Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ocak 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ocak 2021 Tüm Burçlar

Burç Yorumları Temmuz Hande Kazanova

Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ocak 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burcunu astroloji uzmanı Hande Kazanova’nın yorumuyla yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ocak 2021

Koç Burcu

Haftanın başlarında ev, aile ve yuva alanlarınızda beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Diğer insanlarla iletişimlerinizde fikirleriniz aykırı bulunabilir, bu durum sizde sıkıntıya yol açacaktır. Parasal konularda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Beklediğiniz haberler gelmeyebilir. Çocuklarla ilgili konular daha fazla hayatınızda yer alacak. Eşinizin ailesiyle bu dönemde bazı konularda aynı fikirde olmayabilirsiniz. İşten elde ettiğiniz gelirlerde aksamalar yaşanabilir. Eski arkadaşlarınızdan fayda göreceksiniz. 22 Şubat’a kadar büyük girişimlerden uzak durun.

Boğa Burcu

Yakın çevrenizin konu ve olaylarıyla ilgileneceksiniz. İnternet üzerinden işlem yapanlar salı ve çarşamba günleri beklenmeyene hazırlıklı olmalıdır. Toplum önünde gerginlikten uzak durmaya çalışın. Tanıdığınız insanların parasal konularda sıkıntı yaşadığını görebilirsiniz. Ev veya iş ilgili ilgili önemli bir mevzu gündeminize yerleşebilir. Eşinizin akrabalarına karşı anlayışlı olmaya çalışın. Eğitim alanında bir arkadaşınızın başarısını kıskanabilirsiniz. 22 Şubat tarihine kadar iş hayatınızda önemli kararlar almayın. Anne tarafınızdan da önemli konular gündemiz de olacak. Sorumluluklarınızı ertelemeyin.

İkizler Burcu

Hayatınızda kendi bildiğinizi uygulayın. Salı gününden itibaren maddi konularda hızlanmalar yaşayabilirsiniz. Bir borç ortaya çıkabilir, onu ödemeye odaklanabilirsiniz. Eğitimsel konularda uzaktan gelebilecek bir haber moralinizi bozabilir. Davalarda beklediğinizi bulamama, kafa karışıklıkları ve bir davanın sonuçlanmaması durumlar yaşanabilir. Akrabalarınızla ilgili olaylar gündeminizde olacak. Eşinizin parasını yönetme konusunda daha dikkatli olmalısınız. Eski konu ve olayların üzerinden tekrar geçmek zorunda kalabilirsiniz.

Yengeç Burcu-Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ocak 2021

Haftaya isteksiz başladıktan sonra salı ve çarşamba gününden sonra hayat sizin için hızlı akmaya başlayacak. Alacağınız haberler karşısında kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Ödeme yapmak zorunda kalabilirsiniz, bu da maddi konuda sizi zora sokabilir. Uzaktan gelecek haberler sizde hayal kırıklığına neden olabilir. Bu haberler kafanızı karıştırabilir. Bir para haberi alabilirsiniz. Bazı gerçekleri ortaya çıkarmak için harekete geçebilirsiniz. 22 Şubat’a kadar büyük bir borcun altına girmemeye çalışın.

Aslan Burcu

Biraz kendi halinizde olmak isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanla veya ortağınızla birbirinize girebilirsiniz. Kendi bildiğinizi okumamaya çalışın. Çocuğunuzla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Sırt bölgenize ve kalp bölgenize dikkat edin. Hayatınızda hareketlenmeler olacak. İkili ilişkilerinizde ve evliliğinizde iletişimsel problemlere açık görünüyorsunuz. Bu dönemde evlilik veya yeni bir girişimde bulunmayın. Dava açacaksanız şartları tekrar gözden geçirin.

Başak Burcu

Kariyerinizde hızlı adımlar yaşanabilir. Salı günü biraz gerilim yaşayabilirsiniz. İşler sizin üzerinize yıkılabilir. İkili ilişkiler ve özel hayatınızda beklentileriniz çok yüksek. 26 Ocak itibariyle sevdiğiniz kişinin ailesi tarafında bazı sıkıntı ve problemler oluşabilir. Bu konu ve olayları kafanıza çok fazla takmayın. Bir olayın iç yüzüyle karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili uğraştığınız şeyin sonucunu alabilirsiniz. 22 Şubat’a kadar sağlığınıza ekstra özen gösterin. İş hayatında aksaklıklara karşı dikkatli olun. Yeniliklerden uzak durun.

Terazi Burcu

Telefon trafiğiniz yüksek olabilir. İşlerinizi daha hızlı halletmek için biraz daha pratik olmalısınız. Kariyer ve iş fırsatlarınız artıyor. Sevdiğiniz insanla aranızda sıkışmalar, aksilikler ve tepkisel davranışlar devrede olabilir. Tutkularınızla hareket etmemeye özen gösterin. Sıkılganlıklarınızı iyi yönetin. Borsa veya riskli işlere girmeyin. İş hayatınızda beklediğiniz haberleri almada gecikebilirsiniz. Arkadaşlarınız size drama şeklinde geliyor olabilir. Sosyal çevre ve arkadaşlık alanlarınız hareketlenecek. İletişim alanlarında aksamalar yaşanabilir. Eski aşklarınız gündeminizde olabilir.

Akrep Burcu-Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ocak 2021

Ödemelerinizi hızlı bir şekilde halledeceksiniz. Evde olmak istemeyeceksiniz birkaç gün. Alacağınız haberler karşısında hayatınız hareketlenebilir. Aileniz veya eşinizin ailesiyle ilgili konu ve olaylar gündeminizi oluşturabilir. Sevdiğinizin iş konusunda zorlanmalar yaşadığınız görebilirsiniz. Aşk hayatınızda hayal kırıklığı devrede olabilir. Salı günü parasal konularda yatırım yapmaktan uzak durun. Kariyer alanlarınızda hızlı bir takım olaylar olabilir. Sevdiğiniz insanları kendi arzunuza göre yönlendirmek isteyeceksiniz. 21 Şubat’a kadar yerinizi değiştirmeyin. Ailenizle yaşadığınız sorunları çözümleyeceksiniz.

Yay Burcu

İletişimsel konularda sinirleriniz gerilebilir. İş hayatında birlikte çalıştığınız kişilere karşı anlayışlı olmayı ihmal etmeyin. Ev, aile ve yuva alanlarınızda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Uzaklardan haber alacaksınız. Eğitim, hukuk ve ticaret alanlarında hızlı gelişmeler yaşanacak. Perşembe günü insanlar üzerinde çok fazla baskı kurmamaya özen gösterin. 21 Şubat’a kadar teknolojik aletlerden yana sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sosyal medya ve internet ortamında yaşanacak aksaklıklara karşı tedbirli olun.

Oğlak Burcu

Sevdiğiniz insanın yanında olup onun konu ve olaylarıyla uğraşabilirsiniz. Ortağı olanlar içinde aynı şeyler geçerli. Yapacağınız ödemeler sizi bu hafta ekstra sinirli yapabilir. Kafanızdaki planların işlemediğini görebilirsiniz. Yatırımlardan uzak durun. Beklenmedik olaylar yaşayabilirsiniz. 26 Ocak günü beklediğiniz iş konusunda hayal kırıklığı ve kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Yakın çevre bağlantınızı çok fazla güvenmeyin. Kazandığınız parayı ödemelerinizde kullanacaksınız. 22 Şubat’a kadar maddi konularda dikkatli adımlar atın. Yeni insanlarla yeni işlere girmeyin. Teknolojik harcamalar yapabilirsiniz.

Kova Burcu

Sağlığınız ve iş hayatınızla ilgili hızlı konular gündeminizde olacak. Ailenizde sıkılgan tavırlar göstermemeye özen gösterin. Parasal konularda beklentilerinizin karşılanmaması sizde hayal kırıklığına neden olabilir. Yatırım yaptığınız yerlerden istediğiniz getirileri almak da zorlanabilirsiniz. Aşk hayatınızda ve çocuklarınız için yapacağınız harcamalarda dikkatli olun. Sevdiğiniz kişiyle dengeleri sağlamalısınız. Egonuzu baskılayın. Kendinizi ifade ederken dikkat edin, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Yarım kalan işlerinizin tamamlanmasında başarılı olamayacaksınız. Büyük girişimlerden uzak durun.

Balık Burcu-Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ocak 2021

Çocuğunuz ve aşk hayatınızla ilgili konu ve olaylar gündeminizde olacak. Hayatınız hızlı akacak ve bazı konularda kendinizi güvende hissetmeyeceksiniz. Sinirli olmamaya özen gösterin. Yakın çevrenizdeki insanlar sizden büyük beklenti içerisinde olabilir. Hayal kırıklıkları, umudu kaybetme, yaşanacak sıkıntı ve problemler gündeminizde olabilir. Sevdiğiniz kişiden veya ailenizde çok fazla beklentiniz olabilir. Kalp ritminize, kalp sağlığınıza, dolaşım sisteminize, sırt ağrılarına dikkat edin. Alacağınız haberler tansiyonunuzu da yükseltebilir. Eski konu ve olayları yeniden düşüneceksiniz. Büyük girişimlerden uzak durun.

Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ocak 2021 Tüm Burçlar-Hande Kazanova’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir