Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 26 Ekim-1 Kasım 2020 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 26 Ekim-1 Kasım 2020 Tüm Burçlar yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun yorumunu yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 26 Ekim-1 Kasım 2020

Koç Burcu 21 Mart-20 Nisan

Dostluklarınızı sorgulayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Dedikodu yapan kişilerden uzak durun. Aşk ve para konularında rahatınıza düşkün olacaksınız. Endişeli ve telaşlı davranışlar içerisinde olmamaya dikkat edin. Çalışmış olduğunuz kişileri önemsediğinizi hissettirin. Hayatlarınızı ve ruhunuzu yavaşlatmayı deneyin. Kendinize iyi gelen insanlarla vakit geçirmeye özen gösterin. Zamanı öldürmek yerine değerlendirin. Maddi ve manevi bakımdan kimseye baskı kurmayın. Sağlıklı beslenmeye ve psikolojik gelgitler yaşamamaya dikkat edin. Sevmeyi önemseyin.

Boğa Burcu 21 Nisan-21 Mayıs

Her konuda çok dikkatli olun. Aşkta kıskançlıktan uzak durun. İç huzurunuzu koruyun. Sindirim sisteminize dikkat edin. Bugüne kadar yaşadığınız olumsuzlukları sorgulayabilirsiniz. 15 gün boyunca tevekkül edin, yaşadığınız sıkıntılar geçecektir. Hayat alanlarınızda değişimler yaşayabilirsiniz. Tüm dikkatlerin sizin üzerinizde olduğunu fark edeceksiniz. Zamanında arkadaşlarınıza anlattıklarınız, şimdi size sıkıntı olacaktır. Ben mutluyum demeyi ihmal etmeyin.

İkizler Burcu 22 Mayıs-22 Haziran

İşle ilgili planlarınızda önemli gelişmeler var. Aşk hayatınızda kimsenin duygularıyla oynamayın. Çevrenizdekileri etkileyecek ve adınızdan söz ettireceksiniz. Vaktiyle canım dediğiniz kişiyle şimdi düşman olmayın. Bitmiş şeylerin intikamını beslemeyin aksi halde çok büyük bedeller ödersiniz. Affedin ya da Allah’a havale edin. Biten ilişkilerinize düşmanlık beslemeyin. Maddi konularda planlar yapmaya özen gösterin. Geçmişle ilgili intikam enerjisiyle yol alırsanız, kendinizi hasta edebilirsiniz.

Haftalık Burç Yorumları 26 Ekim-1 Kasım 2020-Yengeç Burcu 23 Haziran-22 Temmuz

Hafta boyunca aile ve ev konusunda güvenlik isteğiniz artacak. Çevrenizdekilerin ikiyüzlü tavırlarıyla yüzleşeceksiniz. Sevmek istediğiniz kişileri hiç korkmadan sevin, güvensizlik duygunuzu aşın. Gelirinizi artırmak için yeni fırsatlarınız var. Baş ağrıları, migren, sinüzit, göz gibi alanlarda ağrılar olabilir. Sağlık sorunlarınız için bir hekime başvurun. Eskiden ulaşılamaz gördüğünüz hedeflerinizin çok yakınınızda olduğunu göreceksiniz. Ekonomik anlamda şanslı olacaksınız.

Aslan Burcu 23 Temmuz-22 Ağustos

Önemli olayları izlemeniz ve beklemeniz gereken bir haftadasınız. Aşk hayatınızda sakin olun. Israrcı ve aceleci olmamaya çalışın. Bu hafta uyku düzeninize ve beslenmenize her zamankinden fazla önem gösterin. İlişkilerinizde açık sözlü olun. Kimse hakkında kötü düşünmeyin. Herkesi olduğu gibi kabul edin. İş değiştirmek için doğru bir zamanda değilsiniz. Ne kendinize, ne de karşınızdakine haksızlık etmeyin. Adil olun.

Başak Burcu 23 Ağustos-22 Eylül

Arkadaşlarınızla ilişkilerinizi sorgulayacaksınız. Sürekli kendi sorunlarını anlatan arkadaşlarınıza tahammülünüz olmayacak. Kendinizi beklenmedik bir durumda bulabilirsiniz. İş hayatınızda gerginliklerden uzak durun. İş ve para konusunda inanılmaz başarılar yakalayacaksınız. Yeni iş fırsatları ayağınıza gelebilir. Olumlu enerjiyi açığa çıkarmak davranışlarınızda gizli olacaktır. Sizi üzen ve mutsuz eden olaylardan arınmak isteyeceksiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek için mücadele etmekten vazgeçmeyin. Yakınlarınızın sağlık sorunlarıyla mücadele edebilirsiniz. Partnerinize aşırı ilgi göstermeyin.

Terazi Burcu 23 Eylül-22 Ekim

Hayatınızda önemli bir değişiklik olabilir. Sosyal çevrenizde ilginç gelişmeler olacak. Duygularınızı tartmanız gereken bir süreçtesiniz. Kimsenin dolduruşuna gelmeyin. Başkalarınızın sizin hakkınızda ne düşündüğü, sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Bu nedenle çevre değiştirmek isteyebilirsiniz. Parasal konularda zorlu süreci geride bırakacaksınız. Yapacağınız sözleşmeleri iyice okuyun daha sonra imzalayın. Dengeli ve dikkatli olmaya özen gösterin. Yalandan uzaklaşın.

Haftalık Burç Yorumları 26 Ekim-1 Kasım 2020-Akrep Burcu 23 Ekim-21 Kasım

Aşk hayatınızda yanlış anlama ve anlaşılma söz konusu. Uzun süredir istediğiniz bir şeyi sonunda alacaksınız. Sağlığınıza özen göstermeye devam edin. Geçtiğimiz hafta kimlere takıldıysanız, kafanıza taktıysanız bu hafta umurunuzda olmayacak. Kişilere ve olaylara fazla anlam yüklemeyeceksiniz. Sizi huzursuz edenleri çevrenizden uzaklaştıracaksınız. Hayatınızı bilinçli bir şekilde yaşamak isteyeceksiniz. Partneri olanlar, sakin ve huzurlu konuşmalıdır partneriyle. Görsel zekanızı güçlendirin. Tembellikten uzak durun.

Yay Burcu 22 Kasım-21 Aralık

İş ve kariyerde şansınızın değiştiğini hissedeceksiniz. Aşk hayatınızda denge ön planda olacak. Sağlıklı beslenmeye devam edin. Geçmişe özlem duymaktan vazgeçin. Bugünkü olgunluğunuzu geçmişte yaşadığınız olaylara borçlu olduğunuzu unutmayın. Kariyerinizde sizinle fikir çatışmaları yapan kişilere karşı hoşgörülü olun. Hak, hukuk, adalet, devlet ile ilgili işlerinizde tamamen başarılı sonuçlar alacaksınız. Solunum yolu rahatsızlıklarına karşı dikkatli olun. Parasal konularda muhteşem imkanlar yakalayacaksınız.

Oğlak Burcu 22 Aralık-21 Ocak

Spor, diyet ve beslenmenize özen gösterin. Kemik rahatsızlıklarınızı ciddiye alın. Sindirimsel bazı rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. İşlerinizin geleceğine güven duyun. Aşk hayatınız duygusal ve dinamik olacak. Artan iştahınızı kontrol altına alın. Çalışma isteğinizin gitmesine izin vermeyin ve umudunuzu sürdürün. Kişiliğinizle ön planda olacaksınız. Toplum önünde statünüz yükselecek. Parayı merkezinize yerleştirmeyin. Kendinizi sorgulamaktan çekinmeyin. Kendinize duyduğunuz güveni artırın.

Kova Burcu 22 Ocak-19 Şubat

Sorumsuz insanlara tahammülünüz kalmayacak. Aşk hayatınızda yaşadığınız kötü günler geride kalıyor. Ruh sağlığınızı önemseyin. Bankalarla ilgili alacak-verecek konuları sizi biraz yorabilir. Sorun olan her şeyi titiz olduğunuz sürece çözeceksiniz. Değiştirmek istediğiniz iş yaşamını değiştirebilirsiniz. Parasal alacakları toplama konusunda inanılmaz şanslı olacaksınız. Mümkün olduğunca huzurlu olmaya özen gösterin.

Haftalık Burç Yorumları 26 Ekim-1 Kasım 2020-Balık Burcu 20 Şubat-20 Mart

Balıkların bu hafta değişime ihtiyacı var. Maddi ve manevi her konuda dikkatli olun. Parasal kayıplara karşı da dikkatli olun. Hırsızlara karşı dikkatli olun. İlişkilerinize dikkat edin, başkalarını istemeden rahatsız etmeyin. Baskıcı tavırlardan uzak durun. Sosyal hayatınızda daha fazla arkadaşlarınızla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ruhunuzu özgür bırakın. Aşk ve evlilikte de baskıcı olmayın. Hiçbir şeyinizi hiç kimseye emanet etmeyin. Ruh ve beden sağlığınıza özen gösterin. Doğa yürüyüşleri size iyi gelecektir.

Haftalık Burç Yorumları 26 Ekim-1 Kasım 2020 Tüm Burçlar-Kaynak: Nuray Sayarı-Nur Viral’le Hayatta Her Şey Var YouTube kanalından yardım alınmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir