Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 29 Mart-4 Nisan 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 29 Mart-4 Nisan 2021 Tüm Burçlar

Burç Yorumları Temmuz Hande Kazanova

Haftalık Burç Yorumları 29 Mart-4 Nisan 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcunu astroloji uzmanı Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 29 Mart-4 Nisan 2021

Koç ve Yükselen Koç Burcu

Çarşamba gününe kadar ilişkiler ön planda olacak. Geleceğe yönelik planlarınızda, sizden yaşça büyük kişilerden olumlu destekler alacaksınız. Kafanızdaki planları etrafınızdaki insanlara anlatmaktan çekinmeyin. İş birliklerinizde kalıcı ve sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz. Salı günü önemli girişimlerinize karşı daha dikkatli olun. Fikirlerinizi etrafa yaymaktan mutluluk duyacaksınız.

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu

Geri plandan yürüttüğünüz işlerinizde güzel destekler göreceksiniz. Hesap kitap işlerinizi hayata geçirmenin bir yolunu bulacaksınız. Aşk hayatınızda ve parasal işlerinizde işlerin biraz daha yavaşladığını hissedeceksiniz. Yalnız kalmak ve içinize dönmekten hoşlanacaksınız. Yurt dışı bağlantılı işleriniz hayatınızda daha da önem kazanacak. Büyük işlerinizde planlar yapın fakat harekete geçmeyin.

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu

Aşk hayatınıza vakit harcayabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili yapılması gerekenleri doğru bir şekilde yapmanız gerekiyor. Arkadaşlarınızla ve çevrenizle harcayacağınız zamanlar, sizleri önemli sonuçlara götürecektir. Yapmak istediğiniz seyahat veya işlerinizi daha kalıcı bir şekilde yapabileceksiniz. Çevrenize yardım etmek isterken, kendinize çok fazla yüklenmemeye çalışın. Pazar gününden sonra vaktinizi çevrenize ve arkadaşlarınıza ayıracaksınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç Burcu-Haftalık Burç Yorumları 29 Mart-4 Nisan 2021

Algınız ve ilginiz evinizde olacak. Eviniz ve işiniz arasındaki dengeyi iyi kurmaya çalışın. Anne baba arasındaki çekişmeler bu hafta gündeminizde olacak. İşle ilgili güzel, sağlam, kalıcı adımlar söz konusu olabilir. Önemli işlerinizde sorumluluğunuzu yerine getireceksiniz. Tanımadığınız insanların sizi kullanmasına karşı dikkatli olun. Pazar gününden sonra kariyer ve iş konusunda çok aktif olacaksınız.

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu

Alacağınız bir telefon, duyacağınız bir haber, hızlı bir konuşma, hızlı bir seyahat hayatınızda hareketlenebilir. Daha fazla küçük meselelerle ilgilenebilirsiniz. Yakın ve uzak çevrenizdeki insanlarla aranızdaki dengeyi iyi sağlamanız gerekiyor. Birilerinden özür dilemeniz gerekebilir. Sevdiğiniz insanın yakınlarına verdiğiniz sözleri tutmak durumunda kalacaksınız. Alacak-verecek dengesinin iyi sağlanması gerekiyor. Tanımadığınız insanlarla para işlerine girmeyin. Yurt dışı bağlantılı işleriniz hareketlenebilir.

Başak ve Yükselen Başak Burcu

Yapmış olduğunuz yatırımlarınızdan ne kadar kazandığınızı sorgulayacaksınız. Kendinizi garanti altına almak isteyeceksiniz. Para alışverişinizi düzeltmeniz gerekecek. İşlerden elinize ne kadar para geçtiği önemli olacak. Sevdiğinizle iyi anlaştığınızı görebilirsiniz, fakat bazı noktalarda gerçekleri görmeniz gerekiyor. Cuma-cumartesi günleri ilişkinizde depresif olabilirsiniz, pazar günü ise daha iyi olacaktır. Bilinmeyen alanlara karşı daha ilgili olacaksınız.

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu

Sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz. Sevdiğiniz insanla ilişkiniz istediğiniz gibi olmayabilir. Ortaklı işlerinizde şanslı olacaksınız. Salı günü hastalanma ve salgına karşı dikkatli olun. İlişkinizde sıkıntılar var ise bunları çözüme kavuşturmak ön planda olacak.

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu-Haftalık Burç Yorumları 29 Mart-4 Nisan 2021

Kadersel olayların etkisi altında olacaksınız. Bir olayın iç yüzü ortaya çıkabilir. Beklenmedik olayların içinde kendinizi bulabilirsiniz. Sağlığınıza gereken önemi verin. İş konularına gerekenden fazla kafayı takmış olabilirsiniz. İş konularında aile büyüklerinizin arkanızda olduğunu ve sizi desteklediğini göreceksiniz. Pazar gününden itibaren çalışmak ve üretmekten mutluluk duyacaksınız. İşle ilgili konularda aradığınızı bulacaksınız, aşk hayatında ise hayalci olacaksınız.

Yay ve Yükselen Yay Burcu

Çevreniz oldukça hareketli olacak. Arkadaşlarınızın konu ve olayları sizi rahat bırakmayabilir. Yakın çevrenizde hiç ihtimal vermediğiniz bir aşk ortaya çıkabilir. Sevdiğiniz insandan destek göreceksiniz. İşle ilgili konularda üretken olacaksınız. Salı günü ev ve emlak ile ilgili girişiminiz olursa dikkatli olun. Pazar gününden sonra hareketli ve keyifli zamanlar geçireceğiniz dönem başlıyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu

Vaktinizi evinizle ve ailenizle geçireceksiniz. İşinize daha fazla vakit ayırmak durumunda kalabilirsiniz. Göz önünde olacağınız ortamlarda ikili ilişkilerde dengeyi iyi sağlamaya çalışın. Eviniz için doğru harcamaları yapacaksınız. İşle ilgili neye evet dediğinizi iyice düşünün, aksi halde kandırılabilirsiniz. Emlak alım-satım ve yer değiştirme ile ilgili durumlar için uygun zamandasınız.

Kova ve Yükselen Kova Burcu

Dış ortamlardan önemli olaylar gündeminizde olacak. Hiç tanımadığınız insanların problemleri hayatınızı çıkmaza sürükleyebilir. Yakın çevrenizde söz verdiğiniz insanlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızı görmelisiniz. İletişimsel ve teknoloji alanlarında güzel sonuçlar alacaksınız. Öğrenmekten mutluluk duyacağınız bir dönemdesiniz.

Balık ve Yükselen Balık Burcu-Haftalık Burç Yorumları 29 Mart-4 Nisan 2021

Ortak parasal konularda dengeyi iyi kurmanız gerekecek. Ödemeler konusunda gözden kaçırdığınız bir detay başınıza iş açabilir. Maddi konularda neleri yapabileceğinizi veya yapamayacağınızı göreceksiniz. Beklenmedik yerlerden maddi anlamda destekler görebilirsiniz. Hayatınız için önemli atılımlar yapabilirsiniz. Cuma ve cumartesi günü büyük işlerden uzak durun. Pazar gününden itibaren parasal konularda hızlı olup istediğiniz sonuçları alabileceksiniz.

Haftalık Burç Yorumları 15-21 Mart 2021 Tüm Burçlar-Hande Kazanova’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir