İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ekim 2021 Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ekim 2021 Tüm Burçlar

Burçların Enleri-Tüm Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ekim 2021 Tüm Burçlar koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun yorumunu yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ekim 2021

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

Romantik Venüs, 27 Ekim’den 21 Kasım’a kadar yedinci ortaklık evinizden geçerken, özel biriyle ya da diğer önemli kişiyle bire bir görüşme kesinlikle aklınızda olacak. Geçmişte keyif aldığınız bir geziyi veya randevu gecesini canlandırmayı heyecan verici bulabilirsiniz.

Ardından, mavi ayın ikinci gelir evinize düştüğü 31 Ekim civarında, mevcut para kazanma oyun planınızın temel değerlerinize ve uzun vadeli beklentilerinize daha iyi uyması için nasıl ayarlanabileceğini düşünüyor olabilirsiniz. Zamanınızı, enerjinizi veya paranızı farklı bir yola yatırmak doğru yol gibi geliyorsa, bu hesaplanmış bir risk almak için bir an olabilir. Sadece şu anda hiçbir şeyin yapılması gerekmediğini bilin; doğru hissettiren bir hızda hareket edebilirsiniz.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Yönetici gezegeniniz ilişki odaklı Venüs, 27 Ekim’den 21 Kasım’a kadar sağlıkla ilgili altıncı evinizden geçerken, sosyal hayatınızı sağlık rutininizle birleştirmenin yollarını bulmak tatmin edici olabilir.

Ve mavi ayın düştüğü 31 Ekim civarında; işaretiniz, başkalarının ihtiyaçlarını karşılamak için ihtiyaçlarınızı çok uzun süre geri plana atmış gibi hissediyor olabilirsiniz. Küskünlüğün demlenmesine izin vermek yerine, şu anda zihinsel ve duygusal sağlığınıza en iyi şekilde hizmet edecek eylemleri sıfırlasanız iyi edersiniz. Belki de rutininize favori bir antrenman eklemek veya doğaçlama bir hafta sonu kaçamağının tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Bu, başkalarıyla ilgilenebilmek istiyorsanız, kendinize bakmanın sizin için çok önemli olduğunu öğrenebileceğiniz bir andır.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Sosyal Venüs 27 Ekim’den 21 Kasım’a kadar romantizmle ilgili beşinci evinizden geçerken keyifli, neşeli, sanatsal uğraşlar aramak ve kalbinizden geçenleri ifade etmek için her zamankinden daha istekli olacaksınız. Atlamak için can atıyorsanız yaratıcı bir projeye dönüştürün veya sevdiğiniz biriyle iç açıcı bir deneyimi paylaşın, şimdi bunu yapmak için güzel bir zaman olabilir.

Son zamanlarda tabağınızdaki her şeyden bunalmış hissedebilir ve dolunayın on ikinci maneviyat evinize düştüğü 31 Ekim civarında günlük eziyetten bir mola verebileceğinizi hissedebilirsiniz. Bedeninizi ve ruhunuzu besleyen dinlendirici, onarıcı faaliyetlere öncelik vermek artık neredeyse gerekli olacak. Germe, meditasyon, derin nefes alma veya Reiki gibi daha gelişmiş enerji çalışmaları, tam olarak merkezlenmiş hissetmeniz ve yolda ne olursa olsun üstlenmeye hazır hissetmeniz gereken şeyler olabilir.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz) – Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ekim 2021

Sevdiğiniz biriyle devam eden duygusal bir konuyu ele almayı ertelediyseniz, iletişimci Merkür ev hayatınızın dördüncü evinde geriye doğru hareket ederken, 27 Ekim’den 3 Kasım’a kadar gerekli olan kalpten kalbe sahip olmanız iyi olabilir. Enerjinizi aile bağlarını geliştirmeye ve hatta bazı durumlarda onarmaya harcamak, inkar edilemez ve güçlü bir şekilde iyileştirici olabilir.

Ardından, ağ oluşturma ve dileklerle ilgili onbirinci evinizde dolunayın düştüğü 31 Ekim civarında hayatınızdaki çeşitli gruplara (iş arkadaşlarınız, topluluğunuz, arkadaşlarınızla) nasıl uyum sağladığınızı düşüneceksiniz. Belirli toplumsal deneyimlerin mutluluğunuz ve refahınız için merkezi olduğunu fark edebilir, onları beslemek ve büyütmek için adımlar atmak isteyebilirsiniz, bu da sizi daha da duygusal ve sosyal zindeliğe hazırlayabilir.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Bilgi toplayan Merkür, 27 Ekim’den 3 Kasım’a kadar üçüncü iletişim evinizden geriye doğru hareket ederken, kabloların sürekli olarak kesiştiğini hissedebilirsiniz ve aksi takdirde kolay esinti olabilecek günlük görevleri yerine getirmek ekstra zordur. Şu anda her kutuyu işaretlemek zorunda olmadığınızı ve elinizden gelenin en iyisini yaptığınızı bilerek derin bir nefes almak, ki bu kesinlikle yeterlidir.

Ve 31 Ekim civarında, kariyerle ilgili onuncu evinize mavi ay düştüğünde, ön plana çıkmanız ve profesyonel oyununuzu göz korkutucu ama aynı zamanda ödüllendirici bir şekilde yükseltmeniz istenebilir. Soru, uzun vadeli hedeflerinizle uyumluysa, profesyonel bir galibiyet için zemin hazırlayabilir. Buna sahip olduğuna güvenebilirsin!

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Para bilincine sahip Venüs 27 Ekim’den 21 Kasım’a kadar ikinci gelir evinizden geçerken, yeni müşteriler, iş projeleri veya cezbedici başka herhangi bir profesyonel fırsat için bir oyun yapmak için faydalı bir konumda olacaksınız. Her zamankinden daha cana yakın ve hizmetli, meslektaşların ve üst düzey yöneticilerin iyi yanıt vereceğinden eminler, bu nedenle hak ettiğiniz finansal ödüllere giden yolda ağ kurmaktan çekinmeyin.

Ardından, mavi ayın dokuzuncu yüksek öğrenim ve macera evinize düştüğü 31 Ekim civarında günlük rutininizi değiştirmek için can atıyor olabilirsiniz. Göz açıcı bir deneyim yaşamak için monoton hissettiren her şeyden kurtulmak isteyeceksiniz (kendi kendine bakım becerilerinizi geliştirmenize olanak tanıyan bir gezi veya çevrimiçi ders planlamayı düşünün).

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Yönetici gezegeniniz romantik Venüs 27 Ekim’den 21 Kasım’a kadar burcunuzda hareket ederken, içten dışa parıldayacak, etkileşimde bulunduğunuz herkesi büyüleyeceksiniz. Bu, işinizi büyütmek veya köklü arzuları özel birine veya önemli birine bildirmek için hamle yapmak için harika bir zaman olabilir. Zevk, yaratıcılık ve güçlendirilmiş ilişkiler tamamen sizindir.

Ve mavi ayın duygusal bağlar ve cinsel yakınlıktan oluşan sekizinci evinize düştüğü 31 Ekim civarında en yakın bağlarınızı almak yerine ne kadar verdiğiniz üzerine meditasyon yapıyor olabilirsiniz. Karşılıklılık yoksa, bu dengesizliğe dikkat çekmenin ve düzeltmek için neler yapılabileceğini görmenin zamanı gelmiş olabilir.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) – Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ekim 2021

İster terapideki eski yaralar hakkında konuşun, ister günlüğünüze tekrar eden rüyalar hakkında yazın, iletişimci Merkür 27 Ekim’den 3 Kasım’a kadar on ikinci maneviyat evinizden geriye doğru hareket ederken, kendinizi psikolojik olarak adımlarınızın izini sürerken bulabilirsiniz. Öz-yansıtma, içsel bağlantılarınızın daha derinden anlaşılmasına yol açabilir ve sonuçta duygusal esenliğinizi destekleyebilir.

Ardından, mavi ayın yedinci ortaklık evinize düştüğü 31 Ekim civarında sevgili bir arkadaşınızın, yakın bir meslektaşınızın veya diğer önemli kişilerin ihtiyaçlarınızı nasıl daha iyi dengeleyebileceğinizi öğreneceksiniz. Bu an, aynı sayfada olduğunuzdan ve aynı büyük resim hedefine doğru ilerlediğinizden emin olmak için işi şimdi ve daha sonra yapmanız gerekeceğini hatırlatabilir. Umutla, sonuç buna değecek.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

27 Ekim’den 21 Kasım’a kadar meslektaşlarınız, arkadaşlarınız veya topluluğunuzun diğer üyeleriyle eşleşmek için harekete geçeceksiniz, bu sırada sosyal Venüs onbirinci ağ evinizden geçiyor. Bu aynı zamanda başkalarını organize etme ve herkesin aynı fikirde olmasına yardımcı olma konusunda özellikle yetenekli olduğunuz bir dönem olabilir. Asil bir son oyun için çalışmak için bir araya gelerek avantaj elde edin.

Ve 31 Ekim civarında, sağlık ve günlük rutinle ilgili altıncı evinize dolunay düştüğünde, iş sorumluluklarınız ve kişisel ihtiyaçlarınız arasında daha iyi bir denge kurmak için daha fazlasını yapıyormuş gibi hissederek, günlük rutininizden bıkmış olabilirsiniz. Kendinize karşı çok sert olmamaya çalışın çünkü öz-şefkat aslında zihinsel, duygusal ve fiziksel hedeflerinizi beslemeye hizmet edebilir.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Profesyonel bir çaba için çizim tahtasına geri dönmek, 27 Ekim’den 3 Kasım’a kadar üretken olabilirken, iletişimci Merkür onuncu kariyer evinizden geriye doğru hareket eder. Hedeflerinizi gözden geçirmek veya sonuçta topu ileriye taşımanıza yardımcı olabilecek gevşek uçları birleştirmek için elinizden gelenin en iyisini yapmak için daha üst seviyelerle dokunun. Bu, uzun vadeli vizyonlarınızda daha düzenli ve net olmak için yararlı bir zaman olabilir.

Ardından, 31 Ekim civarında, o kadar uzun zamandır burnunuzu taşa dayadığınızı ve gevşeyip sevdiklerinizle bağlantı kuramadığınızı hissedebilirsiniz. Kesinlikle yapmanız gerekenle başa çıkmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, ardından kendinizi zevkli arayışlara odaklayın. Hayatın bu önemli yönüne yer açmak, nihayetinde yaratıcılığınızı ve üretkenliğinizi artırabilir.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Becerilerinizi geliştirmek için çevrimiçi bir kursu gözden geçirmek veya planlamaya başladığınız bir geziyi araştırmak isteyebilirsiniz, bu da iletişimci Merkür 27 Ekim’den 3 Kasım’a kadar dokuzuncu yüksek öğrenim ve macera evinizde geriye doğru ilerlerken, arka yakıcıyla sona erdi. Aklınızda belirli bir büyük resim hedefiniz olmasa bile, içgüdülerinizi takip edecek alan, şimdi ruhunuz için iyi olabilir.

Ev hayatınızın dördüncü evinizde dolunayın düştüğü 31 Ekim civarında profesyonel ve kişisel sorumluluklarınızı dengelemenin daha iyi bir yolunu bulmak isteyebilirsiniz. Çok zayıfsınız ve çabalarınızı düzene koymanız gerekiyor. En önemli görevleri ve taahhütleri değerlendirmek için günlük işlerden bir adım geri atın ve yakında nasıl devam edeceğinizi öğreneceksiniz.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart) – Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ekim 2021

Romantik Venüs, 27 Ekim’den 21 Kasım’a kadar duygusal bağların ve cinsel yakınlığın sekizinci evindeyken, derin, dönüştürücü, yürekten bir bağlantının özlemini çekeceksiniz. En derin duygularınızı ve hayallerinizi paylaşmak, bağlantınızı canlandırıcı bir şekilde güçlendirebilir.

Ve sonra, dolunayın üçüncü iletişim evinize düştüğü 31 Ekim civarında bir çamaşırhane yapılacaklar listesi tarafından bunalmış hissedebilirsiniz. Aklının sonuna geldiğini hissedebilirsin, ama kesinlikle STAT’ı merkeze alma gücüne sahipsin. Her şeyi adım adım atmak ve kendinize nefes almak, dinlenmek ve iyileşmek için zaman aşımları vermeyi hatırlamak, bu çılgın anı en iyi şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Haftalık Burç Yorumları 25-31 Ekim 2021 Tüm Burçlar-Kaynak: yahoo.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir