olun. Ciddi sağlık problemlerine karşı tedbirinizi alın. Sonuçlanmasını beklediğiniz hukuki süreçlerin nihayet sonuçlandığını görebilirisiniz. Uzun süredir yapamadığınız yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. İş ve çalışma hayatınızda hedefleriniz olsun. Partnerinizle konuşmaya ve iletişim kurmaya özen gösterin. Beslenmenize özen gösterin.

Haftalık Burç Yorumları 30 Kasım-6 Aralık 2020-Akrep Burcu 23 Ekim-21 Kasım

İş hayatınızda bereketli bir dönemdesiniz. Yapacağınız ödemelerle ilgili dikkatli olun. Ödemeler konusunda tedbiri elden bırakmayın. Psikolojik olarak sıkıntı yaşayabilirsiniz. Vergi, miras ve ödemelerde yaşanan tüm sorunlar çözülüyor. Haklarınızı bu hafta alacaksınız. Kayıplarınız, kazanca dönüşecektir. Sizi yapılan eleştirilerin gerçeklik payı olup olmadığına dikkat edin. Yeni aşklara başlamayın. Maneviyatınızı güçlendirecek şeylerle ilgilenmeye çalışın. Kimseyi yarı yolda bırakmayın.

Yay Burcu 22 Kasım-21 Aralık

Ortaklıklar ve ikili ilişkilerde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Uzun zamandır beklediğiniz biri ya da bir konu size geri dönecek. Sağlığınıza çok dikkat edin. Karaciğer, kalça bölgesi, yeme-içme alışkanlıklarıyla ilgili problemlere karşı dikkatli olun. Yalnız olanlar sürpriz ilişkilere başlayabilir. Yeni tanıştığınız kişilere karşı şeffaf olun, farklı birisiymiş gibi davranmayın. İşi olmayanlar iş bulabilecektir. Hiçbir şeyin imkansız olmadığını yaşayacaklarınızla göreceksiniz. Herkesi olduğu gibi kabul edin.

Oğlak Burcu 22 Aralık-21 Ocak

İş hayatınızda çok çalışacaksınız. Hayatınızda yeni gelişmeler olabilir. Bel ağrılarına karşı dikkatli olun. Çalışmayanlar, haftanın üçüncü günü itibariyle hayatının teklifini alabilirler. İşi olmayanların iş, eşi olmayanların eş, huzuru olmayanların ise huzuru bulabileceği bir döneme giriyorsunuz. Eskiyi yıkıp yeniyi kurmak sizi zorlamayacak. Kendinizi hiç olmadığı kadar huzurlu hissedeceksiniz. Sağlık sorunlarınızdan kurtuluyorsunuz. Sağlığınıza dikkat edin.

Kova Burcu 22 Ocak-19 Şubat

Maddi konularda endişelenebilirsiniz. Netlik kazanmayan her şey canınızı sıkabilir. Eklem rahatsızlıklarına karşı dikkat edin. Odaklanacağınız her konuda başarılı olacaksınız. Sosyal hayatınızın renklenmesi inanılmaz derecede yaşam enerjinizi yükseltecek. Size yapılan kötülükleri kabullenip yolunuza devam edeceksiniz. Ailenizle mutlu zamanlar geçirmeyi isteyeceksiniz. Kimsenin yapamadığı şeyleri yapıp iyi paralar kazanacaksınız. Başarıda kendinizi zirveye taşıyacaksınız. Dolaşım sistemine dikkat edin.

Haftalık Burç Yorumları 30 Kasım-6 Aralık 2020-Balık Burcu 20 Şubat-20 Mart

Ev ve aile ilgili problemlere zaman ayırmanız gerekebilir. İş hayatınızda hedeflerinize ulaşmak için düzenli olun. Kendinizi yorgun hissedeceğiniz bir haftadasınız. Evli olanlar, eşinin ve çocuklarının sorunlarıyla yakından ilgilenmelidir. Hayatınızdaki insanı yargılamayın. Ağzınızdan çıkan her söze dikkat edin. Bir insanı tanımadan ona karşı önyargılı olmayın. Bezginlik ve hiçbir şeye yetişememe duygusunu yaşayabilirsiniz. İletişim problemlerinden uzak kalın.

Haftalık Burç Yorumları 30 Kasım-6 Aralık 2020-Nuray Sayarı-Nur Viral’le Hayatta Her Şey Var YouTube kanalından yardım alınmıştır.

(Okunma: Toplam 139, Bugün 1)

Leave a Reply