İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Haftalık Burç Yorumları 25-31 Aralık 2023

Haftalık Burç Yorumları 25-31 Aralık 2023

2019 Dünyanın Yorumu-Burçlar

Haftalık Burç Yorumları 25-31 Aralık 2023 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarını yazdık.

Haftalık Burç Yorumları 25-31 Aralık 2023 Tüm Burçlar

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

Bu hafta hiçbir şey sizi yavaşlatmıyor (belki trafik dışında).

Hafta, 24 Aralık Pazar günü, Güneş Oğlak burcundayken ve sosyal konumunuzdaki eviniz Balık burcundaki Satürn’le altmışlık açı yaptığında başlıyor. Bugün büyük görevlerin üstesinden gelebilirsiniz. Hiçbir ayrıntı gözünüzden kaçmıyor. Koç, zamanında geldin ve her şeyi kolaylıkla ayarladın. Yolunuzdaki engeller ne olursa olsun bir ceylan gibi temizleyebilirsiniz.

25 Aralık Pazartesi günü Akrep burcundaki Venüs, Balık burcundaki Neptün ve hayallerinizdeki ev ile üçgen açı yapacak. Bu, üzerinde kiraz bulunan bir çırpılmış krema bulutunun içinde yüzmek gibi hoş bir enerjidir. Uyuyabilir ve gün boyu pijamalarınızla kalabilirsiniz. Acele etmeye gerek yok. Bugün hiçbir şey balonunuzu patlatamayacak.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Bu hafta uyumlu enerjilerde süzülebilirsiniz.

Hafta, 24 Aralık Pazar günü, Oğlak burcundaki güneşin ve seyahat evinizin Balık burcundaki Satürn’ün altmış derecelik açı yapmasıyla başlıyor. Boğa, yolunuzdaki engellerle başa çıkabilirsiniz. Konsantrasyonunuz iyi ve planlamanız kusursuz. Bugün, gideceğiniz yere giden yolu bulabilir veya havaalanına gelen birini hiçbir karmaşa ve telaş olmadan karşılayabilirsiniz.

25 Aralık Pazartesi günü Akrep burcundaki Venüs, Balık burcundaki Neptün ile dostluk ve topluluk evinize üçgen açı yapacak. Bu, tanıştığınız herkesin merhaba dediği günlerden biri. Oradan geçen bir yabancı şapkasını çıkartıyor. Sokağın karşısından bir komşu size el sallıyor. Bugün, dünya topluluğuyla bir olduğunuzu hissediyorsunuz.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Bu hafta harika bir bağlantı kuruyorsunuz.

Hafta, 24 Aralık Pazar günü, Oğlak burcundaki güneşin ve kaynak evinizin Balık burcundaki Satürn’ün altmışlık açısıyla başlıyor. Planı yapan sensin. İşler bir anda hallediliyor. Gemini, görevler atayabilir, insanları bir araya getirebilir ve yapılacaklar listendeki işleri işaretleyebilirsin. Bugünün ana organizatörü sizsiniz.

25 Aralık Pazartesi günü Akrep burcundaki Venüs, Balık burcundaki Neptün ve sosyal konumunuzdaki eviniz ile üçgen açı yapacak. Bugün dünyanın zirvesinde olabilirsiniz. Sosyal medya gönderileriniz birçok kişi tarafından paylaşılabilir, kişiden kişiye aktarılabilir. İltifatlar yağıyor. Size iyi dilekler gönderen kişilerden uzak ve geniş yerlerden mesajlar ve e-postalar alabilirsiniz. Yıldızınız bugün parlıyor.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz) – Haftalık Burç Yorumları 25-31 Aralık 2023

Bu hafta ileri ve yukarı yönlü.

Hafta, 24 Aralık Pazar günü, Oğlak burcundaki güneşin ve ilişkiler evinizin Balık burcundaki Satürn’ün altmışlık açısıyla başlıyor. Siz ve eşiniz için olumlu bir enerji var. Yengeç burcu, önemli bir konuda hemfikirsiniz ve artık neredeyse sorunsuz bir şekilde birlikte çalışabilirsiniz. Eğer aşkı arıyorsanız, bugün uzun vadeli bir ilişki konusunda oldukça ciddi olan birini bulabilirsiniz.

25 Aralık Pazartesi günü, Akrep burcundaki Venüs, Balık burcundaki Neptün ile ve felsefe ve yüksek düşüncelerle ilgili eviniz ile üçgen açı yapacak. Hayatınızdaki destekleyici insanlar nedeniyle sevinç hissedebilirsiniz. İnsanların iyi işler yaptığını veya hayatlarında olduğunuzu takdir ettiklerini göstermek için ellerinden geleni yaptıklarını görebilirsiniz. Yengeç burcu, pek çok iltifat ve sarılma alabilirsin. Bugün küçük bir mutluluk bulutunun üzerinde olabilirsiniz.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Bu hafta iyi bir ivme sizi ileriye taşıyor.

Hafta, 24 Aralık Pazar günü, Oğlak burcundaki güneş ve günlük rutinler eviniz, Balık burcundaki Satürn ile altmışlık açı yaptığında başlıyor. Leo, bülten günlüğündeki tüm küçük kutuları işaretleyebilirsin. Yapılacaklar listenizdeki her şeyin üzerini çizebilirsiniz. Konsantre olma gücüne, sorunları çözme yeteneğine ve yarım kalmış işleri bırakmayan bir zihin durumuna sahipsiniz.

25 Aralık Pazartesi günü, Akrep burcundaki Venüs, Balık burcundaki Neptün ve diğerlerinden gelen kaynaklar eviniz ile üçgen açı yapacak. Vermek isteyen bir grup insanla karşılaşabilirsiniz, o yüzden almak için kollarınızı açın. Bir süredir istediğiniz hediyeleri alabilirsiniz. Para ayağınıza gelebilir. Tam da umduğunuz gibi bir hediye açabilirsiniz.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Bu hafta problemleri çözmede harikasınız.

Hafta, 24 Aralık Pazar günü, Oğlak burcundaki güneşin ve yaratıcılık ve kendini ifade etme evinizin Balık burcundaki Satürn ile altmış derecelik açı yaptığı zaman başlıyor. Bugün yaratıcı bir bilmeceyi çözebilirsiniz. Sufle yapmayı, kol dikmeyi veya slalomda kayak yapmayı öğrenebilirsiniz. Başak, bugün iyi problem çözme yeteneklerin var.

25 Aralık Pazartesi günü Akrep burcundaki Venüs, Balık burcundaki Neptün ve ilişkiler eviniz ile üçgen açı yapacak. Siz ve eşiniz bugün çok romantik vakit geçirebilirsiniz. İkiniz ateşin yanında oturup gelecek hakkında konuşuyor olabilirsiniz. Başak burcu, sevgilinizden tatlı bir hediye alabilirsiniz. Partnerinizle bir tatil kutlamasını paylaşıyor olabilirsiniz.

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Bu hafta hayatınıza bir miktar denge geri dönüyor.

Hafta, 24 Aralık Pazar günü, Oğlak burcundaki güneşin ve ev ve aile evinizin Balık burcundaki Satürn ile altmış derecelik açı yaptığı zaman başlıyor. Evde tek bir göreve başlayın ve sonunda tertemiz bir ev elde edeceksiniz. Yapılacaklar listenizdeki görevleri kontrol etmek için iyi bir gün. Terazi, verimlisin ve çalışırken ıslık bile çalabilirsin.

25 Aralık Pazartesi günü Akrep burcundaki Venüs, Balık burcundaki Neptün ve refah eviniz ile üçgen açı yapacak. Bugün, iyi neşeyle dolu olabilirsiniz. Karşılaşmalarınız hoş ve neredeyse şifa verici. Rahat bir sandalye, arkadaşça bir mesaj veya tatlı bir tatlı gibi basit şeyler moralinizi yükseltir.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) – Haftalık Burç Yorumları 25-31 Aralık 2023

Bu hafta olumlu bağlantılar kuruyorsunuz.

Hafta, 24 Aralık Pazar günü Oğlak burcundaki güneşin ve eğlenceli aktivitelerle dolu evinizin Balık burcundaki Satürn ile altmış derecelik açı yaptığı zaman başlıyor. Gündemde eğlence olabilir ama bir şekilde sorumlulukların da yükünü üzerinize almış oluyorsunuz. Scorpio, sen belirlenen sürücü olabilirsin. Paltoların takibinden veya faturayı beş şekilde bölmekten sorumlu olabilirsiniz. Neyse ki, bugün herkesin sana yönelttiği şeylerle başa çıkabilirsin.

25 Aralık Pazartesi günü Akrep burcundaki Venüs, Balık burcundaki Neptün ile çocuklarınız ve genç akrabalarınızın eviyle üçgen açı yapacak. Dünyayı bir çocuğun gözünden gördüğünüzde çok sevinebilirsiniz. Bu, kendi çocuklarınızdan biri, çocuklarınızın arkadaşları olabilir ya da belki ailenize yeni bir kişi daha katılabilir. Rutin olan bir şey artık taze ve ilginç görünüyor.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Bu hafta bir anlaşmaya varabilirsiniz.

Hafta, 24 Aralık Pazar günü, Güneş Oğlak burcundayken ve para eviniz Balık burcundaki Satürn’e altmışlık açı yaptığında başlıyor. Bugün mükemmel bir anlaşma yapabilirsiniz. Yay, özellikle bu önemli bir konuysa, öne çıkıp müzakerelerden sorumlu olmak isteyebilirsiniz. Şu anda, çok şey elde etmek için doğru kelimelere sahipsiniz.

25 Aralık Pazartesi günü Akrep burcundaki Venüs, Balık burcundaki Neptün ve ev ve aile eviniz ile üçgen açı yapacak. Bugün sıcak duygular ve aile sevgisi çok fazla. Şu anda herkes aile gibi hissediyor. Buna komşularınız, iş arkadaşlarınız ve kısa bir süredir tanıdığınız kişiler de dahildir. Artık herkesi masanıza bekliyoruz. Ayrıca aileye köpek yavrusu veya papağan gibi yeni bir üyenin katılması da mümkündür.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Bu hafta birçok kişi tarafından sıcak bir şekilde karşılanabilirsiniz.

Hafta, 24 Aralık Pazar günü, Oğlak burcundaki güneşin ve sizin yapı ve enerji evinizin (doğum günün kutlu olsun!) Balık burcundaki Satürn’ün altmışlık açısıyla başlıyor. Oğlak burcu, bugün yataktan kalkabilirsin. Görevleri üstlenmek, şehirde dolaşmak veya ziyaretçileri karşılamak için ekstra enerjiniz olabilir. Konsantrasyon gücünüz artık güçlü. Enerjinizin azaldığını fark ederseniz, canınız sıkılıyor olabilir.

25 Aralık Pazartesi günü, Akrep burcundaki Venüs, Balık burcundaki Neptün ile kelime ve fikir evinize üçgen açı yapacak. Bugün keyifli sohbetler yaşayabilirsiniz. Ateşin yanında oturuyor olabilirsiniz, hayatınızda olup bitenleri paylaşırken başkalarının hikayeler anlatmasını dinliyor olabilirsiniz. Bir arkadaşınızla veya aile üyenizle uzun bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Oğlak burcu, iyi bir kitabın içinde kaybolabilirsin.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Bu hafta neşe ve kahkahayla dolu olabilir.

Hafta, 24 Aralık Pazar günü, Oğlak burcundaki güneşin ve perde arkasında çalıştığınız evin Balık burcundaki Satürn’e altmış derecelik açı yapmasıyla başlıyor. Kova burcu, bugün hazırlıklarla meşgul olabilirsiniz. Mutfakta veya ofiste olabilirsiniz ve büyük bir etkinlik için eşyalarınızı hazırlayabilirsiniz. Artık iyi bir konsantrasyon gücüne sahipsiniz ve işi halledebilirsiniz.

25 Aralık Pazartesi günü Akrep burcundaki Venüs, Balık burcundaki Neptün ile para ve mallarla ilgili eviniz ile üçgen açı yapacak. Kova burcu, bir hediye alabilirsin. Bu yüzünüzde bir gülümsemeye neden olabilir çünkü muhtemelen bir süredir istediğiniz bir şeydir. Veya bir miktar para alabilirsiniz. Bugün gerçekten istediğiniz bir şeyi alabilirsiniz.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart) – Haftalık Burç Yorumları 25-31 Aralık 2023

Bu hafta iletişim kolay ve ödüllendirici.

Hafta, 24 Aralık Pazar günü Oğlak burcundaki güneşin ve arkadaşlıklar evinizin Balık burcundaki Satürn’ün altmış derecelik açı yapmasıyla başlıyor. Arkadaşlarınıza yardım etmekle, bir toplumsal organizasyonda çalışmakla veya bir hayır kurumunda gönüllü olarak çalışmakla çok meşgul olabilirsiniz. Başkaları size güveniyor ve siz de onların desteğini almakta hiçbir zorluk çekmiyorsunuz. Balık, genellikle organize ve verimlisin ve özellikle bugün öylesin.

25 Aralık Pazartesi günü, Akrep’teki Venüs, kendi burcunuz olan Balık burcunda ve kişisel enerji evinizde Neptün ile üçgen açı yapıyor. Bugün kendinizi çok rahatlamış hissedebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız şeylerin çoğu sizi tatmin edecek şekilde tamamlandı. Balık burcu, bugün misafirleriniz olabilir. Eğer işteyseniz çevrenizdeki insanlar iyi bir ruh halindedir ve bu sizin kendi enerjinizle uyum içindedir.

Haftalık Burç Yorumları 25-31 Aralık 2023-Kaynak: yahoo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir