Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 27 Eylül-3 Ekim 2021

Haftalık Burç Yorumları 27 Eylül-3 Ekim 2021

Burçların Enleri-Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 27 Eylül-3 Ekim 2021 koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun astroloji yorumunu yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 27 Eylül-3 Ekim 2021 Tüm Burçlar

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

1 Ekim civarında, burcunuza dolunay düştüğünde, özellikle duygusal hissediyor olabilirsiniz ve sanki çevrenizdekilerle ilgilenmek için kişisel ihtiyaçlarınızı çok uzun süredir arka plana atıyormuşsunuz gibi duruyor olabilir. Bu, dinlenmek ve kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için çabalarınızı nasıl hızlandırabileceğinizi ve aynı zamanda öz bakımınızdan ödün vermeden ilişkilerinizde ve kariyerinizde uzun vadeli hedeflere doğru nasıl çalışmaya devam edebileceğinizi yeniden düşünmek için iyi bir zaman olabilir.

2-27 Ekim arasında, sosyal Venüs, günlük rutininizin altıncı evinden geçiyor ve bu, iş arkadaşlarınızla bağlantı kurmanın ve günlük yapılacak işler üzerinde işbirliği yapmanın normalden daha kolay hissedilebileceği bir zaman haline getiriyor. Ayrıca bir iş arkadaşı, arkadaş veya sevilen biriyle bir fitness planında eşleşmenin sonuçlarının alınmasına yardımcı olduğunu da görebilirsiniz.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Maneviyatla ilgili on ikinci evinize dolunayın düştüğü 1 Ekim civarında, dinlenmek ve derinden hissedilen duyguları yansıtmak için günlük eziyetten bir mola vermek isteyebilirsiniz. Bu, ilerlemeniz için size yardımcı bilgiler sunabilir.

Son zamanlarda biraz monoton hissediyorsanız iyi haber. Yönetici gezegeniniz, ilişki odaklı Venüs, Ekim ayından itibaren beşinci evinizden geçerken, en yakın bağlantılarınızı güçlendirmek ve en sanatsal dürtülerinize uyum sağlamak için uygulanabilecek neşeli, tasasız bir enerji patlaması yaşayacaksınız. 2’den 27 Ekim’e kadar. İster sevgili bir arkadaşınızla spontane bir yolculuğa çıkmayı, ister kalbinizdekileri özel biriyle paylaşmayı hayal ediyor olun, bu an, en tatlı, en sanatsal hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sahneyi hazırlıyor.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Belirli bir düzeyde sosyal uyarım olmadan yaşamanın zor olabileceğini zaten biliyorsunuz, ancak topluluğunuz, komşularınız, arkadaşlarınız ve meslektaşlarınızla olan bağlantılarınızın, 1 Ekim’de duygusal esenliğiniz için daha da ayrılmaz olduğunu görebilirsiniz. Dolunay ağ oluşturmayla ilgili onbirinci evinize düştüğünde göreceksiniz. Bağlantı kurmanın (Zoom (online bağlantı) mutlu saatler veya güvenli açık hava etkinlikleri gibi) yeni yollar bulmak ve sosyal ağınızdaki insanlarla bir fark yaratmak, şimdi kendinizi daha odaklı ve tatmin olmuş hissetmenizi sağlayabilir.

2 – 27 Ekim tarihleri ​​arasında sosyal Venüs, ev hayatınızın dördüncü evinizden geçerek sevdiklerinizle daha da iç ısıtan etkileşimler için zemin hazırlıyor. Ev yapımı bir yemeği paylaşmak veya yatak odanız için yeni sanat eserleri seçmek gibi basit zevkler, aranızdaki bağı güçlendirmenize yardımcı olabilir.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz) – Haftalık Burç Yorumları 27 Eylül-3 Ekim 2021

11 Mayıs’tan bu yana, görev yöneticisi Satürn’ün ortaklıkla ilgili yedinci evinizdeki gerilemesi sayesinde, en yakın bire bir ilişkilerinizi tüm silindirlerde ateşlemeye devam etmek için gereken zorlukları ve çalışmayı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak, işgücü gezegeni 29 Eylül’de doğrudan gittiğinde, bu meditasyonları gerçek dünyada uygulamak için yeşil ışık alacaksınız. Sevdiğiniz biriyle zorlu bir konuşma yapmak veya daha derin bir şekilde daha rahat bir ilişki kurmak istiyorsanız, şimdi bu yönde adımlar atmanın tam zamanı.

Ve 1 Ekim civarında, kariyerle ilgili onuncu evinize dolunay düşer ve ön plana çıkmanız için bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Üst seviyeler, sürüşünüzü ve vizyonunuzu takdir edecek.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Yüksek öğrenim ve macerayla ilgili dokuzuncu evinizde dolunayın düştüğü 1 Ekim civarında, evinizden çıkmak, yeni ve heyecan verici bir şey görmek veya deneyimlemek için kaşınan, özellikle güçlü bir kabin ateşi vakası hissediyor olabilirsiniz. İster kitaplardan veya filmlerden yeni bilgiler edinerek bu dürtüyü doyurun, ister daha önce hiç keşfetmediğiniz komşu bir kasabaya uzun bir yolculuk yapmayı tercih edin, tipik rutininizden kurtulmanıza izin vermek, duygusal ve entelektüel olarak büyük ölçüde onarıcı olabilir.

Ardından, arkadaşlarınızla, eski meslektaşlarınızla ve kalbinize yakın ve sevgili projelerde daha üst düzey kişilerle bağlantı kurmak, daha organik bir şekilde gerçekleşebilirken, para meraklısı Venüs, 2 – 27 Ekim tarihleri ​​arasında ikinci gelir evinizden geçiyor. Fazladan bir dozunuz olacak. Fırsatları kazanma konusunda topu ileriye taşımak için kendi avantajınıza kullanabileceğiniz finansal konuları müzakere ederken ve yönetirken çekicilik kazanacaksınız.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Sevdiklerinizle paylaştığınız varlıklar veya ortak kaynaklar ve cinsel yakınlıktan oluşan sekizinci evinizde dolunayın düştüğü 1 Ekim civarında en yakın duygusal bağlarınızın nasıl azaldığını düşünüyor olabilirsiniz. Bu, başkalarına çok fazla verip vermediğinizi veya daha iyi sınırlar belirlemeniz gerekip gerekmediğini değerlendirmenin zamanıdır.

Romantik Venüs burcunuzda hareket ederken, 2 – 27 Ekim tarihleri ​​arasında içten dışa doğru yayılan normalden daha çekici olacaksınız. Bu, sizi potansiyel ortaklar için daha da çekici hale getirebilir veya meyvelerini verdiğini görmek istediğiniz teklifleri paylaşırken meslektaşlarınızı ve üst düzey kişileri etkilemenize yardımcı olabilir. Kişisel tarzınızı deneyerek, belki makyaj koleksiyonunuzu veya gardırobunuzu yenilemek için çevrimiçi alışveriş yaparak da bu geçişten yararlanabilirsiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

1 Ekim civarında, yedinci ortaklık evinize dolunay düştüğünde, sevdiğiniz, önemli bir diğer kişi veya sevgili arkadaşınızla devam eden bir sorunu ele almanız gerekebilir. Neye ihtiyacınız olduğunu, onların neye ihtiyacı olduğunu ve ikiniz için de işe yarayan iyileştirici, uyumlu bir şekilde ilerlemek için nasıl ortak bir zemin bulabileceğinizi düşüneceksiniz. İlerlemeyi hemen görmek zor olabilir, ancak güçlendirilmiş farkındalık ilk adımdır.

2 ile 27 Ekim arasında, yönetici gezegeniniz romantik Venüs, maneviyatla ilgili on ikinci evinizde olacak ve en yakın ilişkilerinize ve yaratıcı ifadenize daha özel, gizli bir hava getirecek. Köklü duygular hakkında günlük tutmak veya en içten düşüncelerinizi çok özel bir anda özel biriyle paylaşmak, şu anda özellikle duygusal olarak tatmin edici olabilir.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) – Haftalık Burç Yorumları 27 Eylül-3 Ekim 2021

Sağlıkla ilgili altıncı evinize dolunayın düştüğü 1 Ekim civarında iş-yaşam dengesi eksikliğinden bıkmış hissedebilirsiniz. Bu, günlük işlerinizin yeni bir parçası haline gelen değişiklikler yapmanıza neden olabilir. Olumlu adımlar, küçük, göze çarpmayan veya görünüşte önemsiz olsalar bile zamanla birleşebilir ve daha merkezi ve canlı hissetmenize yol açabilir.

Ardından, arkadaşlar, komşular ve meslektaşlarla işbirliğine dayalı çabalar daha uyumlu ve duygusal olarak tatmin edici olabilir; Bu sırada sosyal Venüs, ağ oluşturmayla ilgili onbirinci evinizden 2 Ekim ile 27 Ekim arasında geçiyor. Politikadan işe, her konuda bağlantı kurmak isteyebilirsiniz. İlgili çabalar ve gönüllülük ve bir ekibin parçası gibi hissettikçe, daha üretken ve temelli hissedebilirsiniz.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

1 Ekim civarında, romantizmle ilgili beşinci evinize dolunay düştüğünde, diğer her şeyin size ulaşmaya başlamasından önce bir iş koymuş gibi hissederek, sizi bu rutinden kurtulmaya ve neşenizi ve sanatsal dürtülerinizi ilk sıraya koymaya çağırıyor. Kendinizi, yaratıcı ifadeniz için zevk deneyimlemenin ve çıkışları korumanın, genel esenliğinizin ayrılmaz bir parçası olduğu gerçeği üzerine meditasyon yaparken bulabilirsiniz.

2 ile 27 Ekim arasında, para konusunda bilgili Venüs, onuncu kariyer evinizden geçerek işteki çekiciliğinizi ve karizmanızı güçlendiriyor. Bir sonraki büyük fırsatınızı bulmak için üst düzey kişilere bir tutku projesi sunmak veya eski meslektaşlarınız veya arkadaşlarınızın arkadaşlarıyla ağ kurmak için şanslı bir zaman olabilir. Aynı zamanda büyük resminizi ve profesyonel hedeflerinizi belirleme ve benimseme zamanıdır.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Görev yöneticisi Satürn ve yönetici gezegeniniz geri harekete geçtiği 11 Mayıs’tan bu yana, muhtemelen kişisel engellerinizi ve zorluklarınızı ve bunların hayattaki ana hedeflerinize ulaşmanızı nasıl engelleyebileceğini düşünüyorsunuz. Ancak 29 Eylül’den sonra, Satürn’ün doğrudan gitmesi sayesinde, bu zihinsel çalışmayı ortaya çıkan herhangi bir dış zorluğa uygulayabileceksiniz.

1 Ekim civarında, dolunay, sevdiklerinizle birlikte dramayı harekete geçirebilecek dördüncü ev yaşamınıza düşüyor. Yalnızca konuşma sıranızın gelmesini beklemekle kalmayıp, akrabanızın söyleyeceklerine gerçekten yer açıp dinlediğinizden emin olmak için kendi kendinize bir kontrol yaptığınızdan emin olun. Oradan, üretken, iyileştirici bir kalpten kalbe sahip olmanın daha kolay olduğunu görebilirsiniz.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Dolunayın üçüncü iletişim evinize düştüğü 1 Ekim civarında e-postalar, metinler, yapılacak işler ve ayak işleri arasında boğulmuş hissedebilirsiniz. Nefes alacak yer bulmak, sizi bu görevlerden vazgeçerek ve başkalarıyla bağlantı kurarak isyan etme fantezisi kurmaya teşvik ediyor olabilir. Ancak uzun vadede yapabileceğiniz en iyi şey, başınızı eğip elinizden gelenin en iyisini yapmak, ardından derin bir nefes almak ve daha çok keyif aldığınız aktivitelere geçmektir.

2 ile 27 Ekim tarihleri ​​arasında romantik Venüs, duygusal bağlar ve cinsel yakınlıktan oluşan sekizinci evinizden geçerek, en yakınınız ve en sevdiklerinizle daha derin, daha içten bir bağ kurma iştahınızı artırıyor. Yüzeysel bir konuşma şimdi kesmez. Yüzeyin altına inmek ve gerçekten bağlanmak istiyorsunuz.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart) – Haftalık Burç Yorumları 27 Eylül-3 Ekim 2021

1 Ekim civarında, ikinci gelir evinize dolunay düştüğünde, işinizde ne kadar çaba sarf ettiğinizi ve bunun getireceği faydaları düşüneceksiniz. Bir şey dengesiz ve yetersiz geliyorsa, nasıl ilerlemek istediğinizi yeniden değerlendirmenin zamanı gelmiş olabilir. Tüm olasılıkları düşünmek için kendinize özgürce saltanat verin, çünkü duygularınızın içinde olmanın ve şimdi büyük hayaller kurmanın gerçekten bir zararı yok.

2 ile 27 Ekim arasında romantik Venüs, en yakın birebir bağlarınızı vurgulayarak yedinci ortaklık evinizden geçiyor. Sevdiğiniz biriyle, özel biriyle, önemli bir kişiyle veya sevgili arkadaşınızla geçirmek için zaman ayırdığınızda mutlu olacaksınız. Bir Zoom (online sohbet) görüşmesine yetişiyor veya en son yürüyüşünüzden fotoğraflar paylaşıyor olsanız bile, yenilenmiş bir yakınlık ve sıcaklık hissedeceksiniz. 

Haftalık Burç Yorumları 27 Eylül-3 Ekim 2021-Kaynak: yahoo.com

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir